Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ARKADAŞLAR BENİM YUMURTLAMAM GEÇTİMİ GEÇMEDİMİ YOKSA YUMURTLAMAM OLMADIMI KAFAM KARIŞIK. BEN 27 MARTTA ADET OLDUM.GEÇEN AY 54 GÜN GECİKMELİ ADET OLDUM YASMİN KULLANIYODUM YENİ BIRAKTIM ONDAN SANIRIM :bbo: NEYSE BU AY OKUDUĞUM YAZILARDAN FALAN AKINTIMI KONTROL EDİYİM DEDİM 2 GÜNDÜR ÇOK ISLAK KREMSİ BEYAZ AKINTI GELİYO AMA YAZILANLARDA 5-10 CM İKİ PARMAĞININ ARASINDA UZARMIŞ ÖÖYLE DİYO E BENİMKİ UZAMIYO:kızgın: BU NE ŞİMDİ YA YUMURTLUYOMUYUM GEÇTİMİ YOKSA YUMURTLAMICAKMIYIM:bbo: BİRAZ UZUN OLDU:CADIARZU

kızmayız canım....:) Yani heralde yumurtlama olmuştur, 4 günlük gecikme de bişey değil inan stres havalar herşey etkiliyormuş yani pek hassas bir bölgeden bahsediyoruz... Evet doğru yumurtlama olunca o sıvımsı yumurta akı gibi bişey oluyor ve 2 parmağın arasında da uzuyor, ama kim bilebilir ki yumurtlayıp yumurtlamıyor muyuz bu sırada, ben de şunu merak ediyorum, regl, olunduğu zaman kesinlikle yumurtlamışsın da döllenmemiş mi demek oluyor ?

saolun ya bu gün nedense öyle bi duygusalımki anlatamam allahım bizi sevindirsin saplıklı yavrularımız olsun yarrabbim

selam kızlar bugün çok efkarlıyım ümidim başka bahara kaldı regl oldum oysa ne kadar ümitliydim bu aydan..bende hemen buraya yazdım çünkü bu derdimi paylaşabildiğim bi eşim bide sizler varsınız ..iyki varsınız kendimi toparlamam için zamana ihtiyacım var ama zamanda aleyhime işliyo sanki.....

firuzecim hiç üzülme bebeklerimizde bizi bekliyo eminim ben zamanı gelince elbette gelicekler... canını sıkma moralini yüksek tutki bebeğin geldiğinde annesini üzgün bulmasın...sengözlerimebaksanab biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi Rabbime kalmış ... ne kadar kafaya takarsak o kadar kötüğ bizim için hormonlarımız olumsuz yönde etkileniyo o yüzden bak yanında bizler varız tek değilsin..a.s. eminimki zamanı gelince sende burdan bize hamileyim diye bağıracaksın öptüm...

firuzem üzülme bu kadar .bizler kaç baharlar atlattık belki daha kaç baharlar daha atlatacağız.umudumuzu kaybedersek yaşama sevincimizi de kaybederiz.tabiiki bebek sahibi olmak çok çok güzel bir duygudur ama olmazsa olmazımız olmamalı.bu dünyaya 1 kere geldik ve en güzel şekilde yaşamayı bilmeliyiz.kendine iyi bak...

selam kızlar bugün çok efkarlıyım ümidim başka bahara kaldı regl oldum oysa ne kadar ümitliydim bu aydan..bende hemen buraya yazdım çünkü bu derdimi paylaşabildiğim bi eşim bide sizler varsınız ..iyki varsınız kendimi toparlamam için zamana ihtiyacım var ama zamanda aleyhime işliyo sanki.....

firuzem merhabalar canım
bende aşılamam tutmayın ca ilk buraya yazmıştım
şim di 2. aşılma için ilaçlara başladım
neler hissettiğini anlayabiliyorum
canım lütfen kendini bırakma bizler de inşallah burdan hamişiz diye yazıcaz

slm canlar nasılsınız bakalım bende bu listedeyim ama bayadır uğramıyorum baya bi hamişlerimiz olmuş allah hepsini korusun inş kucaklarına almayıda nasip etsin biz olmayanlarada bol bol dua etsinler hamişlerimiz belelaycım nasılsın nasıl gidiyo tedavisiz günler vala benim güzel geçiyor kafam çok rahat e bahar geldi içim içime sığmıyor haziranda kısmetse aşılamam var inş iyi güzel sonuçlar alırız ben ada çayı ve hayıt otu içiyorum faydasını gördüm gibi ya yumurtladım sanki hepinizi öptüm kızlar herşey gönlünüzce olsun inş

o kadar kötüyümki anlatamam nasılda umutluydum ama hamile degilmişim adet oldum bugün dr gittim iklim degişikliginden dolayı dedi.ama ben yıkıldım su andada aglıyorum dayanamıyorum ya ne kadar büyük bi acı ALLAHIM sabır ver bana.

canlarım okadar iyisinizki yazılarınızı okuyunca çok rahatlıyorum herzaman diyorum iyiki varsın hepinizi çok seviyorum hep dualarımdasınız,,,,,,.mekselina üzülme canım bende çok kötüydüm sabah ama alıştım bigün mutlaka olacak olacak olacak allahın izniyle

slm mekselina canım ben 2.5 sene bebeğim olmadı ve hiçbir zaman adet olduğum zaman ağlamadım (aşılama olduğum ayın dışında ) çok şükür adet olabiliyorsun ya olmazsan ne olacak bu seferde onun sıkıntısını çekeceksin canım daha 21 yaşındasın ve böyle umutsuz olmamalısın inşallah birgun bebeğin sana süpriz yapacaktır umutlu ol olurmu?

sakın üzülme ne olur inşallah bidaki ay zamanı gelin olucak inşallah :teselli:

arkadaşlar herkese günaydın. haftanın ilk iyi haberi benden. HAMİLEYİİİİİMMMMM. 2. aşılamam tuttu ve nihayet hamişim. rabbim dileyen herkese versin.

TEBRİK EDERİM CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEK NASİP ETSİN.İNŞALLAH BİZDE HABERLERİMİZİ VERİRİZZZZZ:teytey:

selam kızlar bugün nasılsınız bakem? bende yarın doktora gidiyorum yumurtaların gelişimine bakılıp çatlatma iğnemi olup gelicem hayırlısıyla. inşallah yumurtaların gelişimde herhangi bir aksilik olmamıştır da hayırlı haberlerle dönerim.dua edin kızlar .rabbim hepimizin yardımcısı olur inşallah.a.s.

İNŞALLAH CANIM DUALARIM SENİNLE BENDE CUNA GÜNÜ GİDİCEM YUMURTALIK TAKİBİNE KLOMEN YARIN BİTİYOR BAKALIM BÜYÜMÜŞLERMİ HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN ..

arkadaslar beni teselli ettiğiniz için çok tesekkür ederim insaallah bigün hamile kalırım inanırmısınız kızlar tv da bi bebek görsem gözlerim doluyor aglıyorum çok kötü oluyorum hala kendime gelemedim kafamı meşgul etmek istiyorum olmuyor aklımdan çıkmıyor artık tedavilere bu ay baslıyacam çatlatma mı olur aşılamamı olur hepsini sırayla deniyecem ama tabiki olacaksa eger saglıklı ve hayırlı olsun ALLAHA EMANET OLUN KIZLAR.....

İNŞALLAH CANIM DUALARIM SENİNLE BENDE CUNA GÜNÜ GİDİCEM YUMURTALIK TAKİBİNE KLOMEN YARIN BİTİYOR BAKALIM BÜYÜMÜŞLERMİ HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN ..

Merhaba canım bende cuma gidiyorum yumurta takibine. Rabbim hayırlısını nasip kısmet etsin inşallah.

Bugün dr gittigimde dr bana adetimin iklim degişikliginden dolayı geç oldugunu söyledi o şiddetli agrılarında kilo aldıgım için agrıdıgını söyledi ve bana kilo alma dedi ama ben zaten zayıfım herkez kilo almamı istiyor bi garip oldum dr`un böyle söylemesine ne diyorsunuz kızlar?Beni bugün bir arkadasım aradı oda suanda 3 aylık hamile dediki bana ben hamile olmadan önce aynı senin gibi oldum adet günümde çok şiddetli agrılarım oldu normalde adet agrısı çekmem dedi bu agrılar yüzünden dr gitmiş dr bişey olmaz demiş adet agrısıdır demiş ama arkadasımda bunu arkadasına söylemiş arkadasıda sen gelecek ay hamile olacan demiş gerçektende gelecek ay hamile kalmış arkadaşım.çok degişik bi durum kızlar aranızda böyle yasayan varmı?

X