Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

osmaniye 80 canım ben de tedavi görüyorum kasıklarımda batma karnım şiş midem yanıyo belim ağrıyo inşallah hamiştiriz

buse ve osmaniye siz daha hem çok yenisiniz hemde çok gençsiniz acele etmeyin daha var stres yapmayın ilk kural bu stresten olmaz.osmaniye sen gittinmi dr varmı bir sorun?

hayatım benim son 1yıldır adetlerim düzensiz ama yinede merak ediyorum acaba hamiş olabilirmiyim diye 27gün geçti adetimden kasıklarım bazen ağrıyor belim ağrıyor birde göğüslerimin uçları acıyor test yapmadım bekliyorum

buse burcu benşimde kasıklarım da şiddetli agrı var canım ama adet olmuyorum insallah kan testi yanlıştır ve insallah hamileyimdir

kanda genelde çıkıyor yanılma payı çok düşük geç döllenme olabilir belki.belki adet olursun hayırlısı olsun osmaniye..

ecrin gittim canım hemde ayrı ayrı 3 dr 3 de bi sorunum olmadığımı bi sene denememizi soyledi

buse pkolu olupda çok hamile kalan var üzülme stres yapma.geçen ay gittigim bir dr banada pko dedi başka 2 dr daha gittim yok öyle bişey yanlış teşhis dedi...

osmaniye tatlım bekle ama stres yapma biliyorum zor ama düşünme kafana takma stres çok kötü bu durumlarda....boşverrrrrrrrrrrrrrr bırakkkk...

inşallah ama fazla umutlu değilim çünkü hiçbir tepki yoksadece kasıklarım ağrıyor birazda göğüs uçlarım acıyor birazda bazen gazım oluyor ama adet olamadığımdan olabilirmi 2 yıldır bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…