Hamile kalmak için soğan kürü

Evet ben size diyordum negatif adet olucam kesin bugün ilk defa çok sık batma yaşıyorum belirti erken aramayın aklından çıkar ben filimlere sarmiştim kendimi ablama gittim görümceme gittim gezdim bir kaç gün adete yakin insan kafasına takıyor
Gözünüz aydın pozitifmiş. Hatırlıyorum sizi çok karamsardınız. Bakın o geleceği zamanı bilmiş. Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🧿

Gözünüz aydın pozitifmiş. Hatırlıyorum sizi çok karamsardınız. Bakın o geleceği zamanı bilmiş. Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🧿
Aynen canım gerçekten çok karamsar umutsuzdum :KK70: gerçekten hep negatif diyordum olmayacak diyordum umutsuz olduğum zamanda oldu çok.sukur.pozifi gördüm zamanı bu aymiş Allah hepinize nasip etsin 🤲

Aynen canım gerçekten çok karamsar umutsuzdum :KK70: gerçekten hep negatif diyordum olmayacak diyordum umutsuz olduğum zamanda oldu çok.sukur.pozifi gördüm zamanı bu aymiş Allah hepinize nasip etsin 🤲
Benim de son güne kadar negatifti testler 1 gün kala pozitife döndü kan verdim ben de hamileyim canım amin inşallah isteyen herkese nasip etsin 🥰

X