Hamile kalmak için soğan kürü

Canim senin cocuklar kac yasinda ilk cocugun evlendikten kac ay sonra olmustuu
Canım benim bir kızım var benim iltihap vardı ve adetim çok sancılı geçer bir büyük tavsiyesiyle basldim kuruye ve oda üç defa kuru sayesinde hamile kalmış insan ben kizimda marta evlendim Mayıs'ta bir aylık hamileydim kuru bir hafta sabah akşam içtim diğerlerinde aynı ama biri boş gebelik oldu diğeri kalbi durdu ikiside sağlıksız oldu canım

Ne guzel hemen kalmissinn

Kızlar bir şey sorucam benim adetdun bitti soğanlı su içiyorum biliyorsunuz adetimin ilk gününden beri altinci gün olucak yarın bende adet bitti korunmayacagim 28 günde bir adet oluyorum bazen 30 oluyor bu ay 28 oldu 14 gün sonra yumurtlama Ekim 7 yumurtlama oluyor ben soğan suyu içmeye devam bir hafta gitsin istiyorum ben ovulasyon testi sipariş ettim iki güne kadar elime ulaşır yumurtlama yi gördüğüm an bırakayım mi kürü yoksa on beş gün tamamlayın mi acaba

Bence tamamla canimm saglikli ymurta acisindanda iyii

Birde bugün akıntım var ben üç ay önce idarar testi vermiştim yoğun enfeksiyon çıkmıştı bugünde akıntı ağrım çok var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…