Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar erkekler dr bakılmaya qittiqinde nasl bakıyolar neden qitmek istemiyolar yani?

Tabiki tatlım, 1 yemek kaşığı yedim demis ama yanlış yazmis. Asagida duzeltmis sabah aksam 1 tatli kaşığı yenilecek
Eki Görüntüle 1673212
gzel şimdi dayım saf doğal bal verdi kendi arıları üretmiş çörek otuda aldmmı iş tamam ztn evddede tarçınım vae tarçına bayılıırım

slm hala sol ksığım tarfında karnıma bişi baskı ypıo gibi şişkinlğim gazım devam d edio mide bulantım mide yanmam da devam edio

cnm bolum neydi senin kpss icin. senle ayni dusuncedeydim bende gecen sene evlendim kpss ye calismak icin cocuk istemedim 9 ay atanirsam ne olck falan diye dusundum tabi atanamadim. simdi diorm kibhemen cocuk sahibi olsaydim simdi dogmus ve 3 aylik olckti. bu sene kpssyi biraktim biktim cunku calismaktan 2013 mezunuyum. hayirlisi zamana biraktim kpssyide cocuguda. Hakkimizda hayirlisi olsun

Kızlarr bi cevap lütfen merak ettim
cnm benim esim 5 ay once gitmisti daha cocuk dusunmuyorduk. esimin yumurtaliginin biri kucuk geldii bana ve yukarda duruyordu bitanesi doktra git bi görün hem de spermlerinı saydirirsin dedim oda hemen gitti çekinme zaten hiç. Eğer spermlerin saydircksa muayene falan etmiyor doktor bi kap veriyorlar ona boşaltıp veriyo bukadar sonucu alıyorsunuZ ama varikosel falan var mı diye kontrol istiosaniz eliyle bakım doktor sonra da ultrason gönderiyor. Eşimde varikosel çıktı 40 milyon spermi var aslında çokta kötü değil ameliyat diyor doktor ama eşimde ameliyatı erteliyo korkuyor seyinden olcak diye :)

O kaba nasl veriyo spermleri

Deli kız güldürdun beni

Tabi bir haftan mi var psikolojik olabilirde bende de hiç olmayan durumlar çıkıyor ama psikolojik diyorum yani umutlanmak istemiyorum
psikolojik dil bir haftam yok gecikmemin ikinci günü test yaptırdım sıfır 12.gün dyine 0.100 çıktı azartesi geçen hafta ince pembe çzgi şeklinde akıntım vardı salı da vardı perşembe cuma kahverngi lekelenmem vardı pazar pembe sulu peçeteye gelen akıntım vardı pazartesi akşamıda öle salı test yaptım poziifti çarşamb gri parça düştü damla kansız işte perşemb günüde adetim gelmeye başladı anlıycan kimyasl gebelikti

O kaba nasl veriyo spermleri
canim sperm verme odasi var oraya gidiyor esin bosaltiyo kendini daha acik nasil yazabilirim ki yalniz 3 gunluk olacakk sperm doktor 3 gun cinsel péris veriyor yani ornegin persembe gunu yaptiysan pazartesi gel diyor doktor spermlerini saymak icin anlatabildim insallah. erkeklere gore ne var yaa amann

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…