Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iyi olmana sevindim canım valla topiğe vildanla benden başka yazan yok kızlarımız bir bir sırra kadem bastı yakında bizde kaybolcez o olcek klava:

okyanus hanım citos almış ifadeni ama bide bana hesap ver nerdeydinnnnnn

citos tüüüü . gidecek başka bi gün bulamadınmı

ne yapem tatlım aslında bugün benimde gidesim yok ama kocişim gidelim dedi anasını özledi :mymeka: bensiz gitmiyor şakkıdı sabahtan beri bekliyom sizi uyanıpta gelmediniz tembel tenekeler siziklava:

iyi neyse ziyaret edin büyüktür nede olsa gitmek yoklamak lazım:1hug:

bende bir umut YADELi bekliycem:çok üzgünüm:

hamile kalmak isteyen arkadaşlar eski topigimiz sayfa sayısının çok olması sebebiyle topigi buraya taşıyoruz buradan devam edilecektir...

bende varım aralıktan beri korunmuyoruz ama genede nasipppp allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsinnn ...

biz de ocakta yasmin doğum kontrol ilacını bıraktık. ilacın etkisi tamamen geçmesi için şimdilik korunuyoruz. Hamilelikten önce folik asit takviyesi yararlı olacağı soyleniyor. Folik asit için doktora mı gitmemiz gerekiyor? yoksa hamilelikten sonra mı doktora gidiliyor? Hapı bıraktıktan ne kadar sonra korunmadan cinsel ilişkiye başlamak gerekiyor?

hoşgeldiniz kızlar.hamile kalmadan genelde dr gidiliyor dr veriyor folik asidi muayene ediyor.hapı bırakıp korunmasyıda bırakabilirsin.benim arkadaşımda hapı adet olunca bitti birdaha içmedi o haftalarda hamile kaldı bir sorun olmadı...dr gidip genel bir kontrolden geçebilirsin

yanıtın için tesekkürler ercin.
Bir iki hafta içinde doktora gideriz :)
burada benim gibi başkalarının da olduğunu görmek güzel.biraz da doğumdan korkuyorum aslında (
Güzel haberlerinizi bekliyorum

maşallah çok hızlısın firdevsçim hemen açmışın ohhh.inşallah yeni topikte hamişler çoğalır..

kızlar herkese iyi akşamlar.yeni sayfamız hayırlı uğurlu olsun. daha nice 2000 li sayfalara. inşallah hamile habelerleri ve bebiş haberleri ile dolması dileğiyle...

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg... güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…