Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Evet baktirdim.sadece kansızlık ve demir eksikliği var.bilmiyorum ya çok takıyorum bir De adet düzensizliğim yok çok şükür ama bu ay gecikince çok heveslendim. Nasıl Yenicem bu stresi bilmiyorum

Evet baktirdim.sadece kansızlık ve demir eksikliği var.bilmiyorum ya çok takıyorum bir De adet düzensizliğim yok çok şükür ama bu ay gecikince çok heveslendim. Nasıl Yenicem bu stresi bilmiyorum
cnm kansizlik ve demor eksikliginde bebis tutunamio ondandir senin. kan ilaclari var kullaniomusun ??? hepimiz yapiorz stres malesef tek degilsin yanj. dua oku bol bol sakinlersin biraz

Inşallah eşime söz verdim artık stres yapmicam dedim ama gel gör ki kafama takma dan olmuyor işte canm

Minesuu Minesuu canim once biraz moral bozuklugu yasamissin ama gördüğüm kadarıyla kara bulutlar dağılmış :) sevindim canim öyle hemen yilmak yok kocana yumurtlama gününü belli ederek girme ilişkiye herşey doğaçlama zevkine olsun emin ol esinin stresi de azalacak bebisi stres cook etkiliyor en rahat olup kafaya takmadiginiz ay gelecek bebisler bu söylediğim tecrübe ile sabittir :) Annesiym Annesiym canim gün aşırı demek birgün iliski var birgün yok demek oluyor tatlım :))

Minesuu Minesuu canim once biraz moral bozuklugu yasamissin ama gördüğüm kadarıyla kara bulutlar dağılmış :) sevindim canim öyle hemen yilmak yok kocana yumurtlama gününü belli ederek girme ilişkiye herşey doğaçlama zevkine olsun emin ol esinin stresi de azalacak bebisi stres cook etkiliyor en rahat olup kafaya takmadiginiz ay gelecek bebisler bu söylediğim tecrübe ile sabittir :) Annesiym Annesiym canim gün aşırı demek birgün iliski var birgün yok demek oluyor tatlım :))
cnm artik bi beklentim kalmadi acikcasi ne olacaksa olsun keyfi bilir aman basima agrilar girdi bak gene uyayamiorm dusuncelerden inceldigi yerden kopsun napiyim ay:KK12::KK12:

Kızlar kocamin ağzı kulaklarinda :KK48: cocuga isim ariyor sanki cinsiyeti belli gibi. Eli ayagina dolanmis sekilde. 10 saniye önce yaptigini unutuyor. Soyledigimi duymuyor. Dünya dan kopmus durumda suan :KK48:
kizzz ne yapti desene bastan anlatt hadiii bekliomm :KK50:

cnm artik bi beklentim kalmadi acikcasi ne olacaksa olsun keyfi bilir aman basima agrilar girdi bak gene uyayamiorm dusuncelerden inceldigi yerden kopsun napiyim ay:KK12::KK12:
Herşeyi zamana bırakıp hayatını normal devam edip hiç beklemediği an hamile kalab çok örnek var zaten en güzeli istr ben basaramiyorun InsAllah sen başarırsin

Kızlar kocamin ağzı kulaklarinda :KK48: cocuga isim ariyor sanki cinsiyeti belli gibi. Eli ayagina dolanmis sekilde. 10 saniye önce yaptigini unutuyor. Soyledigimi duymuyor. Dünya dan kopmus durumda suan :KK48:
Ay Maşallah canım ya şaşkın koccişler nolcak :O bende eşime o müjdeyi versem adam fırlatır :KK70: diyo hamile kalsan sana öyle bir sürprizim var ki şok olacaksın, nasıl bişey,kaça patlar sana dedim,diyo ipucu vermem ama söylemesi ayıptır en az 300 TL :B :KK70: deli ya çok şeker koccişimm :+

Günaydıınn cicişleerrr :KK200:

1cicek3bocek 1cicek3bocek dün kaynanam başımdaydı bebeqm yazamadm kafamda bıt bıt konuştu durdu başım aqrıdı valla :-)
altaylimm altaylimm naptınız kıızzz baştann anlat bakim detayınada qir olmaz öyle yüzünden biz çatladık burda :KK70: :KK8:
Minesuu Minesuu naptın kuzu sabah hallettin mi işini :KK66:

MissMervee MissMervee kız 9 aylık gebe gibi geceleri çok rahatsız uyuyorum hiç yatamıyorum sık uyanıyorum sağa don sola don kalkıp kaç posta oğlana bakıyorum ustunu açmış mı diye bole grip olursun vücudun ağrır ya öyleyim bu gebeliğim çok değişik diğerlerine benzemiyor bunda o güzel hatun gitti gözleri çokmuş sivilceli saçları fonsuz kadın geldi sanki kendime de bakmıyorum bgn brz bakim kendime sevmediğim kadın tipine döndüm çoluk çocuğa karışınca g.tu başı dağıtanlar gibi :KK70:

X