Hamile kalmak için uğraşanlar 4444 selati tefriciye ile dua edelim

ortak hatmimize destek lütfen arkadaşlar :)
başlık: Ramazan hatmine var mısınız

Dior34 555+200=755 okundu devam ediyorum

Okuyan ve okumaya devam eden arkadaşlar yazalım lütfen

arkadaslar bı yanlışlıkmı oldu ben esra ve dior ısımlı arkadasların tefrıcıyelerını okuyup due etmıştım...yenı bır arkadasa okumayacak mıydık ben anlamadım...

Sayfaları dikkatle takip etseydiniz göreceksiniz ki ayseminn arkadaşımız için okunuyor bu hafta liste olarak yayinlamiyorum artık çünkü kimseden haber alamıyorum eksik kalıyor sürekli örn: benim tefriciyem habibeurhan sayesinde eksik kaldı dior34 ecelik sayesinde eksik kaldı hala okuyup okumadiklari belli değil bu nedenle okuyan arkadaşlar sıra kimdeyse tamamlama usulü ile devam edecek böylece eksik kalmayacak bilmem anlatabildim mi

Kızlar 400 okundu kalanını sımdı okuyorum bittiririm..

855+400 (ozsu)=1255 okundu
1255+100 (absimisia)=1355 okundu

okuyan arkadaşlar katılım cok azaldi sırası geçen ortaliktan kayboluyor lutfen devam edebiliyorsaniz birazdaha fazla okuyup arkadaşımıza yardimci olalım ve yukarida yaptığım gibi paylaşalım

Kızlar 100 daha okudum 2010+300=2310 etti şimdiden Allah kabul etsin eksik kalırsa yine yardım ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…