Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kiz heyecandan agrir mi hic :KK48: bebisten dir o inşallah. Bak yukarıda yazdım bende test önce hissetmistim onu :KK76:
kız gerçekten bu ay 3 defa anca oldu birliktelik bilemedin 4 yani ama hıc umudum yok doktora gıttım ya adetı beklıyom dört gözle bu ay rahim film eşim spermiyogram tekrar bırde benım amh testi yapılcak o yuzden pek umutlu bakmıyorum cm doktorda polişb midir nedir onu diyince

kız gerçekten bu ay 3 defa anca oldu birliktelik bilemedin 4 yani ama hıc umudum yok doktora gıttım ya adetı beklıyom dört gözle bu ay rahim film eşim spermiyogram tekrar bırde benım amh testi yapılcak o yuzden pek umutlu bakmıyorum cm doktorda polişb midir nedir onu diyince
Canım benim hic belli olmaz o isler tek gecede hamile kalanlarda var her gün yapip kalamayada. Adete yakin göğüs hassasiyetin olmuyorsa normalde belki bu işarettir. Benim hic olmazdi. Bu ay olunca acaba mi? Demistim. Ve dogru cikti. Insallah bu saydığın tahlillerin hic birine gerek kalmadan hamis oldugunun haberini alirsin

dikkate alıcamm sonuçta tecrübe konuşuyorr... saol canımm... senin ne güzel bir evladın var Allah ikincisinide verdii. bu kız olu inşallah sağlıklı bir kısçee... şükür çok önemli..geçende diyordunya maddi sıkıntılarım var diye olsunn aman boşverr ne güzel Allah sağlık sıhat vermiş evlat vermişş..maddi sıkıntı oluyor..nice insanlar var parası var ama evladı olmuyor.. bizimde dediğin gibi sıkıntılarımız var hep bi borç ödüyoruz biri bitio biri başlıyor.. ama hep benden kötülerini düşünerek şükrediyorum sağlığıma şükrediyorumm.. bebişte bereketini getirir inşallah.. bu arada kız çocuklarının bereketi daha fazla olurmuşş...
Oğlum olduğunda çok sıkıntı çekmiştik doğunca çok rahatladık kızdayken yine gebeliğin başında sıkışıklıklar vardı ama kız olacağı belli olunca çok feraha çıkmıştık eşim şefliğe terfi etmişti bunda da şuan durgun ama inş kısmetiyle gelir :KK66: rabbim sizlere de yaşatacak ben tüm kalbimle istiyorum inan kendim kdr sevinicm siz hamile kalınca

Canım benim hic belli olmaz o isler tek gecede hamile kalanlarda var her gün yapip kalamayada. Adete yakin göğüs hassasiyetin olmuyorsa normalde belki bu işarettir. Benim hic olmazdi. Bu ay olunca acaba mi? Demistim. Ve dogru cikti. Insallah bu saydığın tahlillerin hic birine gerek kalmadan hamis oldugunun haberini alirsin
Olur ama ağrı olurdu sismezdi şişlik kimyasal da olmuştu ama buda sisi cek gibi halleri var Allahim vercegi zamanı biliyor inşallah rabbim kimsenin kucağıni boş birakmasin

X