Hamile kalmak için uğraşanlar 4444 selati tefriciye ile dua edelim

dior için 555 tane tefrıcıye okdum Allah kabul etsın..

Çok tşk ederim , Allah kabul etsin inş. Ağzınıza yüreğinize sağlık ..

Benim sizlerden isteğim var kabul ederseniz şayet, benden sonra kaç kişi varsa bu ay niyetini yapabilir mi ? Sizler sırası geldikçe diğer arkadaşın ona devam edersiniz .. Neden gerek duyuyorum böyle birşeye, bunun açıklamasını da yapayım, yurt dışında yaşıyorum kısmet ise Mart-Nisan gibi transferim için Türkiye'ye geleceğim. Ve nete ne kadar zamanda girerim bilmiyorum. Ben evimde okumak istiyorum. Yada olmazsa bana her arkadaş için 555 verirsiniz. Bende o sayıya göre okurum. Girmesemde bu zaman içerisinde beni okudu sayın Allah'ın izni ile her hafta 555 okurum, isimlerinizi kağıda yazarım ona göre okurum, Türkiye'de .yada ailemden birinden isterim buraya girmesini kabul etmezseniz artık ..

Allah herkesin yüzünü güldürür dualarını kabul eder inşallah ..

Son düzenleme:

Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin tez zamanda güzel haberlerinle bizde seviniriz inşallah
senden sonra ayseminn habibeak ozsu crazy3527 ve berirem tefriyeleri okunacak kendileri kabul
eder niyetlerini yazarsa bence olmayacak bişey değil zorlanmana gerek kalmaz onlardan bir cevap alalim
ona göre liste oluşturulur tekrar özelden mesaj yazarsan daha çabuk cevap alabilirsin çok öpüyorum seni tatlım
bol bol dua edicem senin için ve haber bekliycem

Dior34 arkadaşımız için okuyoruz

Allah hayırlı evlatlar nasip etsin

28 Şubat -7 mart

Absimisia .....555 tefriciye Okudu
ecelik ......555
dior34 ....559
ayseminn .....555
habibeak .....555
ozsu .....555
crazy3527.....555
berirem.....555 Okudu
niyet sahibi şöyle dua eder

önce güzel bir namaz abdesti almalı ve iki rekat allah rızası için namaz kılmalı namazı bitirip selam verdikten sonra tam 100 defa.
" estağfirullah el azim ve etubü ileyh"diye tövbe istiğfar eder.

Daha sonra muradı ne ise niyet eder , onları düşünür ve cenab-ı hakk’a arz eder. Bunlar namaz seccadesinde otururken yapılır..
Daha sonra "euzu besmele" çeker ve şu âyeti okur.

Bismillahirrahmanirrahîm
innellâhe ve melâiketehû yusallûne alen’nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⠒ der ve hemen tefriciye okumaya başlar..

Diğer okuyacaklar

önce tam bir iman ve ihlas ile 21 defa.
" estağfirullah el azim ve etubü ileyh " der ve ne için okunacak ise kalben ona niyet eder.

Sonra "eûzü billahiminesseytanirracim" der ve selati tefriciye okumaya başlar..

Okuma sırasında yüzünüz kıble'ye donuk olursa daha etkili olmaktadır. Zihninizi tüm dünya düşüncelerinden arındırmaniz açısından gözleriniz kapalı okumanızı tavsiye ederim..

Arkadaşlar tefrıciyede sayı çok önemli lütfen dikkat edin[/QUOTE

Cuma gününden önce bitirmeye gayret edin ve vakitlice haber verin lütfen zor durumda bırakmayın kimseyi.

20 : : 20 : : 20 : : 20 : : 20 : : 20 :

Son düzenleme:

Canım çok tşk ederim, anlayışın ve duların için. İnşAllah hepimizin güzel haberlerini almak nasip olur. Ilk denemem heyecanımda bu konuda tecrübesizliğimde çok. Hayırlısı inş.

Selametle, dualarımdasınız ..

ecelik dior34 ayseminn ve habibeak okudunuz mu ?

Sağol, Allah gönlünüzce versin hepinizinde inş.

Ben okudum evet.

Cnm inşallah transferin başarılı olur güzel haberlerini bekliyor olucaz birde nete giremem ama okurum demişsin benim için sakıncası olmaz sen okurum diyorsan

ben yarın bitiriyorum allahın izniyle arkadaşlar yine haber vercem sizlere..kusura bakmayın karmaşık günlerden geçtim buara..

Cnm inşallah transferin başarılı olur güzel haberlerini bekliyor olucaz birde nete giremem ama okurum demişsin benim için sakıncası olmaz sen okurum diyorsan

İnşAllah , hayırlısı ile güzel sonuçları alanlardan oluruz. İçinizde kuşku dahi olmasın Allah'ın izni ile hepinizinkileri okuyacağım.. Sadece ben önce okumak istiyorum .

Arkadaşlar defalarca uyarıda bulundum allah rızası ıcın vaktınde haber verın okuyup okuyamamanız dert değil paylasın yardım alın ama cumadan önce haber verın mutlaka ben haftanın altı gunu calısıyorum telefondan takıp etmek zorunda kalıyorum hakverınkı çok kolay olmuyor sızde bıraz yardımcı olun kaç haftadır bır duzen olusturamadık

Evet yaa ne olacak böyle absimisia cnm okuyamayan arkadaşların yerine okuruz yazsalar ben çalışmıyorum evdeyim vaktim bol ama böyle olunca karışıyor çünki sayı çok önemli

didem canım okudum duanı allahım kabul etsin yeni listeyi bekliyorum

Tşk ederim kızlar hepinizdende Allah razı olsun.. Kızlar ben tedavimi öne aldım kısmetse yarın başlıyoruz. Bugün Türkiye'ye geliyorum. Ben bana düşen sayıya göre okurum yalnız okudum diye yazmamazsam merak etmeyin okundu bilin, Allah'ın izni ile .. Bugün Fransa'dan çıkmadan niyeti öğrenirimsem iyi olur ..

Dualarınızda yer alabilmek temennisi ile ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…