Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iyiyiz rozalin sen nasılsın?
hoşgeld,n kelebecik inş.bebişine kavuşursun ama tedaviyi ihmal etme yaş da önemli artık...

Teşekkür ederim . Evet aslında yeniden doktor ziyareti yapmam gerekiyor. Şu jinekolojik muayenelerden o kadar nefret ediyorumki :1no2:

1,5 yıldır evliyim hiç korunmadık tahliller temiz şimdi klomen kullanıyorum 4 ay sonra iğneye başlayalım dedi dr

arkadaşlar iyiki varsınız yoksa delirecem pisikolojim çok kötü sanki bebişim hiç olmayacak gibi nolur bana yardım edin

arkadaşım van merkezde oturuyor stadyumun orda sahilkent sitesinde.kayınpederi gevaşda müdürdü...kimsesi yok ondan sinir oluyor ist yaşayan için oralar işkence gibi olur...benki asya yakasında dogmuş büyümüşüm evlendim avrupa yakasına unalımlara girdim taşıncagım gunun hayalini kuruyorum çok zorrr

tanışmaya devam şimdide sen bahset kendinden azcık

ben 4.5 yıllık evliyim yaklaşık 1 senedir bebiş istiyoz bendede pko var çok kilolu olduğum için zayıflamam gerekiyor zayıflayınca tedavilere başlıcez şuan sıkı diyetteyim ayrıca deli gibi spor yapıyom hayıt suyu kullanıyom ayrıca soğan suyuda kullndım işe yarıyor sanada tavsiye ediyorumsositososito

anladım canım yalnız kaldığı içindir belki yinede bu durum vandan kaynaklanmıyo nerede olsa yalnız kalacak.umarım bir an önce istediği yere gider.

ben geçen ay kullandım soğanı.21 günde incir içtim.bu ay ilaç içmden adet oldum.şimdi 7 günlük aradan sonra tekrar incire başlıcam.

arkadaşlar iyiki varsınız yoksa delirecem pisikolojim çok kötü sanki bebişim hiç olmayacak gibi nolur bana yardım edin

sıkma canını en azından tahlillerin temiz çıkmış.benim hem prolaktin hormonum yüksek hemde pko yum.bunlarda gebeliği engelliyo.

canım bebiş istiyorsan öncelikle relax olcaksın yok öyle olmaz falan olucak hepimizin bebişi olucak sabırlı olmalısın:1hug:

ben sanki hamileyim kızlar ya içime öyle doguyor.kasıklarım agrı bulantı umarım psikolojik degildir..

keşke bu ay hamile olsam tam istedigim gibi olurdu terazi burcu bir bebiş hayırlısı allahtan artık çok düşünmüyorum kurslarım da başladı.hafta da 3 gun gidicem grafikerlik ve kurdela nakışı kafam bayagı bir dagılır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…