Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Aynen canım katılıyorum sana ama sende üzülme hersey olacağına varır

Aynen canım katılıyorum sana ama sende üzülme hersey olacağına varır
yattığım yerde akam hep öyle düşündüm zaten ben hep hayırlısını istedim demek ki buymus hayırlısı ama eşime cok kızgınım sonucta benim zaten problemli adet olduğumu herseyin düzgün olmadığını biliyor hiç affetmicem onu ne yapcam bilmiyorum bebek için gayret etsem yanına sokulmaya gururum hayır diyor

Bakalim canım kismetimde varsa olur inşallah bi evden cikablsem 5 tane alcam yedek de dursun:)) iyi kötü haberleri veririm canim

Hımm o zaman ne umitlenme ne umitlen Rabbim nasip eder inşallah
Bende çok umitlenmym diorum ama elden gelen bişi yok hemen benim bu ümit denen hissim gözünü kulağını 4 açıp bekliyor küçük bişi olsunda bu kız umitlensin; )

Ah hepimiz ayniyiz inatciyiz,gururluyuz bebekte istiyoruz ne olacak halimiz

merhaba arkadaslar ben kk daki bir arkadasın vesilesi ile 70000 tane lem yelid okumuştum bir ay sonra hamile olduğumu öğrendim 4444 tefriciyede okudum cok sükür dua etmek her zaman iyidir kalbinizi ferahlatır stresinizi alır ve de Rabbim ol derse olur umudunuzu yitirmeyin sağlıklı hamilelikler dilerim:)

Kızlar ilk ovülasyon testim anlatın bakım ne demek okuyo yorum yapm anlamıyorm şimdi git gide koyulaşcakm yumurtam varm

Eklentiler

• WP_20151219_002.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 26

Doğru söylüyorsun canım Rabbim ol derse olur inşallah bizlere de nasip olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…