Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

slm kızlar nasılsınız nerelerdesiniz benim biraz işim vardı çok yoruldum ya onun için giremedim bi bakim kızlar neler yapıyorlar dedim ama kimse yok neyse bende biraz dinlenim sonra gene gelirim öpüyorum hepinizi

nazlıcım öncelikle allah sabır versin diyorum gerçekten zor bir durum ama artık önüne bak geçmiş bitti gelecek bebişine yoğunlaştır kendini rabbim herşeyin hayırlısını bilendir

z@z@cım tatlım bi tanem sana yakışmadı lütfen böyle şeyler söyleme sen inançlı bir kızsın herşeyin allahtan geldiğini biliyorsun hem daha hiç bir şey belli değil

Z@Z@CIM BAŞTA OLMAK ÜZERE BBÜTÜN KIZLAR BU YAZDIKLARIMI LÜTFEN OKUYUN
zamanın birinde bir kralvarmış ava çok meraklıymış birde onun veziri varmış av konusunda ustamı usta her konuda herşeyi bilirmiş kral vezirini hiç yanından ayırmazmış ona çok güvenirmiş bir gün yine beraber ava çıkmışlar vezirateş etmiş yanlışlıkla kralın parmağı kopmuş kral acı içinde kıvranırken vezire dönmüş naptın sen şapşal demiş vezir gayet sakin bundada vardır bir hayır kralım demiş kral sinirlenmiş benim parmağımın kopmasında ne gibi bir hayır olabilir demiş muhafızlar veziri alıp zindana atmışlarkral bu burdan çıkmayacak demiş aradan zaman geçmiş kral yine ava çıkmış av sırasında yamyamlar kral ve adamlarını esiralmış kazan yakıp hepsini pişirip yemek için hazırlıklar başlamış tek tek bütün adamlar kazana atılmış sıra krala gelince yamyamlaronu serbest bırakmış yamyamların bir inanışına göre bir uzvu olmayan insanı yemek uğursuzluk getirirmiş o yüzden kralı serbest bırakmışlar kral kesik parmağı sayesinde kurtulmuş hemen saraya dönüp vezirin yanına koşmuş durumu anlatmış senide boşu boşuna zindana attık sayende hayatım kurtuldu demiş vezir bundada vardır bir hayır demiş padişah sinirlenmiş yine aynı şeyi yapıyorsun insanın hapiste olmasında ne gibi bir hayır var demiş vezirde eğer ben sizin parmağınızı koparmasaydım siz beni zindana atmıyacaktınız ve bu son ava beraber gidecektik dolayısıyla yamyamlar benide öldüreceklerdi şu durumda sizde kurtuldunuz bende demiş
İŞTE BU YÜZDEN HERŞEYDE BİR HAYIR ARAMAK LAZIM
BİZİM HAYIR ZANNETTİĞİMİZDE BİR ŞER ŞER ZANNETTİĞİMİZDE MUHAKKAK VARDIR BİR HAYIR

bilmiyorum ne demek istediğimi anladınızmı benim tatlı şekerlerim

canım ne güzel yazmışsın ya ben bu hikayeyi çok sevdim öğrencilerimede anlatıcam inşallah. bende yeryüzünde hiçbirşeyin sebepsiz olmadığını düşünenlerdenim ve her şerde bi hayır vardır derim hep .tıpkı senin gibi...a.s.

Arkadaşlar hepinize merhaba bende bebiş arayanlardanım 2.aşılamam yapıldı olması gereken tarihten 5 gün önce adet oldum bayağı yoğun geliyor dr.ilaçlardan olailir dedi bu durumu yaşayanınız var mı?

arkadaşlar 23 nisan adet tarihim pek umudum yok diyorum ama yinede heyecanlıyım bu ay kist var diye ilaç iğne falan kullanmadım inşallah hayırlısı olsun

Merhaba Inan Annemde Kaldim Orda Bilgisayar Olmayinca Giremedim.şimdi Geldim Daha üstümü çikarmadim Oturdum Bilgisayarin Başina .3 Gün Uzak Kaldim özledim Valla.insan Rahatliyo Burda.

Merhaba Arkadaşlar 3 Gündür Yoktum.yazilanlari Okudum.hamişler Varmiş çok Sevindim Allah Tamamina Erdirsin Inşallah.olmayanlarada Allahim En Kisa Zamanda Nasip Etsin.hepimizi Güldürsün...sanki Bütün Dünyanin Yükü üstümdede Bebeğim Olunca Rahatlayacakmişim Gibi Geliyo...napalim Her Işte Bir Hayir Var Gerçektende Beklicez.allah Im Sabir Versin Bizlere Bekleriz Napalim

Günaydın güzel arkadaşlarım. Haftanız çok iyi geçsin.Ben hafta sonu şehir dışındaydım.Çok eğlendim, güzel bir hafta sonu geçirdim.

günaydın herkese... günaydın alincimmmm.. benimde çok güzel bi hafta sonum vardı pikniğe gittikkk çok güzel geçti bolbol hopladık zıpladık top oynadık yani süperdiii.... :))

Günaydin Güzel Anne Adaylari.hepinize Güzel Haberlerle çalkalanan Bir Hafta Olmasini Diliyorum.mutlu Haberler Bizimle Olsun.

Ohhh Ne Güzel Kizlar Gezmişsiniz Tatilin Tadini çikarmişsiniz.bende Annemdeydim.evde Otursakta Benim Içinde Güzel Bir Hafta Sonuydu.ailemle Olmak Yeterliydi.öncedende Biliyoduk Kiymetlerini Ama Yinede Evlendikten Sonra Daha Başka Ya.

günaydın herkese... günaydın alincimmmm.. benimde çok güzel bi hafta sonum vardı pikniğe gittikkk çok güzel geçti bolbol hopladık zıpladık top oynadık yani süperdiii.... :))

Kız fazla zıplamasaydın. Yeğenim falan varsa göbüşünde zıplamaktan neye uğradığını şaşırmıştır zavallıcık.

günaydın kıslar nasılsınız ay ben çok kötü bişey sorcam adet tarihim geçti 2 gün bide kasıklarımda acayip bi ağrı dayanamıyorum belimdede ölüyorum yaa beni iki büklüm yapıyo neden acaba bileniniz varmı benim hafta sonum kötü geçtiiii çok rahatsızlandım kıslar

kız valla bende öyle düşündüm başta ama daha yumurtlama günlerimdeyim o yüzden dayanamdım kalktım voleybol oynadım kocişimle beraber çok zevkliydi ya... sırnaşık şey
özlemimcim gerçekten aile evlendikten sonra çok özleniyo ben onlardan uzaktayım ve çok özlüyorum...

yasemencim günaydın kız hamişmisin yoksam bel ağrısı çok olur diyolar hamilelikte bakalım biarz daha geçsin test yaparsın

acaba ilaçlar geç etki etmiş olabilirmi izin alıp gitmek yatmak istiyorum oturamıyorum kızlar ne oldu anlamadım.

sultan bilmiyorum ama dr olması imkansız dedi ilaçlarla bile büyümedi yumurtalıklarım ama rabbim bilir inan çok kötüyüm çok kasılıyo dr umu arayacam duramıyorum

X