Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın kızlar ... nasılsınız dün tatil yaptınızmı ben bu sabah çok zor uyandım ...nazlııı yı da tebrik ediyorum...hamişler çoğaldı sıra alinde ,moon soon da, clairde, hade bakem kızlar...

Günaydın sultancım. Dün güzel bir gün geçirdim ben. Sabah kocişle balkonda deniz manzarası eşliğinde kahvaltı ettik. Sonra çiçeklerimle ilgilendim. Kızkardeşim, annem ve yeğenim geldi. Yeğenimle oynadım bol bol. 1,5 yaşında yeğenim ve acayip tatlı. Yarım yarım konuşmasını bir görseniz bayılırsınız. Eşim de ben de deliriyoruz onun için. Sonra da annemlerle pazara gittik. Yani eğlenceli bir gün geçirdim. Bu arada sultancım sen kendini niye saymıyorsun? Bence senin de az kaldı hamileliğine.

günaydın kızlar nasılsınız bakıyorum tatil yaramış hepinize kıskandım valla ben dün akşama kadar çalıştım bize tatil yoktu eşimle kardeşim manisaya gittiler pikniğe ben burda çalıştım:KK43: birde benim le dalga geçiyorlar sen çalışcan biz yicez diye :)ama olsun bir gün bende onları ekip güzel bir tatil yaparım dün kimseler yoktu sıkıntıdan patladım oh be iyiki mesai başladıda kızlar geldi hadi bakalım sıra kimde bir kişiyi daha hamiş listesine gönderdik haydi kızlar çalışın çalışın

saol alincim ama adetime 11 gün olmasına rağmen arada sancılar giriyo bu da adet olacağıma işaret bence ben senden claire den moon soon dan çok umutluyum hayırlısı olsun diyelim sen ben böyle diyorum diyede kendini havaya asokma sakın yani umutlanma genede derim ben Allah hayırlısını versin cümlemize...bu arada alin gerçekten güzel bir gün geçirmişsin...
durulaytuğcum aynen valla bir günlük tatil bile insanı hemen uykuya alıştırıyo,, durulaytuğ sen ne durumdasın bakalım dün nasıl geçti günün.. kızlar yaseminden haberiniz varmı...

kızlar size bir sey sormak istiyorum bi akıl verin rahim ağzında küçük bir yara varmış doktor yakalım dedi bende kararsızım herkes farklı birşey söylüyor kimisi yaktır hamile kalamazsın kalırsanda düşük tehlikesi olur diyor kimiside hiç hamile kalmamışsan yaptırma diyor ne yapacağımı şaşırdım doktorların bile söyledikleri birbirini tutmuyor

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin.........................27 nisan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
beauty..
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................20 mayıs
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
özlemimsin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn....................................umut lu
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
y_onay
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................................HAMİL E(13)
BuRCuCuKkK........................................ ........................................HAMİLE(14)
dilruba_diba...................................... ...............................................HAM İLE(15)
travon............................................ .................................................. .HAMİLE(16)
sevdagül.......................................... .................................................. ...HAMİLE(17)
yasemennn......................................... .................................................. .....HAMİLE(18)

saol alincim ama adetime 11 gün olmasına rağmen arada sancılar giriyo bu da adet olacağıma işaret bence ben senden claire den moon soon dan çok umutluyum hayırlısı olsun diyelim sen ben böyle diyorum diyede kendini havaya asokma sakın yani umutlanma genede derim ben Allah hayırlısını versin cümlemize...bu arada alin gerçekten güzel bir gün geçirmişsin...
durulaytuğcum aynen valla bir günlük tatil bile insanı hemen uykuya alıştırıyo,, durulaytuğ sen ne durumdasın bakalım dün nasıl geçti günün.. kızlar yaseminden haberiniz varmı...

Sultancım biliyorsun benim regl sancılarım başladı.Hamileliğe dair belirti yok. Diğer aylardan tek farklı durum midemin ara ara bulanması. Ama bunu da belirtiden saymıyorum. Kırmızıların geleceğine kendimi hazırladım. Yine de inşaallah içine doğan çıkar. Bebeğim gelir bu ay.

kızlar size bir sey sormak istiyorum bi akıl verin rahim ağzında küçük bir yara varmış doktor yakalım dedi bende kararsızım herkes farklı birşey söylüyor kimisi yaktır hamile kalamazsın kalırsanda düşük tehlikesi olur diyor kimiside hiç hamile kalmamışsan yaptırma diyor ne yapacağımı şaşırdım doktorların bile söyledikleri birbirini tutmuyor

Canım bunu en iyi doktorun bilir ama benim arkadaşımda da vardı yara ve hiç hamile kalmamıştı.Yarayı yaktırdı. Sonra hamile kaldı. Yalnız dondurma yöntemi de var sanırım. İyice araştırıp kararını ver bence.

Kızlar ya çatlatma iğnesi olduktan sonra acayip göğüslerim şişti uçları çok acıyor hatta merdiven falan inerken tutuyorum çok acıyorlar. Sizinde böyle oluyormu?

günaydın kızlar nasılsınız bugün birgünlük tatil iyi gelmiştir inş bende dün zorunlu bir tatil yaptım öğlene kadar işteydim ama sonra fenalaştım eve gittim çok şükür bugün iyiyim

yeni hamişimizde varmış nazlımelek tebrikler canım allahım kucağına almayı nasip etsin

sultancım, Alincim valla ben dün normale göre geç kalktım ve sonra branch tadında bir kahvaltı yaptık... Sonra kışlık yazlık değişimi gibi sinir bozucu bir olay vardır ve tüm gününü alır ya işte o işi hallettik sonra akşam dışarda bişeyler yedik, sonra da tiyatroya gittik, sonrası gayet güzel geçti yani

bizde kendimize ve birbirimize bu soruyu çok soruyoruz esincim ama yanıtını Rabbim biliyo yanlız bekliyoruz bebeklerimizi ne zaman gelirlerse artık hoşgeldin esin cim ... şakkıdı bu arada beloşum senin soruna gelince bendede yüzeysel bir yara vardı dr bi ilaç verdi kullandım gel bi daha bakacaz dedi geçmişse yakmayız dedi.. zaten o sırada mantar da vardı bi daha gittiğimde mantarda kalmamıştı yaradanda bahsetmedi drum yani bence biraz bekle hayatım.. yani ufak bir yaraysa zaten zara vermez...:1hug:

esinv ben bu soruyu sormamaya çoktan karar verdim. Çünkü etrafıma baktığımda gözleri görmeyen,ayakları felç olan ya da kanserli insanları gördüm. Yani çok sağlıklı ve çok şükür her uzvum sağlamken niye ben sağlıksız değilim diye sormuyorsam bunu da sormamam gerekiyor. Allah herkesi başka bir sınavla sınıyor. Benim sınavım da bu ise Allah'a sığınıp sınavın süresinin bitmesini beklemekten başka çare yok.

alincim teşekkürler canım iyiyim şimdi çok şükür sen nasılsın hayatım nasıl gidiyor dünün güzel geçmiş sevindim senin adına inşallah hergünün böyle güzel geçsin canım

süarcım hoşgeldinnn hayatımmmm.... darısı belenayın başına ikizlerrrr:roflol:sırnaşık şey

günaydın kızlar inşallah hepiniz iyisinizdir ben çok kötüyüm polen alarjim olduğu için grip gibi azım burnum akıyo başım arıyor çok yorgunummmmmmmmmmm. bu arada 3 gun geçti hala adet olmadım benim için dua edin kızlar nolurrrrrrrrrrr.

alincim teşekkürler canım iyiyim şimdi çok şükür sen nasılsın hayatım nasıl gidiyor dünün güzel geçmiş sevindim senin adına inşallah hergünün böyle güzel geçsin canım

Ben iyiyim hayatım regl günümü bekliyorum heyecanla. Nedense hala umutluyum. Regl sancılarım başlamış olsa bile umutsuzluğa düşmüyorum. Oysa ki tüm belirtiler kırmızıların geleceğini gösteriyor. Tek fark ara ara midem bulanıyor. Aslında tam bulanmak değil de nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum. Buruluyor derler ya işte öyle. Teşekkür ederim hayatım iyi dileklerin için. Daha iyi günler senin ve bebişinin olsun inşaallah.

X