Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iyi günler canlarım......bugün acayip bir mutlulukla uyandım..sizinlede paylaşmak istedim....sabah rüyamda yatağımda ağrısız sızısız bir doğum yaptım bebeğim gelmeden önce göğsümden bir kaç damla süt geldiğini gördüm ...erkekmiş ..Ali diyorum..o anda uyandım ...eşime anlattım.tekrar uyudum yine aynı rüya bu sefer göğsüme yapışıyor emziriyorum....Allahım rüya bile olsa ne kadar güzeldi hiç uaynmak istemedim..şimdi rüya tabirlerine bakıcam ..ne anlama geliyor acaba...hepinizi öpüyorum

Canim Ya Allah Hayirlara Vesile Kilsin Rüyani Bilirim Bende Görüyorum Arasira öyle Rüyalar Gerçek Gibi Insan çok Mutlu Oluyor Ama Uyaninca Bir Bakiyorsun Rüya üzülüyorsun Canim Inşallah Bu Sana Bi Işarettir En Kisa Zamanda Güzel Haberler Alirsin

oooo belenaycim cumartesi gunu seni burda gormek ne seref :))))))))) Nasilsin? doktor ziyaretleri basladi mi? Ben persembe gunu smear yaptirdim ya, doktor elle muayne etti ve rahim yukarda dedi. rahim yukarda olan insanlarda hamile kalma suresi biraz daha uzar dedi.

kızlar naber nasılsınız bugün güzel bi gün oldu benim için.ebruşşş tebrik ederim canım darısıda tez zamanda bize olur inş.sultan49 sen nasılsın canım eşinle kavga etmişsin diye yasmışsın inş.aranız biranönce düzelir hadi kızlar kib byyyyy.

teşekkür edrim şekerim fırsat buldukça uğruyorum sen nasılsın sonunda yaptırdın smearı inşallah sonuç iyidir kız onu allah bilir zor hamile kalıp kalmıyacağını sen allaha sığın olucak güzelim olacak geç olsun güç olmasın dimi ya ben doktor doktor geziyorum sancılarıma çare arıyorum filim çekilecek vede kolonoskopi smeardan daha kötü bu ya senağlamayani bebek biraz gecikecek önce sağlık napalım dedik ya geç olsun güç olmasın
a.s.

günaydın kızlar nerelerdesiniz nasılsınız bakalım yokmu hamiş haberi verecek şanslı bir güzel

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay......................24 MAYIS kızlar bebek çalışmamız yok ama öylesinee yazdım işte ne bileyim
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (1 HAZİRAN)
gozdenç
gözlüklü
GÜL84
gülcannnnn
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually...................................... ..................................18 Mayıs
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.............................27 MAYIS
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
swethome
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
trabzonlu
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(19)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(20)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(21)
D-e-m-e-t................................................. ...........................HAMİLE(22)
ebruşşş .................................................. ............................HAMİLE (23)

en son trabzonlu eklendi hoş geldin arkadaşım inşallah en kısa zamanda hamiş kalırsın

benide umut listesine eklermisiniz???? kist tedavisine devam yumurtalık tedavisine devamm offfffffffff.....allah hepimize anneliği tattırsın hayırlısıyla inşallahhh.....:roflol:

senağlamasenağlamasenağlama
kızlar kaç kişiyiz bakalım hamile olmayan aramızdan ayrılanlar var onlar hamileliğe terfi ettiler biz daha acemi birliğindeyiz liste yapalım bakalım kimler kalmış kimler gitmiş başlıyorum

1.belenay

bende sizdenimmmmmmmmmmmmmmmsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

senağlamasenağlamasenağlama

bende sizdenimmmmmmmmmmmmmmmsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

aslında demem oki benide aranıza alıp listenize eklermisiniz bu salı piskoloğa gideceğim bu konu ile ilgili aklımdan atabilmek adına bebek işini banada dua edin benimde bir bebişim olsun rabbim cümlemize yaşatsın inşallahhh buarada sanırım 17haziranda benim regli tarihima.s.

günaydın kk nın güzel hatunları kızlar hg aramızaaa... ben iyiyim tatil iyi geldi 19 mayıs tatili...

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay......................24 MAYIS kızlar bebek çalışmamız yok ama öylesinee yazdım işte ne bileyim
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (1 HAZİRAN)
gozdenç
gözlüklü
GÜL84
gülcannnnn
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
iremeren
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually...................................... ..................................18 Mayıs
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.............................27 MAYIS
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
swethome
şeker pembe
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
trabzonlu
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(19)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(20)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(21)
D-e-m-e-t................................................. ...........................HAMİLE(22)
ebruşşş .................................................. ............................HAMİLE (23)

şeker pembe iremern eklendi

hoş geldiniz kızlar sizi aramıza tabiki alırız zaten bu listenin amacı bu bebek sahibi olmaya çalışanların ve bu mutluluğa erenlerin listesi bu hoşgeldiniz canlarım allah tez zamanda cümlemize nasip etsin hayırlı ve sağlıklı bebişler amin

benide de umutlu olanlar listesine ekleyin ya benimde hala bir umutlular listesine ya doktora gidecem bende ve inşallah hamile değilim ama hamile kalabilecek duruma gelirim şimdilik amacım o inşallah hayırlı haberler alırım

inşallah her şey gönlünce olur, sağlıkla alırsın bebişini kucağına..:teselli:

lusincim hoş geldin hayırlısı olsun rahim filminden bahsediyorsun herhalde yok canım korkmana gerek yok basit bir işlem sadece ilaç verirken adet sancısı gibi bir sancın oluyor o kadar kendini kasmazsan çok rahat geçer üstelik 5-10 dakikalık bir işlem rahat ol

sultancım canım şeker sizler varsınız ya ben olmazsam sizler varsınız asıl siz olmasanız ben ne yapardım öptümşeker

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…