Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Günaydın kızlar Nasılsıniz ? Canım sende basla bu küre. Normalde adetin 2. Günü derler ama ben 3. Günü başladım. Sende daha basindaysan başlayabilirsin. MissMervee MissMervee
Canım bende 3. Günümdeyim bakalım bende başlıyım gerçi eşim acaba biraz beklesek mi falan demeye başladı bu ay oldu oldu olmadı korunucaz herhalde :KK43:

Anladım canım. Bizde sizin gibi yeni evliyiz bizimde 2. Deneme olcak o_O
Ben çok istiyorum ya heöen korunmak istemiyorum hayır belki çocuğum olmayacak korunursam bunu anlayamam ki en azından bi tane olsun da içimiz rahat etsin mantığındayım ben ama eşim de kpss hazırşanacaksın nasıl olacak falan diyor bakalım artık

Arkadaşlar iki gündür farkli farkli belirtiler yaşıyorum dün gece feci kasık agrisiyla uyandım bugün sabah da çok kotu bas agrisıyla uyandım sizce kuruntu mu belirti mi

Canım bende
Ben çok istiyorum ya heöen korunmak istemiyorum hayır belki çocuğum olmayacak korunursam bunu anlayamam ki en azından bi tane olsun da içimiz rahat etsin mantığındayım ben ama eşim de kpss hazırşanacaksın nasıl olacak falan diyor bakalım artık
14 aylık evliyim ilk evlendigimuzde yirmi gün korunma oldu ondan sonra hiç korunmadık bu zamana kadar da gebelik olmadi hiç bende yani dicegim şu Allah sen istesende istemesende verir veya vermez bu konuda iyi düşün derim

Anladım canım benim. Sonucta esinle senin kararın. Yaza kadar yarim sene sonra kazanırsan atama bele sonra ise yeni girdim en az 1 yil çalışacağım derken iki yıl gitti :KK43: sakın beni yanlış anlama ben bir bebegim olsun çok istiyorumya o yüzden herkezin de olsun istiyorum galiba. o_O

Anladım canım benim. Sonucta esinle senin kararın. Yaza kadar yarim sene sonra kazanırsan atama bele sonra ise yeni girdim en az 1 yil çalışacağım derken iki yıl gitti :KK43: sakın beni yanlış anlama ben bir bebegim olsun çok istiyorumya o yüzden herkezin de olsun istiyorum galiba. o_O
Kızlar şöyle bi durumda var..ewlilik sonrası bazı hormonlarda değişiklik oluo duzene girio bazı şeyler mesala benim adetim 10gın surerdi bekarken ewlndkten 4-5 ay sonra bi hafta olmaya basladım.o yuzden ilk aylarda bebiş olmazsa endişelenmeyin...tabi ilk ayda olabilir ama bu açıdanda değerlendirin..

Bende senin gibi düşünüyoeum canım en azından karnımda daha rahat çalışırım belki olmayacak atama falan bu zaman da ertelanmiş olacak bende istiyorum valla zaten kadın isteyince her türlü oluyor

Bende senin gibi düşünüyoeum canım en azından karnımda daha rahat çalışırım belki olmayacak atama falan bu zaman da ertelanmiş olacak bende istiyorum valla zaten kadın isteyince her türlü oluyor
Canım madem sende istiyorsun bu korunmasiz son ay demis eşin sen bugün çörek otu kürü ne mutlaka başla. Ben dun bir kavanoz a hazırladım sabah aksam yiyorum. Yumurtlama zamaninida ovulasyon test ile takip et inşallah kasima gelsin bebisler :)

ÖNEMLİ. ..........

Arkadaşlar küre başlayacak olanlar, her yerde adetin 2. Veya 3. Gununden sonra 10 veya 12 gün yenilir diyor. Olaki sizin 9 veya 10. Gün yumurtlama zamanınız geldi kürü birakiyorsunuz yumurtlamada yenmiyor.

NOT: Yumurtlama günü birliktelik oldu diyelim ertesi gün olmak şartı ile 5 gün boyunca ananas yeniliyor hergün 1 dilim ananas in icindeki madde yumurtanin rahme tutunmasini sagliyormus. Ama sakin öncesinde yemeyin ve 5 günü gecmeyin. Ben bilmiyordum dün almıştım. Ama çöpe gitcek galiba yumurtlamadan sonra baslicam. :KK54:

Canım madem sende istiyorsun bu korunmasiz son ay demis eşin sen bugün çörek otu kürü ne mutlaka başla. Ben dun bir kavanoz a hazırladım sabah aksam yiyorum. Yumurtlama zamaninida ovulasyon test ile takip et inşallah kasima gelsin bebisler :)
Tamam canım . Ay çörek otunuda hiç sevmem var ya ama bebiş için katlancaz

Canim o kürün nasil yapilacagini yazar misin cok geride kalmiş bulamadim
Tabiki tatlım, 1 yemek kaşığı yedim demis ama yanlış yazmis. Asagida duzeltmis sabah aksam 1 tatli kaşığı yenilecek
2015-10-30 17.29.09.png

X