Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım hayıtın hazır suyunu kullanıyom günde 3 defa bakalım onunda faydasını görücemmi bilmiyomşutarafagitti

tadı nasıl çok kötü diyolar içebiliyomusun.bende kullanmayı düşünüyorum prolaktinin başka türlü düşeceği yok.

kızlar ben kaçıyom:teytey:
herkese iyi gecelerkaydirigubbakcemile3
görüşmek üzere.:teytey:

ecrin tüp bebek en son çare en güzeli doğal yollardan ki benim şansım yüksek
zug hazır suyu n tadı okadar kötü değil içimi kolay
firdevs hg canım bana güle güle yarın görüşürüz öptümŞeniz

msn ye grmiyo çıldıracağım yok canım vuran kaçmadı benimkinin arkadaşı çıktı başkası olsaydı zaten yanmıştı yarın derindere servisine gidecek arabam bakalım bir kaç güne çıkar

slm bende hamile kalmak istiyorum.bu ay adetim gacikti 3 gün dr gittim kan testinde negatif cıktı.ve hala olmadım kasıklarımda siddetli ağrılar var.kadın doğuma gittiğimde anne olmama hiç bi engel yokmus.sadece ilthap var dedi tedavi oldum.benle aynı durumda olanlar ne olur bana mesaj atın moraliiiiiiiiiiim coooooooooook booooozuk

tanışalım buse burcu ben ecrin nekadarlık evlisin nezamandır bebiş istiyorsun kaç yaşındasın??

osmaniye nekadarlık evlisin ve nezamandır bebiş istiyorsun kaç yaşındasın?moralini bozma hele stres hiç yapma madem sorunun yok olacaktır benimde sorunum yok bu ay 5.ayım bakalım bekliyorum nasip..

busecim sen tedavi oluyormusun?birde bir doktorun koydugu teşhis ile hareket etme bence...hemen tedaviye başla uzatma ozaman..

ecrin sağol cevap verdiğin için 7aylık evliğim 5 aydır istiyoruz yirmi iki yasındayım canım.bu arada buse burcu hosgeldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…