Hamile kalmak için soğan kürü

Canim sen ne zamana kadar kalamiyordun ve gebe kalmak için ne yaptın
Benim 2 kaybım var, hamile kalmak için özel bişey yapmadım ama kan pıhtılaşması problemim var kan sulandırıcı ilaç kullanıyorum. Ama hamile kalmak için bence çok üzerine düşmemek ve kendinizi strese sokmamanız lazım. Tabii biyolojik bir sorununuz yoksa.

Pko var bendee maleseff kan pihtilasmasi hangi degerde belli oluyor mpv mi acaba

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-03-16-07-06-31_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 28
Bu arada çkk gecmis olsun
Bebeginizidee sağlikla kucaginiza alın

Aaa gerçekten mi hayırlısi olsun canım inşallah sağ salim bebeklerimizi kucaklarımiza alırız adetim geçince mi kan verdin ben daha vermedim
Evet canım bat 12 Aralık 13 inde kan verdim sonra 15 sinde yibe verdim beta takibi için. Çok şükür normal her şey çarşamba doktoruma gideceğim. Sen kan verdin mi?

Evet canım bat 12 Aralık 13 inde kan verdim sonra 15 sinde yibe verdim beta takibi için. Çok şükür normal her şey çarşamba doktoruma gideceğim. Sen kan verdin mi?
Yok kan vermedim daha pazartesi vericem betami çok merak ediyorum ya inşallah sağlıklı gebelikler geciriz benimde iki kaybim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…