Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

cııık hiç hamişimiz yok ama şimdilik allahın izniyle bi başlasak gerisi gelecek yahu hadi gari biriniz çıkın ya

Günaydın hamişliği bekleyen güzel hatunlar. Benim bugün kasıklarım regl olacakmış gibi ağırıyor. Galiba üşüttüm

Yok canım daha regl olmama 16 gün var. Bugün 11.günüm daha.Klomen kullandım bu ay yumurtalarım 16 mm. den fazla büyüdüğü için doktor çatlatma iğnesi yapmadı. Kendilerinin çatlamasını bekleyeceğiz dedi. Gün aşırı ilişki verdi. Bekliyoruz şimdi.

belkide yumurtacıkların çatlıyordur canım çatlama zamanında da kasıklarda ağrı oluyor çalışmaları aksatmadan devam et
inşallah hamilelik haberlerini almak nasip olur

hmm tamam canım ama yumurtalar büyüyodur canım bu iyi bişey ağrısın bırak sen kendini sıkı sıkı koru üşütme benimde kasıklarıma ağrı giriyor klomen kullandığım için bende ağrımasını istiyorm büyüyolar ozaman belkide çatlar seninkiler hadi kolay gelsin :)))))

kızlar benim de yarın akşam ilk randevum var
malum 3. aşılama için start vermiştik dr.um yumurtacıklarıma bakacak inşallah büyüyorlardır ve inşallah sorunsuz bir aşılamanın ardından hamile kalırım ne olur dua edin bana arkadaşlar

her zaman dua ediyorz arkadaşım inş bu sefer emeklerin boşa çıkmaz canım allah yardımcın olsun umudunu yitirme hayırlısı olsun inş seninde ii haberin alırız bende buay çatlatma iğnesi yaptırdım olmadı adetliyim şuan mart ta artık hayırlısı naplım canım bisimde zamanımız gelir bigün allahın taktiri biz elimizden geleni yapalımda gerisi güzel yaradanıma kalmış

canım umarın dileğine kavuşursunn bende önümüzdeki ay iğne olucam Allahın izniyle bakalım hayırlısı

belkide yumurtacıkların çatlıyordur canım çatlama zamanında da kasıklarda ağrı oluyor çalışmaları aksatmadan devam et
inşallah hamilelik haberlerini almak nasip olur

Canım benim inşaallah hepimiz hamilelik haberlerini burada veririz. Senin aşılaman da umarım bu defa mutlu sonla biter. Biz çalışmalara tam gaz devam ediyoruz. Artık kendimi kuluçkaya yatmış tavuk gibi hissediyorum:)

Umarım çatlarlar yumurtacıklarım çünkü çatlamazlarsa kiste dönüşüyorlar. Daha önce yaşadım onun için çok korkuyorum.

kızlar bakıyorum hepiniz çalışmalara tam gaz devam oh oh çalışın çalışın martta listede hamiş çok olacak hadi bakalım kolay gelsin nazlı bebeler bizleri bekliyor inş

evet alincim valla tam gaz çalışmalar sürüyo bakalım kim ilk hamiş haberi verecek

kızlar hamiş olanları listeden silmeyelim yanına hamiş diye yazalım daha ciks olur dimi

Bende kendimi mart kedilerine benzetmeye başladım son günlerde :)))

belenaycım listeyi güncellesene ben kaç gündür gelemedim siteye merak ettim varmı hamiş olanlar...darısı bize inşallah....çalış çalış hep bi karış valla....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…