Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

inşallahh bulantılar olmaz zor diyorlarr.. Allah kolaylık versinn..

benimde bu sabah yataktan kalktım belim ağrıyordu..
Bebek oğlansa zor geçiririm oğlumda 6 kilo vermiştim ilk 3 ay çok zor geçiyor valla hayattan bıkıyor insan :KK43: inş hafif geçer ndn ağrıyor acaba kız kaçıncı gundesin

1cicek3bocek 1cicek3bocek bacım kıştt de mide bulantılarına buqün canlı olcaksın bak yok öyle dünki qibi olmak nesesizliqe nooo!!! :KK66:
Mide bulantılrı için bişe yapmıyolar mı bebeqm yaa benim midemde çok Hassas kesin benm hamilelillerimde sorunlu qeçer :KK43:

1cicek3bocek 1cicek3bocek bacım kıştt de mide bulantılarına buqün canlı olcaksın bak yok öyle dünki qibi olmak nesesizliqe nooo!!! :KK66:
Mide bulantılrı için bişe yapmıyolar mı bebeqm yaa benim midemde çok Hassas kesin benm hamilelillerimde sorunlu qeçer :KK43:
Öyle fena değilim kız şuan bşy yok :) hg bu arada cicim benim kullandığım özel bir ilaç var sigorta dışında pahalı epeyce z
Çok zor olursa alırım yine aslında brz kilo fazlalığım var kussam 2 ay veririm :KK70: senin midede hassas use yandin ilk trimester kabus calls Ben ağlıyordum resmen

O zaman şuan ağrın olması iyiye işaret :KK66: 6. Günün yat dinlen hep olası bir bebek varsa yumoşun döllenme aşaması şuan kuzum hadi inş iyi haberler duyucaz hepinizden bu ay
bugün temizlik yapmayı düşünüyordum.. çalıştığım için hafta sonuna kalıo..ev çok pis..zararı olurmu ki?

X