Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

boşver canım devam edin gitsin :jeyyar: belki tutar hamile kalırsın daha yenisiniz valla ilk evlendimizde ben kaçıyom adam beni üç öğün kaydirigubbakcemile böle götürüyordu kaçış yok yani kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

ne zaman ara vermeye başladınız sence normalmi yani hergün kız ne diyon

midem yine bulanıyor ara ara ama kusacak kadar degil.öyle kendi kendine ayyy ne bilim degişik işte.üşüttümmü ne..

sen ne kadarlık evlisin tatlıbebek?
yeni evliysern normaldir.ben 6 gun yoktum artık gerisini sen düşün bu ara benim birde yumurtlama zamanım.durmak yokkk:))))))

sen ne kadarlık evlisin tatlıbebek?
yeni evliysern normaldir.ben 6 gun yoktum artık gerisini sen düşün bu ara benim birde yumurtlama zamanım.durmak yokkk:))))))

5buçuk ayı geçiyo işte ama hala .....ben eşimle tanıştım ve 3 ay içerisinde evlendim

varya sorucam ne zamndır sizlere ama utandım bi türlü soramadım ve işte sonunda söyledim ama rahatladım diyorum eşime acaba biz azdıkmı ya napcaz bu böyle ne kadar gider hayırlısı normalmiyiz acaba

varya sorucam ne zamndır sizlere ama utandım bi türlü soramadım ve işte sonunda söyledim ama rahatladım diyorum eşime acaba biz azdıkmı ya napcaz bu böyle ne kadar gider hayırlısı normalmiyiz acaba

:roflol::roflol:kız sen tatlısın böyle beni güldürdün :roflol::roflol:

oldum ya citos pek adete benzemiyordu ama oldum bişeyler:)))ona göre hesapladım bugunler yumurtlama dönemim.boş geçirmek yok:)ya tutarsaaaaaaaa..
tatlı bebek çok normal birşey yok daha yenisin zamanla sayı düşer...

:roflol::roflol:kız sen tatlısın böyle beni güldürdün :roflol::roflol:

ay napim ya gül gül utandım işte ne bilim her akşam herakşam eşime diyom doğalgaza zam millet tasarruf yapıyo bizde maaşallah ....elekkriği doğalgazı suyu var bunun üstüne yorgunluk cabası

oldum ya citos pek adete benzemiyordu ama oldum bişeyler:)))ona göre hesapladım bugunler yumurtlama dönemim.boş geçirmek yok:)ya tutarsaaaaaaaa..
tatlı bebek çok normal birşey yok daha yenisin zamanla sayı düşer...
evet ecrin sende devam iş yapmaya bu aralar yoğun şekilde çalışma var bizdede benimde yumurtlama günüm şuaralar :jeyyar:

eeee kızlar kolay gelsin sizler o zaman hadi rastgele inşaallah tutar benim umutlarım öteki aya kaldı nasipse bakalım hayırlısı

kızlar farkındamısınız kan gruplarımız aynı nasılda kaynaştık ne de olsa kan çekiyo dimi

citosum ben temizlikmyapcam evi görsen benimki harabeye çevirmiş biraz toplayayım haftaya kadın gelcek zaten o temizler.arada bakarım...

X