Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

rokwellcim maalesef tam bir hafta gecikmeyle bugün sancılarım başladı sanırım olmak üzereyim Hayırlısı Allahtan canım... ben şimdilik düşünmem daha artıkın... artık kariyer hedefim var :))

hayırlısı olsun canım kısmet ne güzel ev almanız yeni bir ev yeni bir bebek yakışır yani:emir_bebek: kimbilir belki aynı dönemde hamiş kalırız bellimi olur yerimsenibenherşey gönlünce olsun biraz dinlen toparlan bak göreceksin nasıl gelecek kerata yada şirinesırnaşık şey

İnşaallah en kısa zamanda hamiş kalırız belenaycım.

claire canım allah mutluluğunu bozmasın ne güzel bugün cıvıl cıvılsın maşallah maşallah tu tu tu

sultancım adaçayını bence ikiye çıkarma birde devam et sana dokunuor çünkü birde soğan suyu dene hayıt taohumuda iyi geliyor ama hiç birinde ölçüyü kaçırma

alincim çık kız tatile ben bakarım senin yerine yanlız adliyenin altı üstüne gelir ee o kadarına karışmam artık gelince düzeltirsin

Korkma belenaycım adliyeye birşey olmaz. Çünkü pek fazla adliye ile işim olmuyor.

Herkese merhabalar....uzunca bir süredir gelemiyordum...şu bilgisayarlardaaan yadaa kablosuz internet bağlantılarının zararlı olduğunu duydum..ama sizleride merak ettimmm:) biz evelsi gün doktora gitttikk..bugünün yada yarının yumurtlama günm olduğunu ve rahimde hiç bir problem olmadığını söyledi..umarım bu ay olur..ama genede hayırlısı olsun diyoruz tabi...bu ay geçen ay gibi erkenden meraklanıp kollarımı kan aldırmak için deldirmeye filan gitmiycemmm :)) sabırlıııııı olucamm..bana dua edinnnnn....benimde dualarım sizler için canlarım benin...kendinize iyi bakın..öpüyorum hepinizi...

merhabalar bende varım artık bende 9 aydır evliyim ama çocuğumuz olmadı çok istiyoruz olmuyo neden bilmiyorum bu ay dotora gitmeyi düşünüyorum bildiğiniz ii doktor varmı ankarada yazarsanız sevinirim hoşçakalın a.s.

günaydın alincim sanada günaydın biopelin nasılsınız bakalım ben biraz sonra doktora gideceğim hiç keyfim yok belim kasıklarım midem çok kötüyüm dua edin nolur ama yinede rabbime şükür ediyorum beterin beteri var diye sizlerin dualarıyla iyi olacağımı biliyorum hepinizi seviyorum

Belenayım canım dikkat et kendine ne olur. Çok geçmiş olsun güzelim. Doktordan gelir gelmez haber ver. Merak ederiz seni.

Benim oradaki nickim Aden Maya ama pek fazla aktif değilim. Sadece ateşçileri takip ediyorum ama sohbete katılmıyorum.

günaydın kızlar elektrikler yoktu yazamadım geldi yine benim kırmızılar ama bence adet olmamak çok kötü o stress inanın büyük bit yük kalktı üstümden rahatladım artık düşünmeyecem ben istesemde artık beynim bitirdi olayı çünkü yoruldum artık ne oılacaksa olsun daha genciz ve önümüzde uzun yıllar var

günaydın kızlar elektrikler yoktu yazamadım geldi yine benim kırmızılar ama bence adet olmamak çok kötü o stress inanın büyük bit yük kalktı üstümden rahatladım artık düşünmeyecem ben istesemde artık beynim bitirdi olayı çünkü yoruldum artık ne oılacaksa olsun daha genciz ve önümüzde uzun yıllar var

Canım benim hayırlısı olsun. Bir daha ki aya inşaallah alırız bebiş haberini. Benimde regl sancıları başladı erkenden. Daha bugün 18.gün ama kasıklarım ağırıyor.Birde midem bir tuhaf bulanmakla bulanmamak arasında.Eğitimde çok üşüdüm sanırım onun için böyle oldu.

Benim oradaki nickim Aden Maya ama pek fazla aktif değilim. Sadece ateşçileri takip ediyorum ama sohbete katılmıyorum.

bende öyle...zaten tek bi konu üzerinde yoğunlaşıldığı için çok fazla girmiyodum..bu forum daha kapsamlı..a.s.

Bence de kesinlikle haklısın.Ama oradaki kızların sohbetleri de çok hoşuma gidiyor. Hepsi çok tatlı hatunlar.

X