Hamile kalmak için soğan kürü

Ben sabah akşam yaptım 1 bardaklık kaynamıs suyuna 1 tatlı kaşığı attım 5 dk kaynattım sıcak sıcak içtim çok bekleyincr acı oluyor
Canım çok atmışsın ben iki bardak suya bir buçuk çay kaşığı kadar koyuyorum ve kaynatma demle. Kaynamış suyın içine at demini alsın iç hem de tadı acı olmaz.

Aslan pencesini nasil yapiyorsun canim
Valla canım ben önce onları ayrı ayrı içiyordum sonra bir sayfada gördüm öyle denedim. Çok faydasını gördüm 3 adetim de de öyle içtim. Adetine 3 gün kala içiyorsun. Aslan pençesi civan perçe mi ve hayıt tohumu ayrı ayrı demledim. Yani kaynamış suyun içine civan perçmi koydum ben 4 günlük yaptığım için. Neyse dur kafanız karışmasın. Ben hem sabah hem akşam içeceğim için. 2 şu bardağı su kaynattım, civan perçmi koydum sonra demini aldı sürahiye koydum deneleri kalıyor ya onları da attım çöpe. Sonra 2 su bardağı da kaynattım ona da bir tutam kadar aslan pençesi koydum demini aldı sürahiye koydum yaprakları attım. Sonra tekrar 2 su bardağı su kaynattım hayıt tohumu 1.5 çay kaşığı koydum demini aldı tohumları çöpe attım zaten. Zaten 4 günlük çıkıyor. Küçük su bardaklarından içtiğim için 4 gün içiyordum bittikçe tazeledim adetim bitince bıraktım içmeyi. Zaten pkokulara kiste miyoma çok faydası var ben de de kist olduğu için aşırı faydasını gördüm. Soğuk sıcak farketmiyor brn ilk yaptığımda sıcağa yakın oluyordu içiyordum bazen buzdolabından çıkarır çıkarmaz içerdim bazende dolaptan çıkarknca ılıyınca içerdim. Bence böyle hazırlarsan tekrar tekrar ısıtma vitamini ve etkisini yitirmesin. Ben alışkın olduğum için tadı acı gelmiyor bana hiç sizi bilemem ama. :)

İnşAllah anlatabilmişimdir yani o demi alınan sular tek bir sürahi de birleştirip içtim.

Amaa canim taze yapip icmelisin bide ben kaynayan suya atiyorum 5 dakika kaynatiyorum iliyinca iciyorum saracoglu oyle soyluyor cunku

Önceden yapmıştım vallahı
Lavins e mesaj attım ordaki kürü uygula istersen eğer adet olursan. Benim günüm öyle çok uzamaz . Zaten yararlı o bitkiler de hamile kalmayı da kolaylaştırıyor da adeti düzene de sokuyor. rojbininannesi ben üzüldüm ya. Adet olmuşsun. Burda bir kız vardı. Yumurtlama zamanında soğan kürünü uygulama. Yani embriyo nun tutunacağı varsa da oda gider . Bu işler biraz basit gözüksede bu işler ince işler. Dikkat edelim.

Yok.canim yumurtalama.zamaninda içmem zaten icmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…