Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

aaaaa kimse yok galiba şekerler nerdesiniz yahu hadi gelin yazışalım biraz canım sıkılıyorda ...

canlarım benim hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.çok sık giremiyorum şimdilik.
ilk ultrasona girdiğimde sadece kese göründü.5 hafta 2 günlüktü.2. girişimde bebek göründü 6 haftalıktı.ondan sonra 4 gün daha yattım.kalp atışları için 1 hafta sonra gel dedi.kanama çok hafif var.
ama hastanede mide bulantılarım çok oldu serum taktılar onun için.şimdide ilaç kullanıyorum.
doktor mide bulantısı bebeğin gelişimini gösteriyo dedi .iyiymiş.hayırlısı allahtan.beklemekten başka yapacak bişey yok.alllah ne verirse razıyım.
hepinizi öpüyorum.ve hepinizi seviyorum.

canlarım benim hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.çok sık giremiyorum şimdilik.
ilk ultrasona girdiğimde sadece kese göründü.5 hafta 2 günlüktü.2. girişimde bebek göründü 6 haftalıktı.ondan sonra 4 gün daha yattım.kalp atışları için 1 hafta sonra gel dedi.kanama çok hafif var.
ama hastanede mide bulantılarım çok oldu serum taktılar onun için.şimdide ilaç kullanıyorum.
doktor mide bulantısı bebeğin gelişimini gösteriyo dedi .iyiymiş.hayırlısı allahtan.beklemekten başka yapacak bişey yok.alllah ne verirse razıyım.

Yüce rabbim seni ve bebişini korusun canım hayırlısıyla kucağına al inşallah :nazar:

Ne güzel...Allah sağ salim kucağına versin bebişini...:nazar::nazar::nazar:
Darısı başımıza inşallah....

aaaaa kimse yok galiba şekerler nerdesiniz yahu hadi gelin yazışalım biraz canım sıkılıyorda ...

sıkma canını sakın biliyosun can sıkıntısı hiç iyi gelmiyo bize hava çok güzel benimde içim cıvıl cıvıl rabbim sonunu hayretsin inşallah.....nasıl gidiyo senin tedaviaa.s.

çok sevindim canım allah hayırlı evlat eder inşallah

iyiyim canım ne olsun gerçekten güzel bir gün hafta sonu yarın tatil daha ne olsun diğer kızlar tatile çıktı herhalde istanbulda hava nasıl bakalım burası günlük güneşlik gül84 kendine iyi bak tatlım

kızlar hepinizi seviyorum

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay......................24 MAYIS kızlar bebek çalışmamız yok ama öylesinee yazdım işte ne bileyim
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (1 HAZİRAN)
gozdenç
gözlüklü
GÜL84
gülcannnnn
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually...................................... ..................................18 Mayıs
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.............................27 MAYIS
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
swethome
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(19)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(20)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(21)
D-e-m-e-t................................................. ...........................HAMİLE(22)
ebruşşş ..............................................................................HAMİLE (23)
KIZLAR EBRUŞ LİSTEDEYDİ HAMİLE OLDUĞU İÇİN SİLDİM HAMİŞLERE EKLEDİM YUPPİ HAMİŞLER ÇOĞALIYORRRR....

belenaycım bugün öğrendim hamileyim darısı isteyen herkese olsun inş..:))))
şimdi gördüm topik açmışsın allahım ne güzel bir mutluluk:dance: canım arkadaşım tebrik edrim topikte tebrik etmiştim ama bir daha edeyim ne olcak demi inan çok sevindim hemen listeyi değiştireyimde diğer kızlarada umut olsun canım:teytey::teytey:

kız sultan ellerine sağlık ben listeyi bulamadan sen eklemişsin sağol
izmirli hemşehrim hamileeeee ay ne güzel ya darısı tüm isteyenlerin başına inşallahhhhh

darısı izmirden tüm bebk isteyenlerin başınaaaa.... başta ffff harfindeki birilerinin başına :))

canım benim o ffff harfinin bebek için çoook zamanı var bu aralar mümkün değil ama bir gün inşallah yurdumun dört bir yanındaki hatta dünyanın dört bir yanında ki evlat isteyen herkese nasip etsin rabbim tabiki önce hayırla ve sağlıkla inşallah sultan öyle çok istiyorumki senin hamiş olmanı hele bugün söylediklerinden sonra şimdi daha çok istiyorum rabbim tez zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin

X