Hamile kalmak için soğan kürü

Bu yöntem ile hamile kalan bir çok kadın var. Soğan sonuçta ne zararı olabilir ki.. ilaç kullanmaktansa soğan tüketmek daha mantıklı gibi geldi bana.
Soğanı yemek başka bir şey. Ama tahmin ettiğim yöntem ise vajina bölgesinde enfeksiyona neden oluyor. Enfeksiyon aktı toksinler gitti diye bir de iyilestiklerini dusunuyorlar oysa iltihabi yapan sogan. Vajinaya sadece suyun bile dogrudan temasi dogru degil. bu arada İlacı zehirden ayıran dozduur. Doğal diye bitkisel tedaviler ile ölen bir sürü insan var ama doktorun önerdiği ilacı düzgünce kullanip ölen hiç duymadım.

akıntın falan varmı yada başka bu belirti
Ya belirti olarak çıkmayan sivilcem var ama soğan kürü sivilce temizliyormuş kabızlık vardı bazen hayla oluyor arada mide yanması var iki gündür bilmiyorum daha önceki gebelikte oldu bacaklarım.agirmisti yumurtlama beşinci altıncı günü kasıkta batma var bire rahimde batma vardi arada oluyor yine birde afedersin ikinirken kabızlıkta kasıklarıma batma ağrı giriyor yani böyle var ama üç gündür hiç birini hissetmiyorum ve bunlar benim için belirti değil

Ya belirti olarak çıkmayan sivilcem var ama soğan kürü sivilce temizliyormuş kabızlık vardı bazen hayla oluyor arada mide yanması var iki gündür bilmiyorum daha önceki gebelikte oldu bacaklarım.agirmisti yumurtlama beşinci altıncı günü kasıkta batma var bire rahimde batma vardi arada oluyor yine birde afedersin ikinirken kabızlıkta kasıklarıma batma ağrı giriyor yani böyle var ama üç gündür hiç birini hissetmiyorum ve bunlar benim için belirti değil
Bazen belirtiler yanlitiyo benim soğan kürünü biraktindan sonra çok fecı göğüs ağrım başladı çok dolu dolular kasıkta sızlama batma oluyor sureklı hıc olmamıştı halada devam ediyor umarım hepimiz güzel haberler alırız 🙏🥹

Allahtan umut kesilmez adet gününü bekleyelim bakalım
Bakalım ne olacak adet olucam zaten kesin çünkü olsa testlerde çıkardı az önce ovulasyon yaptım çok az silik var gözle görülür üç gün kalmış zaten olsa oovulasyon testi köyü cikardi bakalım bu ay ne yapicam kafamda bir sürü şey var randevu aldım gidermiyim bilmiyorum

Merhaba kızlar napıyorsunuz. Hasrtttcim Hasrtttcim sende var mı güzel haber. rojbininannesi rojbininannesi yinede bekle canım bugün kaç gün kaldı adetine
Üç gün kalmış adetime canım adetin 3/4 günü randevum var femara ya başlamak istiyorum acaba doktora gitmeden alsam mı yada bilmiyorum konrtole gitsem mi doktor bir sene olunca gel demisri benimde altı ay oldu çocuk düşüneli bir yandan diyorum hayıt tohumunabaşlayim

Bakalım ne olacak adet olucam zaten kesin çünkü olsa testlerde çıkardı az önce ovulasyon yaptım çok az silik var gözle görülür üç gün kalmış zaten olsa oovulasyon testi köyü cikardi bakalım bu ay ne yapicam kafamda bir sürü şey var randevu aldım gidermiyim bilmiyorum
Hiç belli olmaz hayırlısı neyse o olsun canım bende yarına randevu aldım Duphaston kullandım bitti bakalım ne dıcek doktor

X