Hamile kalmak için soğan kürü

Peki canim amh yukseliyormu neden dusuyormuski bir bilgin varmi

Bir seneye yakın yumurtlama testi yaptım yumurtlama oluşuyor ve çatlıyor güzel şekilde değerlendiriyordum da ama nasip ne zaman olur bilemem.

Peki canim amh yukseliyormu neden dusuyormuski bir bilgin varmi
Amh yükselmez. Yumurta rezervi az demek amh düşüklüğü. Amh yüksekliği de sıkıntı oda dengede kalması lazım. Ha bu demek olmuyor ki düşük olunca /yüksek olunca hamile kalamazsın. Normal yolla imkansız tüp bebekle bile olmaz diyip hamile kalan kadınlar var beni amh düşük diye direk tüp bebeğe yönlendiriyorlar . Ben beklemek istiyorum hayırlısı ya

Bir seneye yakın yumurtlama testi yaptım yumurtlama oluşuyor ve çatlıyor güzel şekilde değerlendiriyordum da ama nasip ne zaman olur bilemem.

Hayirlisi canimm allahtan umit kesilmezz genetikmi ailede erken menapoz falan varmi

Valla genetik değil aslında ama bilemiyorum. Bir kişi var erken menopoza giren ama oda 40 lı yaşlarında oldu. Öyle olan çok yok
Amh genetik de değil. Her adet görüşünde O yumurtalarla amh azalır. Benimki hızlı başladı diyelim zaten ben 10 yaşında adet görmeye başladim.

Hayirlisi canim benim hsg cekilmedi bide amh bakilmadi
Baktır bence canım. Bir de çiğ kabak çekirdeği çitle eşinle beraber eğer sen yumurtlama yapabiliyorsan çatlama uzun sürerse havuç ye ama ondan önce yeme. Dikkat et yediğine içtiğine

Sen hsg cektinmi
Evet canım özelde yaptırdım. Ağrı kesici iğne yaptılar sonra alttan muayene eder gibi filn çektiler. Hiç acımadı yani bayıltıp öyle yapanlar var ama değmez iki dklık şey için bir de hafif lekelenme oluyor normal hayatına devam ediyorsun. sadece çekildikten sonra 3 gün ilişki yasak onun dışında gayet normal

Aciktii tupler bi sıkınti yoktuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…