Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

teşekküerler moon_sunn darısı başınıza üzülmeyelim tatlım.allahım nasip etsin herkese.aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

selamm hanımlarrr hamişlerr çoğalmışşş ben geridenn takip ediyomm yaseminnn ne oldu canımm geçmiş olsunnn herkesedee yenii hamişleredee hayırı olsunn bizi de unutmayın dualarınızdaa

günaydın güseller nasılsınız ben süperim sizlere güsel bir gün diliyorum hadi uyanın uykucular sizii
kızlar nerdesiniz alin sultan belenay süar durulaytuğğ özlemimsin vahşi kedicik kalkın yaa hadi bakın size kahvaltıda hazırladımm ımmmm mis gibin hehe:)))))) canlarımsınız yaw

yasemen günaydın canım.... oooo valla şöyle oturup keyifle kahvaltı yapsak ne kadar güzel olur değil mi? Uzun uzun sohbet ederdik harika olurdu valla....
Ben de bugün düne göre daha keyifliyim, göğüslerim daha çok acıyor ve akıntım da arttı, ara ara da karnım ağrıyor yani tam olarak regli belirtileri, ama kırmızıları görmeden de insan umutlanmaktan kendini alamıyor....

Güüüüüüüüüünnnnnaaaaaayyyyddınnnnnnnnnnnnnnnnnnn yasemen,durulaytuğ. Canlarım ne güzel olurdu bir araya gelip sohbet edebilseydik. Çok güzel ve keyifli anlar yaşardık. Ama maalesef hepimiz ayrı şehirlerdeyiz. Kızlar iğneler beni acayip şişirdi. Resmen vücudum su topladı. Kıyafetlerim olmuyor.

günaydın kızlar alin durulaytuğ yasemen nasılsınız canlarım m valla ben süperim bu sabahta... moonsooncum üzülme tatlım olucak ben eminim inşaallah hiç canını sıkma...
hepininiz i tektek yanaklarınızdan öperim evlatlarım....naniknaniknaniknanik

durulaytuğ alin evet yaa ama inşallah bir gün görüşürüzde keyifini çıkartırız
durulaytuğcum inşallah allahın izniyle bebişin annesine tutunmuşturda sendende söyleeeeee güzelllll haberler alırız allahım inşallahhhhhhhh
alincim canım seninde bebişin sana tutunurcanım inşallah bu çektiklerine değer hadi haklarımızda hayırlısı ümitlerimizi kaybetmiyoruz alincim sende biraz bebişimiz için sık kendini canım eee artıkın bol kıyafetler giyinmeye alış güselim eee nede olsa hamiş olcan yaaa :))))
ya kızlar valla evde bilem aklımdasınız hep dualarımdasınız sizlerin için ve tüm bebiş isteyenler için ua ediyorum rabbim tez zamanda bizleride bebişlerimize kavuştursun inşallahhhhhhhhhhh

sulancım günaydın ben süper kızlarda iii canım sen nasılsın bizler sohbette başladık canım sen nerdeydin kızzz hadi katıl bakalımmm biz kahvaltıı yapıyoz şincik

Sultan günaydın canım. Yasemencim şişkinlikleri çok umursamıyorum ama işe gelirken giyecek kıyafet bulamayınca canım sıkıldı. Kilo mu aldım acama diye düşündüm ama 2 günde bu kadar çok kilo alamam herhalde değil mi?İşe gelmemiş olsam çok sorun değil de. Bu arada kızlar çok heyecanlıyım. Cumartesi doktora gideceğim.Ve galiba önümüzde hafta başı transfer yapılacak.

Alin inşallah herşey isteğin gibi olur ya bu transfer işi nasıl bişey yani insanın canı yanıyor mudur....? Ben biraz ödlek olduğum için aklıma hemen böyle şeyler gelir.... İlk muayene olduğumda yaşadıklarım ve doktora yaşattıklarım inanın tam bir kabustu.... olsun 2 günde oluşan şişkinlik 2 günde geçer takma kafana... Hem işte hamileyken şişicez ya hepimiz buna ön hazırlık olmuş olur...
Sultancım sana da günaydın canım ii olmana çok sevindim...

kızlar günaydın gününüz aydın olsun...evdeyim 4 gün dr rapor verdi dinlenmem için işe gitmemek negüzel evde yatıyorum kumanda elimde gel keyfim gel...bol hamişli günler sizlerle sanal ortamda olsakda sohbet etmek güzel hemen siteye giriyorum ve yeni gelişmleri takip ediyorum öppüldünüzü....

ohhhh roselenda valla keyfine diyecek yok... Aman maşallah Allah daha iyi etsin inşallah.... Ama pek bir özendim bunu bilesin:)

Hayatım transfer işleminin can yakıp yakmadığını bilmiyorum henüz ama daha önce yaptıran arkadaşım şırınga ile spermin enjekte edileceğini çok can yakan bir işlem olmadığını söyledi. Benim zaten ağrı eşiğim yüksek. Ben canlı canlı kist boşaltırdım. Hamile iken şişmek güzel ama şimdi olunca pek keyifli değil. Kendimi göle maya çalar gibi hissediyorum.

günaydın canım arkadaşlarım nasılsınız yazdıklarınızdan maşallah hepiniz iyisiniz alllahım herdaim iyi etsin..
yasemincim valla benim gibi tembel bi anne adayına hazır kahvaltı ne iyi olurdu canım ya
alincim şişkinlikler çok önemli değil bebişin bu iğnelerin sonunda olacak aşılamadan sonra sana tutunsun herşeye değer canım ama dediğin gibi işe gelmeyip evde olsak kıyafet sorunuda olmayacak valla bende ne giyecem diye şaşırıyorum daha hiç bişe almadım erken diye
durulaytuğcum ben tek aşılama yaptırdığım için onun hakkında bilgi vere bilirim canım oda beş dakikalık ağrısız bir işlem ama sonrasında yarım saat kadar hiç kalmıyorsun
sultancım fazla yormadın dimi kendini canım
moonsun canım hayırlısı olsun canım senin için de ama unutmayınki meleğiniz hiç ummadığınız bir anda gelecek size ben buna gönülden inanıyorum

alincim canım iğnelerin yapmış olduğu şişkinlikdir canım sıkma canını belkide yumurtalıklar büyüdüde ondan sana öle geliyoo çünkü kasıkların şişer canımcım hadi inşallah hayırlısı heyecan ve stres yapma ne olur inşallah tutunacak annesine durulaytuğ canımcım canım yanmıyoo sadece sanırım duyduğuma göre enjekte ediyolar canım korkma kız bizler yanındayız aman öle bişeye gerek kalmasında sendee
roselenda ne güsl canım keyif yap bakalım bu arada bebişimizede iii bak haaa yoksa bozuşmayalım

süarcım h.g din canım nedemek olur sana kahvaltı feda olsun hazırlarım canımcım bebişimiz nasıll iyi bakıyosun demiii ve tabi kendinede aman sakın ne olur gereken neyse onu yapmayı ihmal etme bu arada süt mutlaka canımcımm :)))) ben bile içiyom yaaa :))))çok severim sütü ama bakalım hamiş kaldığımda içebilecekmiyim heheh:))))

h.b canımcım allah razı olsun ben elimden geldiğince bakmaya çalışıyorum valla bakabiliyormuyum bazen vicdan azabı çekiyorum süt önceden içiyordum canım hergün sabah akşam ama şimdi malesef içemiyorum miğdem almıyor içsemde hemen geri çıkartıyorum inşallah sizlerin hamileliklerinde böyle benim gibi bulantılı geçmez canım

Günaydın güzeller güzeli anne. Aşılama ile ilgili pek umudum yok ama yine de heyecan yapmaya başladım. Bebişime bir adım yaklaşıyormuşum gibi geliyor her iğneyi yaptığırdığımda. İnşaallah tutunur bebişciklerim bu sıkıntıları boşa çekmiş olmam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…