Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Ohhhhhhhhhhhhhhhhhh Keyifler Yerinde Maşşallah.allah Bozmasin .herkese Güzel Bir Gün Diliyorummmm.kizlar Ablamda Hamileymiş.onun 1 Tane Var.ama 2. Için Sen Yapmadan Ben Yapmam Diyodu.sonra Beni Beklersen Olmaz Dedim.ağustosta Birakti Korunmayi.ama Hep şunu Söylüyodu önce Allah Sana Yaşatsin Sonra Bana.oda Dün öğrendi Düşünsenize Inşallah Allah Tamamina Erdirirde 2 Kardeş Ton Ton Gibi...

canım benim sende güzeller güzeli anne adayısın ve inşallah aşılaman başarılı geçer
bende aşılamaya giderken hiç bir umudum yoktu ama benim moralim çok bozuk olduğu için benim umudum yoktu ben ogün vazgeçmek üzereydim aşılamadan ve gitmeyecektim sırf ogüne kadar çektiğim sıkıntılar boşa gitmesin diye yaptırmıştım tutmuyacağını bile bile
ama senin durumun farklı canım sen isteyerk yaptırıyorsun heyacnla moral çok önemli ve moralini hiç bişe için bozma sen sadece sana gelecek olan bebeğini düşün hayatım

Y_onay Soru Sormuştum Ama Hala Cevap Yazmadin.dotor Ultrason Için Ne Zamana Gün Verdi Sana.

Arkadaşlar Hcg Değerim Düşük Olduğu Için Sizce Ne Zaman Gitmeliyim Tekrar Doktora

canım tebrikler ohh ne güzel ailede çifte bayram yaşanıyor desene allah sağlıkla kucaklarınıza alamayı nasip etsin inşallah

canım tebrikler ohh ne güzel ailede çifte bayram yaşanıyor desene allah sağlıkla kucaklarınıza alamayı nasip etsin inşallah

TEŞEKÜE EDERİM SÜARCIM.EVET ÖYLE.ALLAH BU SEVİNCİ HERKESE NASİP ETSİN.SENİN ÇİZELGE ARADA GELİP GİDİYO NOLUYO.BENDE YAPIYORUM.AMA BİR TÜRLÜ OLMUYO

Süarcım sizlerin sayesinde moralim çok yüksek.İlk başlarda bende umutsuzdum. Ama şimdi kendimi bir balıkçı gibi hissediyorum. Denize bir olta attım ve umutla bekliyorum.
Garip bir huzur var içimde nedenini bilmiyorum.

Süper valla abla kardeş 40nız karışacak. Ne büyük bir mutluluk aileniz için. Gözünüz aydın.Darısı başımıza inşaallah

TEŞEKÜE EDERİM SÜARCIM.EVET ÖYLE.ALLAH BU SEVİNCİ HERKESE NASİP ETSİN.SENİN ÇİZELGE ARADA GELİP GİDİYO NOLUYO.BENDE YAPIYORUM.AMA BİR TÜRLÜ OLMUYO

amin canım inşallah tez zamanda listedeki arkadaşlarımızın hepsi bu güzel duyguları yaşarlar ben sürekli dualar ediyorum ve biliyorumki allahım birgün ettiğimiz dualarımızı kabul edecek ben bunu yürekten inanıyorum

canım benim adını bile koyamadığımız o garip huzur varya bizi meleklerimize yaklaştırıyor ben buna bağlıyorum ama tabi allahtan hayırlısını dileyelim hayırlısı olsun canım

Süarcım ben kendimi her iki sonuca da hazırlamaya çalışıyorum. Mesleğimden dolayı sanırım olaylara duygusal bakmak yerine mantık çerçevesinde bakıyorum. Ama tabi annelik isteği ve ilaçların hormon dengesindeki oynamalar bazen mantıklı olmamı engelliyor. Yine de kendime bunun illa ki hamilelikle sonuçlanmayacağını, sadece bir aşama olduğunu telkin ediyorum. Hakkımda hayırlısı ne ise o olsun tabiki. Bu tedavinin sonucunda bebiş gelirse çok güzel olur ama gelmezse de durmak yok yola devam...

özlemimsin oh maşallah allah nazardan saklasın abla kardeşi inşallah ablacığında sağlıcakla kucağına almayı nasit etsin yarabbim allah mutluluğunuzu bozmasınnn darısı bizlere inşallahhhhh
sen nasılsın bebişimize iii bakıyon demi canımcım aman haaa sakın kendini fazlada yorma

alincim inşallah o bebişinin huzuru olsun canım hadi hayırlısı bakalım

Yasemenn Canim Teşekkür Ediyorum.allahim Herkese Nasip Etsin.valla Ben Iyi Bakiyorum.inşallah Oda Bana Güzelce Tutunmuştur.eşim Zaten Her Sabah Işe Giderken Tembihliyo Sakin Iş Yapma.yapmayincada Ruhum Daraliyo Ama Napalim Idare Edecez Artik.ben Inaniyorumki Hepimizin Mutluluğu Yakin...

günaydın kızlar nasılsınız bakalım keyifler yerinde maşallah maşallah hamiş haberleri gelmeye devam etsin bakalım inşallah

alincim işin sonunu allaha bırak sen elinden geleni yapıyorsun HAYDİ ALİN AŞIYA:)))))))))

süarcım sıkıntıların geçtimi biraz olsun ahatsındır umarım

özlemimsin allah mutluluğunu bozmasın ne güzel rabbim size iki hediye gönderiyor hayırlısıolsun inşallah

yasemennn güzelim şekerim nasılsın bakalım keyifler yerinde anladığı kadarıyla allah bozmasın mutluluğunu

ooo gözekcim şirinem teşrif etmişler nasılsın bakalım

bugün sultanı moon_suunu durulaytuğu claireyi rockwelli smhsmhyi roselendayı vahşi kediyi göremiyorum hayırdır kızlar bir yaramazlık yok dimiiiiii

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ VE HAMİŞ ADAYLARI SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM ALLAHA EMANET OLUN ŞEKERLEEER

burdayız belenay nereye gidicez başka, en azından benim adıma bir yaramazlık yok valla, zaten sıkıntılar içimde kırmızalara yakınım ama işte bir umut bekliyorum yine de 1 haftaya kadar belli olur herşey.... Öyle çok isterim ki sizlere buradan hamileyim diye haber verebilmeyi, hatta hızımı alamam telefon bile ederim mutluluğumu paylaşmak için telefon numaralarınıza ulaşabilirsem:))

özlemimsin ne güzel bir haber olmalı sizin için ooo abla kardeş artık kocaman karınlarınızla gezersiniz inşallah, çok sevindim canım Allah kucağınıza almayı nasip etsin her ikinizin de....

Herkese merhaba,
a.s. Oooooooo birkaç gün girmedim siteye listemiz şenlenmiş. Özlemimsin, y_onay çoooook tebrik ederim. İnşallah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip eder rabbim.
Benim çatlatma iğnesi yaptıralı 11 gün oldu cuma yada cumartesi kan testi yaptırıcam ama kocişim daha şimdiden ısrar etmeye başladı test yaptır diye. Onu dinlemicem tabiki en az 14 gün geçsin istiyorum. Belki bu ay olur ha ne dersiniz. İnşallah rabbim bizide sevindirir.
Alincim benimde yumurtlamam iğnelerle oldu en önemli özelliği kaliteli yumurtalar oluşturması. Hatta benim bir tane yumurtam gelişti onunla idare edicez.
Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

Belenaycim Teşekkür Ediyorum Tatlim.bende Sizleri çok Seviyorum.allahim Anne Etsin Hepimizi.
Durulaytuğ Canim Belkide çok Yakindir Burda Hamileyim Diye Haykiracağin Gün...ha Ne Dersin...bu Işler Hiç Belli Olmuyo Biliysun

İnşaallan vereceksin güzel arkadaşım hamiş haberlerini.Ben sana veririm telefonumu hatta mail adresimi.Böylece her türlü iletişim yöntemi ile bana haber verirsin

belenaycım ne yapalım bitanem tekrardan bebişimin gelmesi için anneciğinin morele ihtiyacı var o morelide desteğide gücüde sizlerden alıyorum canım benim iiiyi ki varsınız iyiki yanımdasınız allah ne muradınız varsa versin inşallah tez zamanda bebişlerinizide

durulaytuğ inşallah canımcım bağıracan tabi valla beni araya bilirsin :)))) mutluluğuna ortak olucaz demi arkadaşlarrrrr ayyyy allahım ağzımızın tadını bozma yarabbim

sultancım neden yoksun tatlım bişey yok demi cvp yaz merak ettim

Durulaytuğ Ve Claire Teşekkürler Ediyorum.
Claire Canim Hadi Bakalim Hayirlisi.allahim Hayirli Haberler Vermeni Nasip Etsin.hadi Umut Listesi Boşalsin Herkes Hamileler Bölümüne...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…