Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

selam mekselina canim vallaha herkesin bi teorisi var su hamile kalmayla ilgili. herkes iyi niyetinden soyluyor tabi bizim uzulmemizi istemiyorlar ama ben artik bu tarz ufak tefek seylere inanmayi biraktim. Kisaca kendi kendime diyorumki olacagi varsa olsun veya hayirlisiysa olsun. Dusun dusun heray kafayi yedik. uzme kendini canim stres yapma :)))

İNŞALLAH CANIM DUALARIM SENİNLE BENDE CUNA GÜNÜ GİDİCEM YUMURTALIK TAKİBİNE KLOMEN YARIN BİTİYOR BAKALIM BÜYÜMÜŞLERMİ HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN ..

canım çok teşekkür ederim. doktora gittim bugün ."yumurtalıklar ilaca cevap vermiş yumurtamız gelişmiş" dedi. çok sevindim kendimi bir adım daha hedefe yaklaşmış hissediyorum. yarında çatlatma iğnemi vurunacağım. bende senin için dua edeceğim inşallah sende güzel haberlerle dönersina.s.

Günaydın kızlar. Bugün benim hiç keyfim yok. Bahar nedeniyle alerjilerim ortaya çıktı. Çok kötü durumdayım:KK43:

günaydın bayanlar bugün nasılsınız moon_sunn adına çok sevindim arkadaşım dualarımız senin için inşallah bebeğine tez zamanda kavuşursun canım rabbim hepimizin gönlüne göre versin bende cumartesi gideceğim gerçi geçen hafta bişey olmamıştı ama bu hafta bi ihtimal ne olur sizlerde bizlere dua ediniz arkadaşlar

günaydın arkadaşlar... BEn de kendimi biraz uykusuz hissediyorum bahar yorgunluğu heralde, tüm arkadaşlarıma güzel bir gün ve yaşadığımız sıkıntılarla ilgili sabırlar diliyorum...

günaydın hepinize kızlar dün giremedim bakıyorum niye umutsuzluk diz boyu üzüldüm yani kızlar hepinize söylüyorum bu ay olmazsa bir dahaki ay bugün değilse bir gün mutlaka rabbimin izniyle tabi dün bir arkadaşım mail göndermiş duayla ilgili gönülden isteyin hayırlısını isteyin rabbimizden isteyin kızlar buda bizim için bir imtahan hemde çok zor bir imtahan zannetmeyin rabbim bizi unuttu hayır aksine bizleri seviyor ki derdi bizlere veriyor hem şimdi daha bilinçli daha farklı bakmıyormuyuz bebek olayına bazı şeylerin kıymetini daha iyi bilmiyormuyuz öyleyse biraz sabır kızlar biraz şükür kızlar vede dua dua dua kızlar gönülden samimi cümlelerle dilemek ve tabiki en önemlisi hayırlısını dilemek hadi bakalım atın kafanızdan üzüntüleri stresi vardır bir hikmet deyip sarılın umutlarınıza

RABBİM BİZ DEĞİL SEN BİLİRSİN BİZİM HAKKIMIZDA HAYIRLI OLAN NEYSE ONU NASİP ET TAKDİR SENİN BİZLER ACİZ KULLARIZ SENDEN DİLİYORUZ BİZLERE VE DÜNYADAKİ TÜM EVLAT SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE ÖNCE HAYIRLISIYLA SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLÜ MELEKLER GÖNDER AMİİİİİİİN

ne güzel yazmışsın belenay, eline yüreğine sağlık... Dediğin gibi moralimizi bozmaya, strese girmeye o kadar meyilliyiz ki, en ufak bir olumsuzluk suratımızı asmamıza neden oluyor, sabretmek mi zor geliyor kimi zaman, beklemek mi, yoksa sabrın sonu gelmeyecek diye ümitsizliğe kapılmak mı sanırım zaman zaman hepsi birden... Dediğin gibi yürekten istemek, yürekten inanmak ve sabretmek, bizim ilacımız bu... Rabbim dualarımızı hayırlısıyla kabul etsin inşallah...

Belenay ne kadar umut dolusun. Bizim umudumuz oluyorsun. Keşke bende senin gibi olabilsem gerçi artık askisi kadar çok takmıyorum hayırlısı bu demekki bizim için. Rabbim bize sabrı öğretiyor, istemeyi, dua etmeyi ona sığınmayı öğretiyor. Dualarımız mutlaka birgün mükafatlandırılacak. Bizimde evlatlarımız olacak ve bizde herkesten fazla farkında olacağız anneliğin ne büyük bir hikmet olduğunu.

süarcım nasılsın bakalım güzel hamiş teyzesinin gülü nasıllar bakalım yaramazlık laelaelaelaelaeyapıyormu annesinin karnında hıı çekelimmi kulağını ayy nasıl kıycaksam kulağını çekmeye:):eek:
canlarım strese girsekte girmesekte kafaya taksakta takmasakta gelecek olan vaktinde saatinde gelecek öyleyse sabırsız davranmamızın bir anlamı kalmıyor zannetmeyin ben üzülmüyorum kafaya takmıyorum ama çaresi olsa kendimi öyle bir yıpratırdımki hemen hamile kalırdım yok bize düşen sadece elimizden geleni yapıp sabretmek gerisini allaha havale etmek öyleyse benim tatlı anne aday adaylarım dua edicez tabi çalışmayı unutmayacağız hepinizi çoooook seviyorum birazda kızıyorum yaaaa yeter artık stres yapmayın:eek:klava: relax relax bakın stres yaptıkça bizim teyze olmamızı geciktiriyorsunuz hepinizi seviyorumŞeniza.s.

belenay çok güzel şeyler yazmışsın tesekkür ederim bu güzel duygularından dolayı ALLAHIM sanada bizlerede biranönce çocuk sahibi olmamızı nasip etsin.AMİN.Bende bugünden itibaren artık kafaya takmıyacam.Olursa olur zaten biraz örgü öreyim bari kafamı meşgul ediyim ALLAHA EMANET OLUN kızlar.

Belenaycım valla süpersin. Gerçi ben de seninle aynı fikirdeyim.Mart ayından beri bıraktım kafama takmayı. Baharın tadını çıkarmak varken niye canımızı sıkalım değil mi ama. Hem bu dünyaya bir defa geliyoruz bunu unutmayalım.

teşekkür ederim belenaycım çok şükür iyiyiz bebişimle yaramaz olduğundan mı bukadar miğde bulantısı çekiyorum acaba ne dersin canım
belenaycım allahım senin o güzel kalbine göre bir bebiş nasip etsin sana inşallahhhhhhhhh

slm kızlar,nasılsınız,uzun zaman oldu buraya girmeyeli,öncelikle adet oldum onu yazayım ve bu ay rahim filmi çektireceğim bir sonraki adet tarihim ne olur bilemiyorum ama ben yine de muhtemel adet tarihimi yazayım 10 Mayıs belki rahim filmi işe yararda beni hamiş listesine yazarsınız :roflol: ben bu listenin uğuruna inananlardanım,fire veriyoruz hep ve dilerim hamiş listemiz uzayıp gider a.s.

slm kizlar ben geldim bebisimide aldim geldim bügün 3. gün bebisimi alali halen icimdemi bilmiyorum bekleyip görecegiz ama beklemek cok zor her gün bir yil gibi uzun geliyor bize
dua edin bana buradan hamileyim diye haykirayim

slm kızlar nasılsınız? bu aralar çok yoruluyorum sizxlere yazamıyorum... belenaycım yazan ellerine sağlık... Allah sana sen gibi çocuklar nasip etsin...naniknanik kızlar üzülmeye dert etmeye gerçekkten hiç gerek yok :içelim kızlar sizin burdan üzüldüğünüzü duyunca bende en az sizler kadar üzülüyorum o yüzden keyfini çıkarın ben şu 2 aydır çok rahatım kızlar hiç konusunu bile açmıyorum... hım birde adaçayına başladım :kahve: çok iyi gelmeye başladı bile...hepinizi öpüyorum..

Kızlar merhaba:)))))))) herkes iyidir umarım.ben bugün adet oldum ama sevinsemmi üzülsemmi bilemedim inanın görünce 5 dakika öylece kalakaldım.oysa bütün belirtileri vardı gebeliğin.çok hazırlamıştım kendimi.sağlık olsun ne yapalım daha yolun çok başındayım inşallah bir sonraki aya.uzun zamandır düzenli adet görmemiştim nerdeyse 1 yıldır hapla oluyordum.1 ay yasmin kullandım acaba diyorum ondanmı 2 aydır düzenli geldi.1 kutu hapla kistlerim erimiş olabilirmi sizce?????????????????????

canım insan psikolojikmen düşündüğü zaman öyle oluyo banada çok olmuştu..bende bi keresinde 2 ay adet görmedim dr gittik ve yumurtalık kistleri çıktı sonra adet ol gel dedi bi daha ki ay gittiğimde kistler yok olmuştu kendiliğinden yani adet olduysan gitmiş olabilirler ultrasyondan bakması lazım drun. bence kesin gitmiştir kistlerin tabi basit kistlerdense... ben o kistlerden yani kşstler gittikten sonra sonra düzenli adet görmedye başladım. şimdi iyi yani sende kafana takma inş hamile olmanında zamanı gelecek canım.

sağol canım benim.ya bildiğim kadarıyla basit kistlerdendi 2 tane vardı dr.un dediğine göre büyük sayılabilcek tipte biri 5 diğeri 7 milimdi.bende gittiğine inanmak istiyorum adet bitsin hemen doktora gidicem zaten .

X