Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canim bende klomen+çatlatma iğnesi oldum iki defa şimdi rahim filmi yaptircam temizse tüpler yine olmazsa aşılama olacak
İnşallah temiz çıkar canım film sonucun korkma yaptır yaptirmazssn nasıl ilerlixegini bilemysn vakit kaybı oluyor bence ben mesela keşke tüp bebege daha önce karar verseydm Diorm suan tüp bebek ocağın sonu yada subata sarkacak çünkü henüz adet olmdm (

Kizlar ama yaa kac oldu birseyler soruyorum kimsenin cevap verdigi yok peki o zaman herkese bol bebisli gunler saglikli gebelikler Rabbim hicbirimize evlat aratmasin tez vakitte saglikli hayirli evlatlar versin insallah iyigeceler
Kuzum daha once dogru durust 1 kere kullanmadim ben tam bilmiyorum ama o cift cizgi yumurtladigini bildiriyo sanirim cumburlop yataga

cicekkokusu hosgeldin cnm ozledik seni. ne alemdesin yunurtladin mi maraton hic bitmio degil mi
Canim hosbuldum.. ne alemdeyim valla tembelligim ustumde yumurtlayamadim 19.gundu bugun... bu ay da olmazsa bu sefer baska doktora gitcem ben. Artik kafayi yeme noktasindayim cunku doktorlara da guvensizligim basladi. Preseed aldim bu ay ama yumurtlayamiom ki bi anlami yok

Sen ne alemdesin.nasil gidiyor hayat?

ayyy baygin mi yapiolar ay cok sevndim. cnm benim sorunm yok yumuetam falan catliyo yani. esimde morfoloji dusuk varikosel falan var ameliyat olck 4 ocakta insallah. sonra beklemek istemioz asilama yaptiralim dioruz. 7 aydir olmuyo 1 yillik evliyim basta korunmustum ne bileyim hemen olur sanmistim bilsem korunmazdim yaa

Hayirlisi olur inşallah Rabbim bizde bu sevinci verir inşallah canım ameliyattan sonra bence direk tüp bebek yaptrn o zamn daha garanti gibi geliyor bana

ben de napiyim cnm adet oldum iste ben de gelecek bat 15 ocak. mucizemiz cok bekletmese yaa gelse ne olur sanki 1 2 gune yumurtlarsin cnmcim ovu kullanisun demi ??

Hayirlisi olur inşallah Rabbim bizde bu sevinci verir inşallah canım ameliyattan sonra bence direk tüp bebek yaptrn o zamn daha garanti gibi geliyor bana
yok cnm tup bebek en son care dio doktorlar sayimiz falan kotu degil totalde 264 milyon sayimiz var hareketimiz dusuk morfolojo dusuk oyuzden ameliyat olck insallah ise yarar gerci 6 ayda anca duzeliomus ama morfoloji cok zor duzelmesi. oyuzden zaman kaybina gerek yok ocak ya da subata asilamayi koydum kafama insallah gerek kalmazda Allah buyuk

İnşallah canım bizde öyle düşündük dr sordum bir ay bekleyin dedi biz vakit kaybı olmasın diye hemen yaptırcam inşallah

Kızlar ben bugunde adet olmadım olmicak gibide görünüyor sabaha karşı hep sancim oluor ama bişi yok bugunde olmazsam yarın test alcm inşallah

Odun koca hepimizde var canim moral bozma. Benimki de bazen tam da yumurtlama gunumde beni sinirlendiriyor tartisiyorz kus yatiyoruz bosa gidiyor o gun icim aciyor ama gurur iste...
benimde için acıyor canım sonra geldi ama ne fayda hem kırıldım gurur yaptım hemde saat 2 ye kadar oyaladı beni ve o bugün izinli evde ben suan işteyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…