Hamile kalmak için uğraşanlar 4444 selati tefriciye ile dua edelim

hayırlı bie evlat için oku benim dileğim canım

ayseminn arkadaşımız için kimler tefriciye okuyacak bilgi verin lütfen okuyamayacak durumda olan arkadaşlar katılmasın katılan arkadaşlar en fazla birhafta içinde bitip haber verecekse katilsin ve kim için okunuyorsa okuyup okumayan kişiyi takip edip iletisime geçsin tefriciyesini tamamlasin

sema abla benim için de dua arkadaşları toplanırsa yine çok mutlu olurum..
ben de iş için istiyorum bu duayı..

Arkadaşlar normal bir liste olusturmak istiyorum fakat geri dönüş malesef yok takip edilmiyor sayfa bu sebepten geri kalan arkadaşların madur olmamaları için sayı tamamlayarak okuyalım diyorum
mesela ben 100 okudum bir başkası 200
100+200=300 yazsın diğer okuyanda ayni şekilde devam etsin ne dersiniz

hımmm..evet olur bence..

merhaba kızlar yorumlarınızı okudum rabbim dualarınızı kabul etsin bende 70 bin defa lemyelid die tesbih çektim. ama kişinin kendisi yada eşiyle birlikte okuması gerekiyormuş

Tamam canım o zamam dior34 'u 555 okumuş sayicaz üzerini tamamlayarak okuycaz ben bu akşam başlıyorum niyetini yap namazini kıl duani et allah hayırlısı ile tez zamanda bir iş nasip etsin inşallah

Tamam canım o zamam dior34 'u 555 okumuş sayicaz üzerini tamamlayarak okuycaz ben bu akşam başlıyorum niyetini yap namazini kıl duani et allah hayırlısı ile tez zamanda bir iş nasip etsin inşallah

amin.amin.amin.inşallah.bir işim olsun tez vakitte ilk sizinle paylaşcam inşallah..

yaa..nasıl?
biraz daha açabilir miyiz?

bi arkadaşıma hoca söylemiş okuyanlar var faydasını gördü die o yaptı ve şimdi çocuğunu kucağına aldı. niyetini söyleyip sadece lemyelid diosun 70 bin defa ama kendin okuman gerekiyor yardım almak için eşinde okuyabiliyormuş.bende okudum yeni bitti ama bu ay ağrılarım var umutsuzum.

lem yelid ne demek acaba..çok teşekkür ederiz..peki son olarak abdestli olma şartı felan varmı yani özel günde okunuyormu acaba..

lem yelid ne demek acaba..çok teşekkür ederiz..peki son olarak abdestli olma şartı felan varmı yani özel günde okunuyormu acaba..

lemyelid anlamı doğmamış demek olduğunu söylediler.ben çalıştığım için sürekli abdestli olamıyorum bunu epey bilgili birini sordum abdestli olman gerekmez fakat özel gününde iken okuma demişti bende tesbihmatik (zikirmatik) aldım işyerinde boş kaldığımda sürekli okuyodum

yani sadece bebiş için mi acaba iş için okusam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…