Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Allahımıza şükür yadelimizden haber aldık. yadelcim inşallah en yakın zamanda aramıza dönersin.ecrincim sanada teşekkürler haber verdiğin için.

kızlar gider ayak yeni topigide kaydetmiş oldum iyi oldu yaaa
yoksa geldigimde sizi bulamaya bilirdimm
hakcacım sende saol bitanem
sizi habersiz bıraktım ama bende huzursuzdum ohbee bende rahatladım valla

şimdilik burdayım ama gidecem canımın içi
vildaaannn seni çokkk sevdigimi unutmaaaa

benide yazın kızlar 2yıldır istiyoruz korunmuyoruz ama bilemiyorum ben galiba umudumu yitiriyorum psikolojim bozuluyor hamile görünce ver allahım bizede ver yalvarıyorum rabbim bazen canım çok acıyor neden bebeğin olmuyor diye gereksiz soran insanlara dualarımız hepimiz için

kızlar gider ayak yeni topigide kaydetmiş oldum iyi oldu yaaa
yoksa geldigimde sizi bulamaya bilirdimm
hakcacım sende saol bitanem
sizi habersiz bıraktım ama bende huzursuzdum ohbee bende rahatladım valla

canım ne demek çok alıştık birbirimize...bizi habersiz bırakma.en azından birimize haber versen biz buradan duyururuz birbirimize. kendine çok ama çokkkk iyi bak:1hug:

slm cnm
öyle gibi bişey işte diğer topik arşiv olarak kaldırıldı rafa
artık burdan devam

citosum kusura bakma ama gidemezsin yadel seni bana emanet etti
sahip çık citosa dedi
beni unutturma dedi
özelden yazdı a.s
arada girince sizi bu topikte buluyum dediii

merhaba arkadaşlar yeni sayfaya biraz tatsız başladım morelim çokkk bozuk :çok üzgünüm:

Bende varım :a015:
3,5 Senelik evliyim. İlk sene doğal yoldan korunduk. Sonrasında bebek artık olsun diye korunmayı bıraktık. Baktımki tık yok geçtiğimiz yaz ayında doktora gittim, eşimden siperm testi istedi. Normal çıktı. Bendede normal yumurtlamanın olduğunu söyledi. Çatlatma iğnesi tavsiye etti ama korkarım ben iğneden :bbo: O zaman bekle doğal yoldan olur dedi. Aa bide adetin 5. günündemi ne içilen bir hap verdi. Hala bir hamilelik gerçekleşmedi. Artık doktora filan gitmiyorum. Sanırım bu kez tüpler tıkalımı değilmi diye bir röntgen çekmesi gerekecek ve oda çok acı veren bişeymiş. daha doğrusu ben iğne olmayı bile kafamda büyütürken o hepden ürkütüyor beni. yaşımda 35 oldu bu arada. Bakalım belki kısmet olur belki hiç olmaz. :kahve:

slm canım hoşgeldin aramıza.a.s.
inşallah en kısa zamanda bebişin olur
bende 3 yıllık evliyim son 8 aydır korunmuyorum hala olmadı

X