Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ay canım ne mutlu sana bende gittiğimde boş kesesini gördüm ya neyse bana kısmet değilmiş ooo büyümüş bilem :))) annesii ay yerim onu ben nasıl vahşi kime benziyoo kız fotorafını aldınızmı :))))
oh bide sesini duyarsan deymeyin keyfineee

YASEMEN CANIM TABİKİ DUALARIM SİZİNLE.İNŞALLAH BU SEFER İLERLER HAMİLELİĞİM.
VAHŞİ KEDİ TEŞEKKÜR EDERİM.ALLAHIM HEPİMİZİNKİNİ TAMAMINA ERDİRSİN.OHHH NE GÜZEL SEN YAKINDA KALP ATIŞLARINI DİNLEMEYE GİDECEN.ALLAHIM NE VERİRSE GÜZEL VERİR.HERŞEYİN HAYIRLISI.

özlemimsin canım tabiyki ilerlicek hayırlısı ile canım sen hiç kafanı takma aklınada öle şeyler getirmee kızdırma bizlerii iyi şeyler düşünki iyi şeyler olsun canım sen şimdi bol dinlen yat iş falanda yapma uzat ayaklarını geç tv nin karşısına sanahtan akşama kadar yat dinlen canım bu sefer inşallah rabbim yüzüne bakarda meleğini sana bağışlar canım

acaba ben de bir gün böyle kalp atışlarını duyabilecek miyim?

Hamile arkadaşlarım yediğinize, içtiğinize, sağlığınıza, moralinize kısacası herşeyinize dikkat edin, içinizde taşıdığınız değerin kıymetini bilin zaten biliyorsunuz da işte ben de söyliyim dedim....

Inşallah Yasemencim Inşallah.allahim Hepimizin Yüzünü Güldürsün...kizzzzz Inşallah Rahimimde Yuvalar Açtilarya Onlar Sayesinde Siki Tutunurlar.bak Hemen Hamile Kalmamayardimci Oldular.allahim Neler Varmişşşş önceden Duysam Gülerdim.

Yasemencim teşekkürler canım.Söylemeniz bile çok güzel. Ne kadar iyisiniz hepiniz.
Belenaycım ben seninle memnuniyetle dünür olurum. Senden daha iyisini mi bulacağım güzelim.

TABİKİ CANIM GÖRECEKSİN.HANİ BİR SÖZ VARDIR.
BEKLENEN GÜN GELECEKSE ÇEKİLEN ACI KUTSALDIR.
İNŞALLAH BİZDE GÖRECEĞİZ.İÇİMİZİ FERAH TUTALIM

YASEMENNNCİM SAĞLIKLI OLSUNDA KİME BENZEDİĞİ HİÇ ÖNEMLİ DEGİL KALP ATIŞLARINIDA DUYUNCA İÇİM DAHA RAHAT OLACAK ARKADAŞIM ALLAH EN KISA ZAMANDA SANADA NASİP EDER İNŞALLAH DUALARIM SİZLERLE.............

Yasemencim teşekkürler canım.Söylemeniz bile çok güzel. Ne kadar iyisiniz hepiniz.
Belenaycım ben seninle memnuniyetle dünür olurum. Senden daha iyisini mi bulacağım güzelim.
teşekkür ederim alincim kız senin bebişinde senin gibi güzel olur he benim bebek yaşadı deseneyerimseniben ayyy kıyamam ya şimdi aşılama olcan he rabbim hayırlısını nasip etsin belki inanmıyacaksın ama çok heyecanlandım inşallah herşey yolunda giderde tez zamanda bebeğine kavuşursun tabiki sağlıkla ve hayırla inşallah
bende iltihap var onu kurutalım sonra yara yaktırcam inşallah arkasındanda aşılama bakalım aaa sen yaptırırsında ben yaptıramazmıyım kız sen bi ol bakalımda tecrübelerini banada aktarırsın kendine dikkat et allaha emanet ol öpüldünüzŞeniz

belenay bende sana kızımı vermeye razıyım kızım istemesede zorla veririm kızımın senin gibi bir kaynanası olucak yawww daha ne istiyorrr... kız kır bacağını kaynanın yanıda otur :
laelaelaelaelae

Canım benim irembe tüp bebek merkezinde doktor dilek hanım'a da gitsene. Bir arkadaşım oraya gittikten sonra iltihapı tedavi edildi. Hemen sonraki ay tedaviye gerek kalmaksızın hamile kaldı. Az sonra gidip 2. iğnemi de olacağım. İğneye gitmek bana tuhaf bir zevk veriyor. Sanki bebeğime yaklaşıyormuşum gibi. Ama aşılamada başarı oranının çok düşük olduğunu bildiğim için de serinkanlı olmaya çalışıyorum.

Kızlar başka bir sitede okuduğum bir yöntemi aşağıya ekledim. Bakın bakalım belki işe yarar,denemekten birşey çıkmaz.

ALINTIDIR:
KIZLAR SIKI DURUN ŞİMDİ SİZE BİRŞEY ANLATACAM HEMİDE KANITLANMIŞ

BENİM Bİ ARKADAŞIM VARDI HAMİLE KALAMAMIŞTI 1,5 SENE. KENDİLİĞİNDEN HAMİLE KALDI AMA MALESEF DÜŞÜK YAPTI. ARADAN 2 AY GEÇTİ VE ŞUAN YİNE HAMİLE. BİR TANIDIĞININ 3 SENE ÇOCUĞU OLMAMIŞ VE ONADA BİRİSİ BİR YÖNTEM SÖYLEMİŞ DENEMİŞ VE BAŞARILI OLMUŞ. DÜŞÜK YAPAN ARKADAŞIMDA BU YÖNTEMLE 1 AYDA HAMİLE KALDI!!!

BİLİYORSUNUZ Bİ KADIN OLARAK DOĞURGAN YARATIKLARIZ AMA VÜCUDUMUZ BUNDAN HABERSİZ(BİZİM GİBİ YUMURTALIKLARI GELİŞMEYENLER) EE HATIRLATALIM O ZAMAN DİMİ:)))

LAZIM OLAN ŞEYLER
1-KAYNAR SU
2-OTURABİLECEĞİMİZ KOVA. SERT OLSUN İÇİNE GİRMİYCEZ ÜZERİNDE OTURCAZ:)
3-KOCİŞ
NOT:LÜTFEN ADETTEN SONRA YAPMAYA BAŞLAYIN. HAMİLE OLMA İHTİMALİ OLANLAR YAPMASIN DENEMESİN! ADETİNİZ BİTİNCE BAŞLAYIN YAPMAYA. ÖZELLİKLE DE YUMURTLAMA GÜNLERİNİZDE. ADETİNİZE SON 10-12 GÜN KALA DENEMEYİN.

KIZLAR SUYU KAYNATIP KOVAYA DÖKÜN VE OTURUN. DAYANABİLDİĞİNİZ KADAR DAYANIN OTURMAYA. BUHAR SİZİ RAHATLATACAK. ARKADAŞIMIN DEDİĞİNE GÖRE RAHMİNİN GEVŞEDİĞİNİ RAHATLADIĞINI HİSSEDİYORMUŞ. VE 15 DAKİKA SONRADA İLİŞKİYE GİRİN.

YANİ HAMİLE KALMAK İÇİN KAPLICALARA GİDİP TE HAMİLE KALAN ÇOK KADIN VAR SONUÇTA ORDA DA SICAK SU VAR. YÖNTEM BANA MANTIKLI GELDİ. BU GECE DENEMEYE BAŞLIYCAM

Düzenleyen asabikizz - Dün Saat 13:09

Amanın ne güzel bir yöntemmiş bu be.... Evde kaplıca seansı.... Bakalım hamile değilsem bu ay bir daha ki ay ben de denerim valla, hem kolaymış hem de güzel oh sıcak sıcak...

bendeee deneyim bariii şans belki gene tutar durulaytuğcum inşallah denemene gerek kalmaz canımcım allahım gönlüne göre verir inşallahhhh hepimizin tüm isteyenlerin bebişini sen ver yarabbimmmmmmm bizleride güldürrr ne olursunnn sana yalvarıyoruz rabbimmmm

valla o buhar senin bu ot benim dolanıyruz bakalım hadi hayırlısı rabbim görür yaptıklarımızı boşa çıkarmaz emeklerimizi inşallah

kızlar slm, çok kötü hastayım aksilik işte ilaçda kullanamıyorum bebeğe zarar verir diye ne yapayım artık.çok kötü nezle olmuşum bitki çaylarıyla rahatlamaya çalışıyorum başka formülü olan varsa yazsın lütfen....

roselendaçok bitki çayı da içme canım yapacak bişey yok yatıp dinlenicen, geçmiş olsun....
yasemencim inşallah hepimiz hiçbirşeye gerek kalmadan hemen hamile kalırız, bak ezan da okunuyor burada şimdi rabbim hepimize sağlıklı hayırlı çocuklar verir inşallah...

roselenda slm canım geçmiş olsun ben ilk başlarda senin gibi oldum hemen karabiberli ve limonlu çay içtim ve bol bol kivi yedim çok şükür ilaça gerek kalmadan atlattım ve birdaha da yakalnmadım sende içebilirsen mutlaka karabiberli çayı iç çok iyi geliyor ve hergün 2 yada 3 tane kiwi ye

Roselenda canım fazla bitki çayı da içme bence. Sadece limonlu ıhlamur iç bol bol. Yat dinlen bir de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…