Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Anladım canım çok geçmis olsun Allah bir daha gostermesin, kimseye
psikolojik dil bir haftam yok gecikmemin ikinci günü test yaptırdım sıfır 12.gün dyine 0.100 çıktı azartesi geçen hafta ince pembe çzgi şeklinde akıntım vardı salı da vardı perşembe cuma kahverngi lekelenmem vardı pazar pembe sulu peçeteye gelen akıntım vardı pazartesi akşamıda öle salı test yaptım poziifti çarşamb gri parça düştü damla kansız işte perşemb günüde adetim gelmeye başladı anlıycan kimyasl gebelikti

Anladım canım çok geçmis olsun Allah bir daha gostermesin, kimseye
psikolojik dil bir haftam yok gecikmemin ikinci günü test yaptırdım sıfır 12.gün dyine 0.100 çıktı azartesi geçen hafta ince pembe çzgi şeklinde akıntım vardı salı da vardı perşembe cuma kahverngi lekelenmem vardı pazar pembe sulu peçeteye gelen akıntım vardı pazartesi akşamıda öle salı test yaptım poziifti çarşamb gri parça düştü damla kansız işte perşemb günüde adetim gelmeye başladı anlıycan kimyasl gebelikti

cnm bolum neydi senin kpss icin. senle ayni dusuncedeydim bende gecen sene evlendim kpss ye calismak icin cocuk istemedim 9 ay atanirsam ne olck falan diye dusundum tabi atanamadim. simdi diorm kibhemen cocuk sahibi olsaydim simdi dogmus ve 3 aylik olckti. bu sene kpssyi biraktim biktim cunku calismaktan 2013 mezunuyum. hayirlisi zamana biraktim kpssyide cocuguda. Hakkimizda hayirlisi olsun
Canım tam da benim düşüncemi yaşamışsın türk dili edebiyatı mezunuyum ben kpss ye çalışıcam ama karnımdayken de öalışırım

Mide yanmasıda olmaya basladi saatlerdir. Yarin da iğne olali 12.gun bata da 3gün kalıyor test yapsam mi bilmiyorum

Mide yanmasıda olmaya basladi saatlerdir. Yarin da iğne olali 12.gun bata da 3gün kalıyor test yapsam mi bilmiyorum
Bazen hemen cikmayanda var bata 1 hafta kala cıkan da var. Mesala benim arkadasin hamileliği belli olmasına ragmen idrar testinde adet gecmesinden 8 gün sonra cikti. Karar senin canım

Bazen hemen cikmayanda var bata 1 hafta kala cıkan da var. Mesala benim arkadasin hamileliği belli olmasına ragmen idrar testinde adet gecmesinden 8 gün sonra cikti. Karar senin canım
Evet canım biliyorum da ç. İğnesi olduktan 12.gün kanda çıkiyormus da ondan kararsizim

X