Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canım biz normalde tedaviye baslicaz ama doktorum 3 ay önce sperm testi istedi esimden ama o da utanıyorum ben yapamam diyor ve bende boşuna bekleyip hayal kurmak istemiyorum artık hep tamam diyor gideceği gün cayiyior bu yüzden korunucam
hmmm.. anladım canımm.. evet çoğu zaman erkekte olabiliomuş sperm sayısı az yada hareketi zayıf..eğer varsa öle bişey keçiboynuzu kürü deneyin çok iyi geliomuşş.. onuda yapsın eşin artık..

hmmm.. anladım canımm.. evet çoğu zaman erkekte olabiliomuş sperm sayısı az yada hareketi zayıf..eğer varsa öle bişey keçiboynuzu kürü deneyin çok iyi geliomuşş.. onuda yapsın eşin artık..
Bide herkes bebek soruyor ya çok sinir oluyorum ya tanımadığım kişiler özellikle

Aynen öyle kimse bakmıyor görmüyor ve bir seferlik bir şey bizimkisi daha zor her doktora gittiğimizde alttan muayene ediyor bana benim Rızam yok korunmanda dedi bende benim için bu sözünün bir anlamı yok artık dedim eşimi çok seviyorum o benden çok istiyor ama cesaret yok ayrıca sigarada kullanıyor
sigara kötü 6ay önceden bırakılması lazm... alttan muayeneyi asla ettrme bebek varsa düşermiş ben de oyuzden istemiorum alttan muayeneyi

Kızlar bir jelden bahsediyordunuz ilişki sırasında sürünce hamileliği kolaylastiriyor demistiniz adı neydi onun

Bide herkes bebek soruyor ya çok sinir oluyorum ya tanımadığım kişiler özellikle
dimii sinir bozucu inşanlar ne kadar düşüncesizler.. bnde çok sinir oluyorum.. bizim çok eski bir komşumuz vardı bunların çocuğu olmuyordu hatta adamın kardeşinin çocuğunu evlat edindiler bebekken aldılar. geçenlerde bana misafirliğe geldiler öle konuşurken muhabbeti açıldı meğersem sorun adamdaymış ama kadın fedakarlık yapıp kendinde olduğunu söylemiş.. insanların baskısından korkarak..ne hikayeler var..
belki senin eşinde sıkıntı yoktur en güzeli gidip muayene olup rahatlamak..

dimii sinir bozucu inşanlar ne kadar düşüncesizler.. bnde çok sinir oluyorum.. bizim çok eski bir komşumuz vardı bunların çocuğu olmuyordu hatta adamın kardeşinin çocuğunu evlat edindiler bebekken aldılar. geçenlerde bana misafirliğe geldiler öle konuşurken muhabbeti açıldı meğersem sorun adamdaymış ama kadın fedakarlık yapıp kendinde olduğunu söylemiş.. insanların baskısından korkarak..ne hikayeler var..
belki senin eşinde sıkıntı yoktur en güzeli gidip muayene olup rahatlamak..
Aynen en azından içimiz rahatlar

Aynen öyle ben önce ağzından birakamiyorum lafını bırak diyorum özellikle inşallah bırakır babamda iciyordum ama rahatsizlaninca bıraktı şimdi hep ilaç kullanıyor korkuyorum oda hasta olur diye
cnm babystartın kısırlık testi varmış spremler falan ondan alsana evde denesin belki iyii çıkarda hastanedede verir belki

Günaydın kızlar Nasılsıniz ? Canım sende basla bu küre. Normalde adetin 2. Günü derler ama ben 3. Günü başladım. Sende daha basindaysan başlayabilirsin. @merveaydin

X