Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Iyiyiz çok sukur tatlım. Ya ben bi yerde bişey okudum adet bitiminden sonra ilişkiye girmek hamilelik riskini artiriyormus yumurtaliklar calisiyormus o zaman.ne kadar doğru bilemem ama denemek lazım.
evet cnm dogru cunku hem rahim daha asgida hem de adet kanamasiyla atilmayan yumurtalar olurmus onlar dollenirmis her zaman icin degil tabiki. ama biz takmisiz yumurtlama gunune. Allahbverecek olduktan sonra her hangi bi vakittede nasip eder

evet cnm dogru cunku hem rahim daha asgida hem de adet kanamasiyla atilmayan yumurtalar olurmus onlar dollenirmis her zaman icin degil tabiki. ama biz takmisiz yumurtlama gunune. Allahbverecek olduktan sonra her hangi bi vakittede nasip eder

Aynen öyle canım vakti zamanı Rabbim bilir :) sen bu ay denicek misin bişeyler corek otu kürü dışında? Ovulasyon testi Pressed falan :))) bu arada corek otu kurunun tadı nasıl canım? ? Bide şey yazmışsın esimde sorun var diye esine de keçi boynuzu falan takviyesi yapıyor musun ???

Selam kızlar Naber herkes bekleyiş içinde kim ne durumda şimdi kimin batı yakın kimin batı bitip çalışma içinde liste yapalım

benim 5 ocak bakalım bu ay ne olucak ama insan bir müddetten snra takmamaya başlıyormuş onu anladım.
Takmamak en guzeli. Hem takmadigin ilk ay hamile kaliyormussun ya insallah bu ay guzel haberi alirsin :)
Selam kızlar Naber herkes bekleyiş içinde kim ne durumda şimdi kimin batı yakın kimin batı bitip çalışma içinde liste yapalım

Benim de bat 22 aralik sali gunu. Pazartesi de supriz yapabilir ama kendisi. Hayirlisi bakalm

cnm adetimin 5. gunumdeyim corek otu bal tarcin kuru yapiorm ama tadi cok agir ben bali sevmem ama corek otunu cektirmedim cektirmek gerekio. pisman oldum en azinda agzima alir almaz yutarim hissetmem..bu sekikde bazisini cigniorm bazisi gidio faydasi olckmi bilmiomr presed kullaniorm zaten ovu testide kullaniorm cnm esime 4 lu bal karisimi havuc suyu sklyorm cnm bu ay bakalim ne olck of yaa bunlarla ugrasmayip hamis kalmak istiorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…