Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

kesinlikle katılıyrm snra baskılar dahada artıyor ben daha var deyip geçiştryrm kimsenin bu konuda yorum yapmasına izn vermyrm valla bide onları çekemem.
aynen ben de seneye dusunuyorz diyip geciorm kimeneee ya. resmen yatak muhabbeti bu en gicik oldugum sey. esimle ben biliriz kimene kimseyi ilgilendirmez

Ilk gelinim ve suanlik tek bekliyorlar her ay adetimi benden cok takip ediyorlar esim saolsun o konuda beni ne eziyor ne ezdiriyor yatak muhabbetini iki yildir cekiyorum teyzesi annesi tum akrabalarinin tek derdi bnm bebek sahibi olup olmamam olmus delirmenin ucuna geldim resmen yapimdan dolayi tersleyemiyorum da sonra boyle eziliyorum iste

Cnm benim seni cok iyi anliyorum ben. E EmineiSMAil Ben de ilk gelinim ve benden de bekliyorlar. Beni takip etmiyorlar cok samimi degiliz ama her bir araya geldigimzde soruyorlar. Ben de su an dusunmuyorum belki seneye falan diyip guluyorum. O zaman bisey diyemiyorlar. Yani terslemiyorum ama simdi dusunmuyorum diyorum sen de oyle yap bence. Soruyosunuz hep ama erteledik biz biraz gezicez tozucaz annecim falan de bidaha da sormaz :) canini sikma, her dusundugunu her ozelini doktora gittigini geldigini ne ilac kullandigini bilmek zorunda degil kimse. :)

hadi yaa ne kadar terbiyesiz insanlar var ya inanmiorm. suna bak sizene ya. sen de tersle karistirma kimseyi cnm

Altli ustlu oturuyoruz o yuzden boyle oluyor dr a bile esim gitme daha erken derken onlar niye gtmyosun birlikte gidelim dediler esimle degil kayinvalidemle dr gtmek sikintisini dusunun birde sorun bende tam oldu yani b korkuyorum esime beni birakmasini soylerler de esimi ikna ederler diye

ay allah korusun yaaa o nasil soz ogullarinda sknti olsa sen birakirmiydin. okadarda degil yani. hem esin gittimi doktora belki.onda da soeun var. ayrica sendeki sorn bile sayilmaz ilaclarla hallonulur korkma hic.

ay allah korusun yaaa o nasil soz ogullarinda sknti olsa sen birakirmiydin. okadarda degil yani. hem esin gittimi doktora belki.onda da soeun var. ayrica sendeki sorn bile sayilmaz ilaclarla hallonulur korkma hic.
Esim gitmedi daha .Esim zaten diyo seni cocuk dogur diye almadim sevdim aldim cocuk olmazsa kismet degil der hayatimiza bakariz sonucta ilk cocugu olmayan cift biz degiliz diyo ama korkuyorum iste

Kuzım okudunm yazdklarm sence olduysa olmşmudur salı çarşamba perşembe ilgiliydik :) pazartes çatlatma oldu perşembe gunu 14. Gunumdu zaten
olsunda kurtulalim senden gari saka bi yana cnm catladigi gun iliski oldumu en onemli gun. cunku spermin nekadar yasadigini bilmiorz. genellikle 3 gun yasiyor diolar oyuzden tutmustur bence nasipse tabi. iyi haberlerle gelirsin insallah

Esim gitmedi daha .Esim zaten diyo seni cocuk dogur diye almadim sevdim aldim cocuk olmazsa kismet degil der hayatimiza bakariz sonucta ilk cocugu olmayan cift biz degiliz diyo ama korkuyorum iste
es cok onemli bak ne guzel konusmus esin. boyle taktigini esine hissettirip biktirma cnm. bosver ailesini ne derse desin. sen dede suc var hem karistirma dusunmuorz bi sorunda yok de gec. yoksa bu insanlar yuz buldukca tepene cikar

O cikma isi coktan oldu allahtan esim anlayisli konuyu kapatiyor daha dun gece aglamaktan uyuyamadim oda beni sakinlestirmeye calisirken uykusuz kaldi sabah ise gtti surekli sordu nasil oldun diye
es cok onemli bak ne guzel konusmus esin. boyle taktigini esine hissettirip biktirma cnm. bosver ailesini ne derse desin. sen dede suc var hem karistirma dusunmuorz bi sorunda yok de gec. yoksa bu insanlar yuz buldukca tepene cikar

olsunda kurtulalim senden gari saka bi yana cnm catladigi gun iliski oldumu en onemli gun. cunku spermin nekadar yasadigini bilmiorz. genellikle 3 gun yasiyor diolar oyuzden tutmustur bence nasipse tabi. iyi haberlerle gelirsin insallah

Olsada kurtulamazsnz :) siz bnm görmediğm kardeşlermsnz hepimz hamiş olana kadr gtmek yok

bu arada bal corek otu tarcin kürü 10 gun yenecek 12 degil hatirlatmak istedim yapack olanlara. adetin 2. gunu baslanacak. benim bugun bitti sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…