Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

cnm bence senin ki gec dollenme. bizim akrabanin 2 ay teste belli olmadi. kissten koktu dusun kanda bile zar zor cikti 2. ay nasil olduysa artik. bence kan tahlilini vermelisin bekleme ama sen bikirsin genede. ah ahha ben olcm hastanede yatar kalkarim yahuuu ayy cok mrk ettim seniiii giiiii:KK45::KK17::KK55::KK53:
Insallh oledir bu aksamda kan geldi biraz yine sulu ama cok acik renk pceteye geldi

Simdi başlıyorum hikayemi anlatmaya. Sabah test yaptım negatif cikti. Bende kadin doguma gittim Allah tan randevusuz gidebildim. Bu arada ben Almanya da yaşıyorum. Türkiye deki gibi gebelik icin kan testi falan yapılmıyor burda cok garip. Doktora tüm belirtilerimi anlattim sonra alttan ultrason ile muayene etti ve suan için birsey demek daha erken ne var diyebilirim ne de yok diyebilirim dedi. ( tabi benim almanca yeterli olmadigindan esim tercüme ediyor ) doktor birde bir kelime soylemis onda kalinlasma var demis Türkçe ye cevirdigimizde rahim duvarinda kalisma oluyor ki, inşallah öyledir o hamilelikte olur. 2 hafta sonraya randevu verdi. Bebek varsa o zaman görürüz dedi. Bu arada esimede suandan itibaren hamileymis gibi davranip şunları yesin bunlari yemesin diye birseyler söyledi. Sonuc bu kizlar
Hadi baklim insallhh kalb sesini de duyar kucaginada alirsin sag saglim :nazar::anneadayı::KK200:

Bana bi korku yetti yine bi kan geldi peceteye korkum cok fena hamileysem kimyasal gebelkk mi die
Canim benim bildiğim kimyasal gebelikte sen daha hamile oldugunu bile bilemeden beklenen adet gununde adetinle birlikte sonlanan gebelik. Yada adet günü test yaptin pozitif aradan birkacgun gecince adet olursan onada kimyasal gebelik denirmis. Cogu kadın adet gunu kanamasi gelince hamile degilim dermis ama o sirada kimyasal gebelik sonlanmasi oluyormus. Zaten adina düşük denmiyor kürtaj da gerekmiyor. Hatta çoğu doktor bir kac ay cinsel perhij bile vermiyor

benim bat 20 kasim:KK53:
insallahh kasim ugur getirir. benim bu ay yunurtlama donemimden beri goguslerim sistinkasik batmalarim agrilarim oldu 15 gun boyunca ahanda bebisim gelio bu ay dedim ve 1 gun geciktim yapmadigim test kalmadi sonuc husran oldu. vucudujuz bize oyun oynuyor belirtilere kanmayin ama insallah hepimiz tek tek hamileyim derizzzz

Canim benim bildiğim kimyasal gebelikte sen daha hamile oldugunu bile bilemeden beklenen adet gununde adetinle birlikte sonlanan gebelik. Yada adet günü test yaptin pozitif aradan birkacgun gecince adet olursan onada kimyasal gebelik denirmis. Cogu kadın adet gunu kanamasi gelince hamile degilim dermis ama o sirada kimyasal gebelik sonlanmasi oluyormus. Zaten adina düşük denmiyor kürtaj da gerekmiyor. Hatta çoğu doktor bir kac ay cinsel perhij bile vermiyor
evet biliorum da korkuo insan işte

benim bat 20 kasim:KK53:
insallahh kasim ugur getirir. benim bu ay yunurtlama donemimden beri goguslerim sistinkasik batmalarim agrilarim oldu 15 gun boyunca ahanda bebisim gelio bu ay dedim ve 1 gun geciktim yapmadigim test kalmadi sonuc husran oldu. vucudujuz bize oyun oynuyor belirtilere kanmayin ama insallah hepimiz tek tek hamileyim derizzzz
Canim senin bst 20 Kasım mi?
İnşallah dokuz ay görmeyiz
Inşallah canim inşallahhhhhh

Kizlar ya ben ovulasyon testlerini sorucam size tekrar. Siz nerden aliosunuz. Ben eczaneden aldm ama besinci gittigim yerde buldum bic bi yerdr yok yok yok. Ve cok pahali. Netten mi alayim napayim

X