Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

selam canım bende gittim bugün çok sayıda yumurta oluşmş dedi 9mm olmuş pazartesi bir daha gel 19 mm olana kadar takip edicez dedi ondan sonra çatlatma iğnesi bakalım hayırlısı artık canım allah gönlümüze gör hayırlı evlatlar nasip etsin bu mübarek günde allahım bizi meleklerle sevindir yarabbimmmm

çok sevindinm canım bak gördünmü sendede işe yaramış ilaç ikimizde şanslıyız bu konuda çok şükür. şimdi bize düşen doktorun bize verdiği ödevleri zamanında yapmak :eek: gerisi rabbime kalmış. inşallah ikimiz içinde hayırlısı olur. peki bu arada sen ilaç içmeye devammı edeceksin yani 19 mm olana kadar???

bendeee değiliim:KK43:ama ümidinizi yitirmeyelim okmuuu bu ay hepimiz kalıyoruuuz lütfen kafamıza takmayalııım herşey şu beynimizde bitiyoo.ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUUN KIZLAAAR.ALLAH SEVİNDİRSİİN HEPİMİZİİİ

selam canım bende gittim bugün çok sayıda yumurta oluşmş dedi 9mm olmuş pazartesi bir daha gel 19 mm olana kadar takip edicez dedi ondan sonra çatlatma iğnesi bakalım hayırlısı artık canım allah gönlümüze gör hayırlı evlatlar nasip etsin bu mübarek günde allahım bizi meleklerle sevindir yarabbimmmm[/Q

günaydın kıslar adınıza çok sevindim inşallah haklarınızda hayırlısı olur bugünde benim kontrolüm var inşallah bende sizin gibi mutlu haberlerle gelirim yarabbim bi mucize olsun artıkın ne olur hamiş haberlerinizide duyarız inşallah kimin ne razusu dileği varsa kabul buyur yarabbim:1hug:

günaydın kızlar kadınlar klübü mesaisi başladı benim için hayırlı sabahlar olsun esraarascım senin adına çok sevindim hayatım hadi bakalım bu ay şu hamiş listesini çoğaltalım moon soon senin için deçok sevindim güzel haber diye buna derim ben hade bakalım kızlar kafaya takmadan düşünmeden çalışmalara devam....

kızlar umut listesine bir hamiş daha eklendi. çok mutluyum darısı sizlerin de başına. benim ismimi de düzeltirseniz sevinirim. doğum aralık ayına inşallah:)))

&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
bucuarda
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
ceyda atalar
cucan
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
dilruba_diba
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
enise85
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
travon
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yasemennnn
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı .................................................. ......................................HAMİLE(12)
ecetuna........................................... ............................................HAMİL E(13)
BuRCuCuKkK................................................................................HAMİLE(14)

bir hamiş daha verdik canım tebrik ederim burcucukkk kızlar yolumuz açılıyor
ayrıca ayşecandan ve arnavut güzeli eklendi hoş geldiniz tamda hamişin üstüne geldiniz hadi bakalım hayırlısı olsun

kızlar umut listesine bir hamiş daha eklendi. çok mutluyum darısı sizlerin de başına. benim ismimi de düzeltirseniz sevinirim. doğum aralık ayına inşallah:)))

canım yaaa:nazar:allahım nazarlardan saklasın çok mutlu oldum hayırlı olsun canım inşallah hayırlı sağlıklı bi şekilde kucağına almayıda nasip etsin yarabbim darısı bizlerin başına inşallah dualarınızı esirgemeyin ya varya iyice artık pozitif bakmaya başladım umutlarımızı yitirmememiz gerektiğini siz hamişlerimiz ve burda olan arkadaşlarımızdan öğrendim allahım ne olur bizleride mahrum etme yarabbim:teytey::teytey:

belenay ya allahım ne güsel bi haber sabah sabah demi canım darısı bizlere sepsin inşallah

burcucuk çok sevindim inan hiç belli etmedin kız ne yaptın tedaviylemi oldu kendiliğindenmi oldu çook mutlu olduk 14. hamişimizi verdikkkk

belenay ya allahım ne güsel bi haber sabah sabah demi canım darısı bizlere sepsin inşallah
evet valla süper bir haber oldu burcucukkk seni yebrik ediyorum tatlım rabbim kucağınada almayı nasip etsin inşallah hayırla ve sağlıkla:teytey:
yasemennnŞeniz darısı bizim başımıza hadi bakalım sıra bizlere geliyor yavaş yavaş

burcucukkk anlat bakalım nasıl oldu nasıl öğrendin tedavi ilemi oldu eee hadi anlat bakalıma.s.

evet valla süper bir haber oldu burcucukkk seni yebrik ediyorum tatlım rabbim kucağınada almayı nasip etsin inşallah hayırla ve sağlıkla:teytey:
yasemennnŞeniz darısı bizim başımıza hadi bakalım sıra bizlere geliyor yavaş yavaş

burcucukkk anlat bakalım nasıl oldu nasıl öğrendin tedavi ilemi oldu eee hadi anlat bakalıma.s.

inşallah belenay inşallah :teytey: ama artık takıntılı değilim en çok buna seviniyorum canım öncede n acayip üzülüyodum şimdi ise sizlerin sayesinde pozitif bakıyorummm eyyyyytttttttttt beeee sıra bzide:sm_cool: ay çok mutluyummmmmm:dance:

:teytey::teytey::teytey::kızlar halaya katılın :teytey::teytey::aman Allah nazarlardan saklasın:nazar::teytey::teytey::teytey::teytey::

Kizlar Bişe Sorucam Hamile Kalmak Için Illaki 28 Günde Adet Olmak Mi Gerekiyo Mesela Benşm 31-32 Falan Ama Düzenli Adet Döngüm Kafam Karişik

Tabiki 28 günde adet olman şart değil hamile kalmak için. Eğer adet döngün düzenli ise yumurtlayabiliyorsun demektir. Ama yumurtlama tarihin 13-14 değilde 15-16 dır. Bu tarihlere dikkat edersen ve başka sorunun yoksa hamile kalman büyük olasılık.

a.s.Burcucuk tebrik ederim rabbim sorunsuz bir hamilelik geçirmeyi nasip etsin. Darısı bizim gibi bebiş isteyenlerin başına inşallah.:nazar::nazar::nazar:

selam canım ben bugün gittim yumurtalık çok sayıda var dedi 9mm olmuşlar pazartesi gel bir daha bakıcaz dedi 19 mm olana kadar ondan sonra iğne vericek hakkımızda hayırlısı olsun

Benimde yumurtalarım çok ama daha küçükler iğnelere devam dedi dr.um. Pazartesi tekrar gidicez yumurta takibi için yine büyümemişlerse bi beş gün daha iğne olucam. İğneyle yavaş büyüyormuş yumurtalar. Bakalım hakkımızda hayırlısı. İnşallah en kısa zamanda yavrularımıza kavuşuruz esercim.

canım tebrik ederim. sorunsuz sağlıklı bie hamilelik geçirirsin umarım:nazar::nazar::nazar: ben de aralık annesi olucam kısmet olursa. ne kadar mutlu olduğunu tahmin edebiliyorum. darısı olmayan arkadaşlarımızın başına artık a.s.

hayırlı olsun canım çoook sevindim. Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah. darısı bizlerin başına ...ne güsel yaa nisan ayı bereketli geçecek galiba oh ohhh...:teytey:

X