Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

valla bende hamıle olsam ılk ısım buraya kocaman baslık acmak, ahhh ahhhhhh ama nerdeeeeeeeeesenağlama neyse kızlar ya sıze bısey sorcam ılk defa bole bısey oldu, sımdı benım son adet gunum 28 NİSAN yumurtlama tarıhımde 8 mayıs-13 mayıs gıbı, dun aksam yumurtalıklarımda öle bı agrı sancı vardıkı sıze anlatamam, akıntımla bırlıkte bıde bole pembeyle kahverengı arasında bısey gelmıs bu ne demek anlamadım adet tarıhıme yakın olsa anlıcam adetım yaklastıgı ıcın dıcem ama bunu hıc anlamadım sızce neden bole bısey oldu

Hayırlı Cumalar Kızlar....
Ben bu ayda adet gördüm 3 aydır hem seviniyorum normale döndü diye hemde üzülüyorum yine hamile değilim diye....hemde bu ay 4 gün erken geldi geçen aya kıyasla ama hesaba göre döngü 28 e denk geliyor..kafama takmıyorum stres yapmıyorum yine de olmuyor..bu doğum kontrol hapları bırakıldıktan sonra hemen hamile kalınamıyormu yaaaa üstelik sadece 1 kutu içtim adet düzeldi bebiş yok........aysery arkadaşım takma kafana bana da çok soran oluyor özellikle kayınvalidem sürekli yok şu yeni evlendi çocuğu oldu yok bu hamile gibi şeyler söyleyip çok canımı sıkardı .....önceleri korunuyorken millet çocuk sevecek diye çocuk mu doğurayım yani derdim.korunmayı bıraktım aaaaaa ben zaten doğuramıyormuşum ((((((((bilseydim hiç korunmazdım ama kader işte......boşver sıkma canını başkalarının özel hayatlarını seni ilgilendirmiyorsa senin özelinlede ilgilenmemelerini söyle ...bizler elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allaha kalmış ne zaman isterse o zaman verir.....

seldacım yumurtan çatlamışşş... şeker çalış çalış beline kuvvet... :))

sırnaşık şey valla dun gece o sancıdan sonra uyumusum gercekten cok sancım vardı cunku, ama bu aksam uyumak yok, bu gece agrı sızı uyku hıcbısey benı yıldıramazzzz:roflol::dance:

baharcım malesef idrar teslerinde negatif çıktı açıkçası kan testi de yapıyacam yaptığım idrar testi %99 güvenli bir test çıksaydı olurdu bence ... ptesi dr gitmeyi düşünüyorum adet olmadım garip olan sancım da hiç yok ...

Amiiin hayatım cümlemize hayırlısıyla inşallah.....sen benden daha uzun süre kullanmışsın ben sadece bir kutu içtim kist eritmek için eridi ki adet görüyorum düzenli bir şekilde....dediğin gibi 1 gecede hamile kalanlar çok fazla..işte herkesin vücut yapısı farklı beklemekten başka çare yok...zaman zaman zaman....peki tedavi görüyormusun çatlatma iğnesi falan?????

kızlar bu ara çok yoğunum canlarım ondan yazamıyorum ..............oturduğumuz evi sattık yeni ev aldık malum daha büyük ev lazım artık .........bir ay sonra taşınıyorum ev toplamam lazım ...bu arada bulantılarım çok fazla ailemde izmirde yardım edecek kimsemde yok herşey birbirine karıştı ondan yazamıyorum canlarım hepinizi çok seviyorum ve dua ediyorum inşallah en kısa zamanda hepiniz bebişlerinize kavuşursunuz..........[bu arada hepinizin cuması mubarek olsun]

canım benim öyle deme belki de hamilesindir...ben güvenmiyorum o teste açıkçası tamam %99 güvenli ama ben bizzat gözlerimle şahit oldum benim sizlerden iyi olmasın bir arkadaşım ben evlenirken düğünümde 1,5 aylık hamileymiş haberimiz yok tabi 2 gün öncede idrar testi yapmıştık adeti gecikince öyle silik falanda çıkmadı tek belirgin bir çizgi çıktı.......1 hafta sonra tekrar denemiş yine negatif...ertesi gün doktora gitti kan testinde çıktı hamileliği....yani kısacası ben olsam senin yerinde kan testi yaptırırdım.çok ümit etme yinede biliyorsun çok üzülüyor insan sonra.Allah hayırlısını versin canım

evet kan testini yaptıracam
karar verdim yarıın yapıyorum kocişte istanbula gidiyor zaten en iyisi gizlice gidip yapmak duysa bana kızar tek gittim diye ama yapacam ben genede... içim rahatlasın en azından değilmi meleklerim sizi çok seviyorummm...

ayserycim canım yaşın kaç canım.. bak ben de senin durumundayım ve drum 1 yıl bekleyelim dedi bence sende bekle bebeğin heran gelebilir... ilça tedavisi verirse yaparsın ama bence gereke yok bişey yok dediyse çünki olucaktır er yada geç ilaç kullanıp bozdurma yumurtlamanı kist falan oluşur Allah korusun benim öyle oldu kistlerden zor kurtuldum şuan ilaç kullanmıyorum oluruna bıraktık ... sen de öyle yap istersen...

hemşehrim nasılsın kız ben gelim yardıma aşkolsun sen yorma kendinia.s.

slm kızlar, bende 26 nisan da pregnly yaptırdım ve heyecanla bekliyorum test filan yapmadım pazara kadar bekliycem regl olmazsam kan verecem çok huzursuzum şimdilik. inşallah hayırlı ve mutlu haberler olur hepimiz için.

aslanım benim beee....yaptır kız ne kaybedersin bak ne dicem inşallah doktor hamilesin derse bu haberi eşinle beraber doktordan duymak isterseniz eğer birkez daha gidersin doktora bişeyden haberin yokmuş gibi yüz ifadesini iyice bi incelersin....sevincini mutluluğunu....yok ya böyle olmaz...neyse bakma sen bana ben hep öyle hayal ediyorumda düşünsene sedyede yatıyosun eşin yanında elini tutmuş doktor hamilesiniz gözünüz aydın diyor sen hüngür şakır ağlamaya başlıyosun o gün canınız ne isterse onu yapıyosunuz ..ahhhh ahhhh...inşallah güzel Allahım hayırlısıyla sana ve cümlemize hayırlı,sağlıklı,güzel ahlaklı,nur yüzlü,güzel gözlü,takva sahibi,terbiyeli,hayırlı uzun ömürlü,tatlı dilli evlatlar nasip etsin......amin

çok geçmiş olsun.Allah tez vakitte şifa versin..Bildiğim kadarıyla çatlatma iğnesini yumurtalar büyüyüp çatlama olmadığında vuruyorlar......bide işte çatlama döneminde gün aşırı ilişki öneriyor galiba doktor..ama tam olarak bilmiyorum burda vurulan arkadaşlar var onlar daha iyi biliyor..

baharcım hoş geldin nasılsın bakalım ya kızlar ben tatile çıkmak istiyorum eşimle birlikte temmuza kadarda çok var daha eşimd haftaya sakaryaya gidiyor sınava onada dedim bak doğru git doğru gel kızlara falan takılma diye biraz tatile ihtiyacım kızlar dua edin ya bebişlerimiz hayırlısıyla gelsin

hayırlı olsun canım.....güle güle oturun .sırnaşık şey..bu bulantılar ne zaman biter ya kime sorsam herkes öööö diyor.:)naniknanik şaka bi yana tatlı rahatsızlıklar bunlar kucağına alınca hatırlamazsın bile inşallah...komşuların falan yokmu canım sana yardımı dokunabilecek ....belenay gelcekmiş yardıma istanbulda olaydın bende gelirdim valla...:teselli:.duaların içinde sağol canım Allah seninde kalbine göre versin..cuman mübarek olsunŞeniz

canım gonaphene ve çatlatma iğnesi vermişti.. gonaphene ni 2 ay kullandım çok iyi geliş yumurtalarım ama çatlamadı çatlama iğnesini vurdurtmadık bilerek belki kendiliğnden olur diye.. ama senin yaş dolayısıyle bir an önce yapman iyi olur ben 23 yaşındayım diye ertekelik drumla...

hoşbuldum hayatım ..ii olmaya çalışıyorum geldimki acık kafa dağıtayım canım sıkıldı yine ...adet gördüm 4 gün erken geldi...neyse tatil bütün bir yılın ilacı ...sana ii tatiller şekerim biz çıkamıyoruz ...siz gidin bariiii:dilcikar:kızzz tanımıyorum kocanı ama bizimkiler bakmaz öyle kızlara falan beee.için rahat olsun bence ..ama sen yinede uyarını yap...bende benimkine kızlara falan bakarsan ortadan ikiye çatlayasın diyorumsırnaşık şey
kolaysa baksın kimseye %100 güvenmem kendime bile hep 1 olasılık bırakmak lazım dimi amajeyyar

sultan bencede en kesin sonuç kan testi,sen bir yaptır bakalım belki hamilesindir orda çıkar belli mi olur,bazen hem idrarda hem kan testinde çıkmayan hamileliklerde oluyor ama eğer kan testinde çıkmazsa bile üzülme bunda da vardır bir hayır ama mutlaka doktora git başka bir rahatsızlığın olmasın Allah korusun a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…