Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

:) güzel bi gece olmuş aybi bnm ki kalas gerçi ilk bebekte halıda takla atıyordu şapşik sonradan öyle çok etkili olmuyor

Aha geldi yine sinirlerimizi zıplatmaya kuzum ndn yapıyon bole pireye kızıp yorgan yakıyon gunlerin geçti mi ? Kaçırdın mı

Aha geldi yine sinirlerimizi zıplatmaya kuzum ndn yapıyon bole pireye kızıp yorgan yakıyon gunlerin geçti mi ? Kaçırdın mı
gecmedi daha gecmesini beklicm neyse bisverin beni. kiz milleti niye ayartion senn temmuz annelerine gelin adinizi yazdirin falan. valla keserimm haaa

ne güzell yaa inşallah bizimde yüzümüze güler Allahh...
bu arada Minesuu Annesiym merve_mm hepinize dua ettim namazda isimlerinizi bu şekilde söledim anlaşılmıştır inşallahh..

gecmedi daha gecmesini beklicm neyse bisverin beni. kiz milleti niye ayartion senn temmuz annelerine gelin adinizi yazdirin falan. valla keserimm haaa
Kız testi var zartı zurtu var takip ederler aşkolsun hem ben gittim noldu sizi bıraktım mı uyus ill gozağrımsınız nan

Kız testi var zartı zurtu var takip ederler aşkolsun hem ben gittim noldu sizi bıraktım mı uyus ill gozağrımsınız nan
sus kizz ayartma kimseyiii zaten tek kalcm burdaaa nere kadar burda olcksinzz yarin bulantilariniz baslarr sonra sizi gore cennetlik cok alistim sizee gercekte tanidigim insanlar gibisijiz hatta daha yakinnn canlarimmm

sus kizz ayartma kimseyiii zaten tek kalcm burdaaa nere kadar burda olcksinzz yarin bulantilariniz baslarr sonra sizi gore cennetlik cok alistim sizee gercekte tanidigim insanlar gibisijiz hatta daha yakinnn canlarimmm
Valla cnm oğlumda 9 ay kustum yine topikteydim vefalıyımdır ordakiler vefasız çıktı koptuk inş biz baki kalırız

Ayyy Rabbimm bizede nasip eder inşallahh yaa nasıl heveslendm ne qüzel bişe yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…