Hamile kalmak için soğan kürü

Canim sen sanki bu formdaydin ne zaman sagliksiz gebelik yasadin
Cnm ben bu sene nisanda gebe kalmıştım ramazan ayıydı hiç de bişey yapmamıştım dikkat etmediğim ay olmuştu sonra sağlıksız oldu işte kürtaj oldum şimdi kürtajdan 5 ay geçti her ay belirti arıyorum işte napim

Peki sorun neydi bisey yaptinmi gebe kalmak icin
Sorun yoktu cnm herşey normaldi zaten ilk beş ay yumurtlama dönemini bilmediğim için dikkat etmiyodum hamile kaldığım ay hiç düşünmedim aklıma bile gelmedi hiçbişey yapmadım sadece bir ilişki bir boş geçerek ilişki oldu o ay hamile kaldım gerçekten doğruymuş akıldan çıkarınca oluyo galiba

Sorun yoktu cnm herşey normaldi zaten ilk beş ay yumurtlama dönemini bilmediğim için dikkat etmiyodum hamile kaldığım ay hiç düşünmedim aklıma bile gelmedi hiçbişey yapmadım sadece bir ilişki bir boş geçerek ilişki oldu o ay hamile kaldım gerçekten doğruymuş akıldan çıkarınca oluyo galiba
Demee ben bir turlu cikaramiyorumm

😀😀😀😀 Yine aklımdaydı tabi hiç düşünmedim değil ama hiçbişeyi hamileliğe yormadım bikaç belirtim oldu hatta yok ya başka bişeydendir dedim hep googledan hiçbişey araştırmadım halbuki bir önceki aylar hep hamileydim bana göre 🤣
Canimmm adetin gectikten ne kadr sonra ogrendinn belirtin neydi

Kızlar ben hala adet olmadım bugün gecikmemin 11.günü testler negatif ☹️ ama 1 günde inanılmaz iltihaplı sivilce doldu yüzüm ve tansiyonum düştü, göğüslerim şişti yanlarını bastırınca ağrı oluyor ,beyaz akıntıdan başka gelen giden yok 🤦🏻‍♀️

Kızlar ben hala adet olmadım bugün gecikmemin 11.günü testler negatif ☹️ ama 1 günde inanılmaz iltihaplı sivilce doldu yüzüm ve tansiyonum düştü, göğüslerim şişti yanlarını bastırınca ağrı oluyor ,beyaz akıntıdan başka gelen giden yok 🤦🏻‍♀️
Canim benim 20 gun gectii senin hep gecikirmiydii

X