Hamile kalmak için uğraşanlar 4444 selati tefriciye ile dua edelim

Kızlar ben şehir dışına çıkıyorum salı ya kadar giremem 300 tane daha aldım okurum merak etmeyin salı girebilirim ancak nete

Tefriciye okuyan kimse yok mu arkadaşlar 9-10 kişilik listeden geri kalan 3 kişi mi sadece neden böyle oluyor tefriciyesi okunan ortalıktan kayboluyor hiç bahanede bulmayın internet yoktu çok yoğundum vs. diye kabul etmiyorum bunları 5 dk ayıracaksınız haber vermek için ne kadar zor olabilir

Arkadaşlar defalarca uyarıda bulundum allah rızası ıcın vaktınde haber verın okuyup okuyamamanız dert değil paylasın yardım alın ama cumadan önce haber verın mutlaka ben haftanın altı gunu calısıyorum telefondan takıp etmek zorunda kalıyorum hakverınkı çok kolay olmuyor sızde bıraz yardımcı olun kaç haftadır bır duzen olusturamadık

Cnm kusra bkmyin internet kesilince giremedim internete ama herhfta 500 adet okudum bn

Arkadaslar istediginiz kadr verin tefriciye hepsini ben okuyayim. Bu allahin bi mucizesi bnce hamileyimmm:-)

arkadaşlar beni de alırmısınız aranıza ?bende bebek için başladım tefriciyeye.şu an 524 oldu.bende sizler için okurum.siz de bana yardımcı olur musunuz 1,5 yıldır uğraşıyorum gerçekten ihtiyacım var buna :KK14:

X