Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iyiyiz rozalin sen nasılsın?
hoşgeld,n kelebecik inş.bebişine kavuşursun ama tedaviyi ihmal etme yaş da önemli artık...

yok canım ben gelince herkes kaçıyor
ben burdayım ama gelen olsada yazmadan çıkıyolar.

evet ya bugün iyi hissediyorum kendimi.sen nasılsın

valla ben topiğe girinceye kadar bomba gibiydim yadelin veda yazılarını okuyunca morelim sıfıra indi üstüne vildan bende yakında taşıncem birsüre bende giremem dedi ben iyice dağıldım topikte kimse kalmadı herkez dağıldı gitti :çok üzgünüm:

valla ben topiğe girinceye kadar bomba gibiydim yadelin veda yazılarını okuyunca morelim sıfıra indi üstüne vildan bende yakında taşıncem birsüre bende giremem dedi ben iyice dağıldım topikte kimse kalmadı herkez dağıldı gitti :çok üzgünüm:

bende az önce sayfaları karıştırıp öğrendim.
en kıssa zamanda gelir yadel dayanamaz.vildan da öyle

onlar gelene kadar ben sana eşlik ederim ya tabi erken gelmeleri daha iyi olur.topik canlı canlı oluyor onlar gelince.

onlar gelene kadar ben sana eşlik ederim ya tabi erken gelmeleri daha iyi olur.topik canlı canlı oluyor onlar gelince.

onları burda bekliycemÇok üzgünüm çoook biraz kendinden bahset zug birbirimizi daha iyi tanımak açısından:icecream:

onları burda bekliycemÇok üzgünüm çoook biraz kendinden bahset zug birbirimizi daha iyi tanımak açısından:icecream:

3 yıllık evliyim canım.ilk zamanlar bebiş istemedik biraz evliliğin tadını çıkaralım dedik
ama her gören bebek yokmu artık olsun diyolardı.bizde düşünelim artık dedik ve 8 ay önce korunmayı bıraktım.şimdide deli gibi bebiş istiyoz ama yokolmuyo.eşimde çok istiyo ama bana çaktırmamaya çalişıyo.

stresli ve yorucu bir hayatım var.gündüz iş akşam ev,yemek,temizlik,hafta sonu misafir gelen giden derken geçiyo günler.

3 yıllık evliyim canım.ilk zamanlar bebiş istemedik biraz evliliğin tadını çıkaralım dedik
ama her gören bebek yokmu artık olsun diyolardı.bizde düşünelim artık dedik ve 8 ay önce korunmayı bıraktım.şimdide deli gibi bebiş istiyoz ama yokolmuyo.eşimde çok istiyo ama bana çaktırmamaya çalişıyo.

doktora gittinizmi canım herhangi bir sorun varmı yoksa sebebsiz mi olmuyor:kahve:

doktora gittinizmi canım herhangi bir sorun varmı yoksa sebebsiz mi olmuyor:kahve:

bende pko var canım bide prolaktin yüksek.
aslında bekarken böyle bir sorunum yoktu.arada adet düzensizliği oluyodu ama dr sorun yok diyodu.
takii doğum kontrol hapını bırakana kadar.
ondan sonra adetim düzensizleşti.dr a gittim prolaktin yüksek çıktı.endokrine gönderdi.oda sen pko sun dedi.anlayacağın ikisi birarada.

X