Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Pahalı sanki brz o yüzden almamıştım aynı işi görüyor diye laboquick kullandım :)
Evet canım diğerlerine göre biraz pahali. Bende gecen ay TR den eczaneden normal kaset tipi almistim bir dünyada para bayildim 2 kutu aldim iclerinde 5er adet vardi testler bozuk cikti falan cok sinir olmustum. Sonra buradan tavsiye üzerine clearblue aldim banada dediler biraz pahalı ama değer buna diye şükür hamile kaldım. Ben illa da pahali olandan yana degilim. Sadece digerinden sonuç alamadım cok uzulmustum okadar heveslenip umut bagladim diye.

Evet canım diğerlerine göre biraz pahali. Bende gecen ay TR den eczaneden normal kaset tipi almistim bir dünyada para bayildim 2 kutu aldim iclerinde 5er adet vardi testler bozuk cikti falan cok sinir olmustum. Sonra buradan tavsiye üzerine clearblue aldim banada dediler biraz pahalı ama değer buna diye şükür hamile kaldım. Ben illa da pahali olandan yana degilim. Sadece digerinden sonuç alamadım cok uzulmustum okadar heveslenip umut bagladim diye.
Bu testin iyi yanı seni tereddutte bırakmıyor net sonuç veriyor diğerinde ay acaba yeterince koyumu diye kafayı yiyor insan :KK70: nitekim net koyulaşmamıştıda bnm testler Bi tık açıktı renkleri

mavis_61 mavis_61 canım şimdi hesspladim da iki aydır 32 sonra regl oluyorum indirdiğim takvime gore aralık 8 görünüyor srn listeye 6 veya 8 aralık diye yazarmisin

Bu testin iyi yanı seni tereddutte bırakmıyor net sonuç veriyor diğerinde ay acaba yeterince koyumu diye kafayı yiyor insan :KK70: nitekim net koyulaşmamıştıda bnm testler Bi tık açıktı renkleri
Evet canım onun öyle bir sıkıntısı var. Aynı koyulukta olsun diye beklerken kaciranlarida biliyorum. :KK54:

Gunaydinlaarr hamiskolarrr:anneadayı: suu Annesiym Annesiym uyandirdi beni ne guzel uyuyordum:KK62: kakiyimda bisiyler zikkimlanayim midem sirtima yapistim resmen:KK14:
mavis_61 mavis_61 bebegim benim kayinvamidemin turu tukendi ne yazikkki. ege bolgesindekiler cok medeni ya gelin kaynana nuhabbeti yok hic. ic anadoludan geldigim icin bundurumlara cok sasirmistim :KK66: cok sukur :21:

Annesiym Annesiym arkidişine gitti Minesuu Minesuu da fosur fosur uyuyordur :KK70: meviş sabah burdaydı çiçeğ görmedim :KK66:
cicekkokusu cicekkokusu erkrn test yapti birde bildigim kadariyla ilk idrar degildi negatif cikti ondan beri hic gormedim burada.
@merveaydin da hâlâ test yapcam diye ugrasiyordu bir rahat birakmadi su bebisi :KK48: ..... canlarim nerdesiniz napiyorsunuz bir ses verin

Kızlar vala sanki adet olcak g8bi beli agriyo bole hafif içten içe bide sağ tarafım ayağına kadar bole uyusuyo gibi heyecanı yaptım bilemedim simdi ya

X