Hamile kalmak için soğan kürü

Yani ben anlamıyorum kızlar bu yöntemleri nerden buluyo insanlar, hiç mi tereddüt etmiyor bunları uygularken.. Bilim var teknik var.. Vallahi bana bu tarz şeyler çok saçma geliyor, vücuda nasıl etkisi olur bilinmez ki.. Ben suyu musluktan içsem o gün karnım ağrır, bu metotlar bilemiyorum ne kadar doğru ve sağlıklı... Şunları yapmak yerine doğal beslenmeye calissak, her gün ceviz, fındık, keçi boynuzu pekmezi falan yesek, az biraz yürüyüş yapsak kan dolaşımını hızlandırsak kendimiz için daha hayirli hareket etmiş oluruz gibi geliyor..
Hamileyim

Soğan kürü adeti düzene sokuyor diye biliyorum soğan kürü kullanınca yumurtlama zamanina denk gelirse soğan kürünü içmeye devam edilirmi

Merhabalar kızlar ben de 15 gün uyguladım bugün bitti kürüm ama malesf eşimle farklı şehirlerde olduğumuz için birlikte olamadık diğer ay işe yarar demi

Merhabalar kızlar ben de 15 gün uyguladım bugün bitti kürüm ama malesf eşimle farklı şehirlerde olduğumuz için birlikte olamadık diğer ay işe yarar demi
Soğan kürünü her ay yapmamanız gerekiyor diye biliyorum

Evet sanırım hamileyim çok teşekkür ederim ben kürü 15 gün uygulayamadım 12 gün uygulayabildim sabah ve akşam aç karnına 😅 çok teşekkür ederim 🙏🏻
Adetliyken mi başladınız acaba. Bu arada çok sevindim ben de . Rabbim kucağına sağlıkla vermeyi nasip etsin. Benim son günlerim adetim insan lekeli lekeli geliyor şimdiden başlayım mı 15 gün içiliyormuş ama ben soğanı farklı şekilde değerlendirdim adetliyken bugün 9. Gün bir hafta var 15. Güne

Canım hormonlar temiz doktor kucuk kucuk kistlerin var dedi ama gebelige engel birsey yok dedi hsg cekmedim ama kafama cok takiyorum yorumlarinizi okudum sen gebe kalmissin bu arada hayirli olsun gozunuz aydin
Hsg çektirirsen hamile kalmayı arttıyor. Tüplere giden bir sıvı var onun sayesinde . Benim de kıstım var hsg çekildim de. Ama hala hamile kalamıyorum. 2.5 yıl oldu.

Valla nokta kadar zarar vermiyor dedi doktor dün gittim. Çok sancılı ve aşırı kanama oluyordu. Ben adetliyken , hayıt otu aslan pençesi ve civan perçemi içtim. Hem az kanama oldu hem de sancım az geldi sadece adetimin ikinci günü iğne vurdurdum gece kötü olmayım diye . Arada bir taze naneden çay yapıp içtim öyle çok içmedim. Sonra adetimin 6. Günü leke şeklinde gelince civan perçemi suyu kaynatıp suyu leğene koyup ılıyınca 15 kadar oturdum bir buçuk saat dinlenip ısırgan otu da kaynatıp onunda üstüne oturdum akşamdan yıkandım iyice içim temizlensin diye. Bu arada bu üçlü (hayıt otu civan perçemi ve aslan pençesi) ayrı ayrı demleyip sularını birleştirip sabah ve akşam içtim. Nane çayı östrojen seviyesini düzenliyor. Pıhtı olmasını engelliyor. Bir de arada bir soğanlı yumurta yedim sebepsiz infertili ye çok etkisi varmış. Ben çok severek yerdim sebebini bilmeden ama bu ara ya kahvaltı da yedim ya da akşamları yemek yerine soğanlı yumurta yedim amh düşük ama doktor dedi ki yumurtan az olmasına rağmen yumurtaların güzel akıyor dedi. Şimdi soğan suyu içicem bir hafta kadar bakalım bu ay bize be getirecek. Kıstım de önceden zarar vermiyordu hamileliğe engel değildi ama doktor adetkiyken ağrıların çok olur kanama çok olur demişti. Civan perçemi müthiş etkisi var . Ben bekarken soğan suyunu çok içerdim adette güzel geçerdi sancım olsada ama ben de baş dönmesi yapardı evlendikten sonra bir iki kere içtim bir daha içmedim. Yani adetim bitene kadar içerdim şimdi yumurtlama ya kadar içelim bakalım. Benim anlamadığım . Yumurtlama ya kadar birliktelik olmuyor mu? İlla yumurtlama zamanında mı olacak. Cevaplarsanız sevinirim 🥰

Valla nokta kadar zarar vermiyor dedi doktor dün gittim. Çok sancılı ve aşırı kanama oluyordu. Ben adetliyken , hayıt otu aslan pençesi ve civan perçemi içtim. Hem az kanama oldu hem de sancım az geldi sadece adetimin ikinci günü iğne vurdurdum gece kötü olmayım diye . Arada bir taze naneden çay yapıp içtim öyle çok içmedim. Sonra adetimin 6. Günü leke şeklinde gelince civan perçemi suyu kaynatıp suyu leğene koyup ılıyınca 15 kadar oturdum bir buçuk saat dinlenip ısırgan otu da kaynatıp onunda üstüne oturdum akşamdan yıkandım iyice içim temizlensin diye. Bu arada bu üçlü (hayıt otu civan perçemi ve aslan pençesi) ayrı ayrı demleyip sularını birleştirip sabah ve akşam içtim. Nane çayı östrojen seviyesini düzenliyor. Pıhtı olmasını engelliyor. Bir de arada bir soğanlı yumurta yedim sebepsiz infertili ye çok etkisi varmış. Ben çok severek yerdim sebebini bilmeden ama bu ara ya kahvaltı da yedim ya da akşamları yemek yerine soğanlı yumurta yedim amh düşük ama doktor dedi ki yumurtan az olmasına rağmen yumurtaların güzel akıyor dedi. Şimdi soğan suyu içicem bir hafta kadar bakalım bu ay bize be getirecek. Kıstım de önceden zarar vermiyordu hamileliğe engel değildi ama doktor adetkiyken ağrıların çok olur kanama çok olur demişti. Civan perçemi müthiş etkisi var . Ben bekarken soğan suyunu çok içerdim adette güzel geçerdi sancım olsada ama ben de baş dönmesi yapardı evlendikten sonra bir iki kere içtim bir daha içmedim. Yani adetim bitene kadar içerdim şimdi yumurtlama ya kadar içelim bakalım. Benim anlamadığım . Yumurtlama ya kadar birliktelik olmuyor mu? İlla yumurtlama zamanında mı olacak. Cevaplarsanız sevinirim 🥰
Yokk canm yumurtlama gununde ozellikle iliskiye giriyorsun ama sperm kalitesi cok onemli oyuzden 2 gune bir iliski oneriyorlar

Canim senin amh dami dusuk

Yaşın kactii canimm bide amh ultrasonda belli oluyormu
Yok ultrason da belli olmuyor kanda belli oluyor. Ben 26 yaşındayım 3 senedir evliyim başta 7/8 ay korunduk bir daha korunmadık ve bir de tiroid yüksekliği var ben de o da çok şükür 3 aydır düştü dengelemeye çalışıyorum

X