Hamile kalmak için uğraşanlar 4444 selati tefriciye ile dua edelim

Arkadaslar istediginiz kadr verin tefriciye hepsini ben okuyayim. Bu allahin bi mucizesi bnce hamileyimmm

canımm öncelikle tebrik ederim inan senin kadar sevindim bende allah hayırlısiyla kucağına almayida nasip eder inşallah yaptığım uyarılar içinde kızmayın bana lütfen çünkü okunan tefriciye sayı bakımından önemli mutlaka bir şekilde haber vermeniz lazım

ben okuyan arkadaşlarıma tekrar çok teşekkür ediyorum allah razı olsun hepinizden inş. işim olduğunda bende esra arkadaşımız gibi ilk sizinle paylaşıcam..

tatlım katilirsin tabii ama sırayla okuyoruz arkadaslara sende beklerim siram gelince okunur diyorsan buyur tabi

çok uzun sürer mi sıranın gelmesi canım.yani önümde kaç kişi var ?şu anda okunan arkadaşa bende okurum.ve benden önceki herkese okurum hiç sorun değil.kaç kişi olduğuyla ilgili bilgilendirirsen sevinirim

Yok cnm bnm ne hddime ama yemn ederim sana maddi drumdn dolyi yenileyemedim intrneti izr dilerim

senden önce 5 kişi daha var canım ortalama sana sıra gelmesi 1,5 ay kadar sürer

Yok cnm bnm ne hddime ama yemn ederim sana maddi drumdn dolyi yenileyemedim intrneti izr dilerim

neyse önemli degil artık yeni sistemle daha kolay oluyor herkes okuduğunu bağışliyor tamamlanarak gidiyor ayseminn de yaptığımız gibi o yüzden sorun olmaz bak keyfine :)

Habibeakda dimi 206 tane tefriciye var

evet canım sıra onda cevap alamadım ama yanlış hatırlamıyorsam bebek için okutmak istiyordu ona niyetle başlayalım istersen senin yaptığın dua şuan daha makbul (durumundan dolayı) dualarinda bizleride unutma olur mu :)

Dualarim hepinizde allh hepinize hyrli bebisler versib

ecelik 206 +seval-erdal 100+berirem 100+ absimisia 100 = 506 okundu

arkadaşlar lütfen biraz daha hızlı okuyalim inanin kimseye haksızlık olmasin diye uğraşıyorum o kadar ama kimse takip bile etmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…