Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

eee alincim sen neler yaptın anlat bakalım nasıl geçti günlerinn... daha gidecekmisin...

Benim son hafta berbat geçti. Çünkü hem eğitim yeri çok soğuktu hem de sabah 07.00'de başlıyordu. Onun dışında biliyorsun aşılamam iptal oldu. İğneleri yediğimle kaldım. Kist yumurtaların gelişimini engelliyormuş. Sadece bir yumurta gelişmişti. Regl olunca doğum kontrol haplarına başlayacağım. Yani 3 ay bebiş yok. 2 hafta daha eğitimde olmam gerekiyor ama yoğunlukta sanırım bir daha gidemeyeceğim. Hepinizi çok özledim zaten gitmek istimiyorum...

canım sen nasıl istiyorsan bebek durumundada rahat ol hayatım ben eminim biraz nazlı senin kiii... gelicek ama nazlıyor işteee... anasının kız işte ne olucaksırnaşık şey Rabbiim senin hakkında hayırlısını biliyor ve veriyor bu herkes için geçerli inanki ben öyle insanlar biliyorum ki sırf olsun düşsün diyorlar ve sonunda ne oluyor onlar acı çekiyor biz hayırlısını Allahtan isteyelim o vereceği zamanı çok iyi biliyor......a.s.

Sultancım ben istesemde 3 ay bebiş yok çünkü doğum kontrol hapı kullanacağım kisti tedavi etmek için. Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin. Senin bebiş haberini bekliyorum artık. Ben Eylülden önce bebek haberi veremem size

sultancım kız büyüttüm göbişi valla hemde nasıl çıktı varya darısı sana olsun kız seninde göbişin büyüdüğünü görürüz inşallahh
tabi listedeki bütün kızların göişlerinin çıkması dileğiyle öpüldünüz

alincim nasılsın canım üzüldüm aşılamanın kalmasına ama hayırlısı böyleymiş inşallah kistler fazla uğraştırmaz seni de bebişine daha erken kavuşursun

Kızlar selamlar... Hepinizi çok özledim, işyerim taşındı ve sonunda internet bağlantılarımız oldu, ama işler de okadar birikti ki anlatamam....
Önceki sayfaları okuyamadım vaktim yok hiç hemen size bişeyler yazmak istedim, var mı güzel haberler?

nasılsınız kızlar berbat bir hafta sonu geçirdim bel ve kasık ağrısından yataktan kalkamadım doktordan randevu almaya çalışıyorum ulaşamıyorum dua edin kızlar

alincim hoş geldin herşey nasip kısmet bende yaz sonuna kadar bebek olayına ara verdim tedavim başlıcak önce kendi sağlığımız tatlım biz iyi olalımki doğacak bebeklerimizde sağlıklı dünyaya gelsin dimi ya

süarcım hoşgeldin nasıl dinlenebildinmi tatil yaramıştır umarım

sultancım hafta sonu sen ne yaptın bakalım bir gelişme varmı kendine dikkat et

clairecim sen nasılsın bakalım her şey yolundadır umarm

ve listemizin bütün tatlı şekerleri nasılsınız bakalım hepinizi çok özlemişim
SİZLERİ SEVİYORUM

Süarcım iyi sayılırım bu aralar çok yoğunum. Eğitim oldukça yoğun bir programdı ve çok yorucuydu. Ofise döndüm bu defa da burası çok yoğun. Onun için açıkcası kistleri veya bebişi düşünemez durumdayım.Zamanı gelince nasılsa Allah verecek bebeğimi.
Sen nasılsın? Minik yeğenim nasıl?

Belenaycım Allah hakkımızda hayırlısını versin. Benim bebiş planlarımda yaz sonuna kadar ertelendi. Galiba iyide oldu. Bu ay kendi evimizi almayı planlıyoruz. Bebişe hazırlık yapacağız kocişle. Herşey en iyi şartlarda olsun istiyoruz...

alincim allah iyilik versin canım işlerinde de kolaylık versin kendine iyi bak yiğeninde iyi çok şükür biraz daha büyüdü maşallahh şişirdi annesinin karnını

belenaycım canım nasılsın geçmiş olsun dikkat et kendine
bende dinlendim sayılır ama genelde çarşıdaydım alışveriş yaptım biraz yarında evdeyim inşallahh yarın dinlenirim allahh izin verirse öpüyorum seni canım bende seni seviyorum

Maşaallah benim yeğenime şişirsin annesininin göbüşünü. Sen izinli misin hayatım?

teşekkür ederiz teyzesi darısı sana olsun inşallahhh
benim yerime bir kaçgün bir arkadaş sağolsun bakıyor yarında gelecek inşallah yarın da evde olurum

Ne kadar şanslısın süarcım yerine bakan arkadaşın var.Benimde canım çok fena tatil istiyor ama çok sonra ancak tatil yapabileceğim

Merhabalar,
Umarım herkes sağlıklı ve mutludur. Ben öyleyim kendimi dünyanın en mutlu ve aşık insanı gibi hissediyorum. Herkesi kocaman öpüyorum Şeniz Şeniz Şeniz

kızlar bende yoğunum sancım çok galiba gene geldi benim kırmızılar ama inanın çok rahatlatıyor benii kızlar size bişey soracam adaçayına devam edeyimmi günde 2 kere çıkarırısam adteimi düzenlermi ve son bişey daha düzene girmesi için başka ne önerirsiniz...

hayırlısı olsun canım kısmet ne güzel ev almanız yeni bir ev yeni bir bebek yakışır yani kimbilir belki aynı dönemde hamiş kalırız bellimi olur yerimsenibenherşey gönlünce olsun biraz dinlen toparlan bak göreceksin nasıl gelecek kerata yada şirinesırnaşık şey

claire canım allah mutluluğunu bozmasın ne güzel bugün cıvıl cıvılsın maşallah maşallah tu tu tu

sultancım adaçayını bence ikiye çıkarma birde devam et sana dokunuor çünkü birde soğan suyu dene hayıt taohumuda iyi geliyor ama hiç birinde ölçüyü kaçırma

alincim çık kız tatile ben bakarım senin yerine yanlız adliyenin altı üstüne gelir ee o kadarına karışmam artık gelince düzeltirsin

selam kizlar. bi merhaba demeden gecmiyeyim dedim.

sultancim adetin gecikmisti ne oldu ben kacirdimmi gelismeleri?

suarcim canimcim nasilsin? nasil gidiyor bebisle gunlerin?

Belenaycim sen nasil oldun? var mi bi gelisme doktorla ilgili falan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…