Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kız bende hiç uyuyamadım bir şişkinlik sorma bir saatte bir tuvalete gittim sabah eşim yataktN kazıyarak kaldırdı

Minesuu cnm bak san ne dicem biraz acık olcak ama bızde ne zamndr bebıs olmuyor ya artık esımd ekafasına takmıs afedersın adamla ılıskıye gıremıyoduk ve daha kötü oldu böle 10 gün falan sonra doktoa gittik iyi bi doktora doktor dedı bu ıhtımalle olmaması ımkansız %90 6 ayda bebek sahıbı olcaksınız ve doktorun muane odası farklı ben muane oldum ustume falan gıyınırken doktor esıme demıs kara kara dusunmeyın muarat bey kesın olcak falan demıs cok samımıce konusmuslar doktor doktor degıl terapi verdı resmen ve o gece benım esım kendıne geldı cok sukur bu aydan umut yok artık bakalım rahım fılmını cekemde bıdakıne kurtulim :)) morelini hıc bozma esıne bllı etme ne desem edıyoz ama yapma cnm sen iyi ol mutlu ol :)))))

Rahim filmi nasıl oluyor acaba?

Gunaydin kizlar. 1cicek3bocek canim bende tekrarlamadim tahlili gecen persembe vermistim kan bitek acaba yarın saglik ocağında versem mi yine. Burda doktordan randevu almakta zor bi doktor var oda full dolu anca 7 Araliga alabildim randevu. Ozele baslicam yilbasindan sonra ama bakalim hersey yolunda gidiyordur inşallah

Allahın izniyle yolunda mrk etme bebişin iyi sabah 9 da git bi kan ve tekrar cnm

alttan rahmine ilaç enjekte ediliyor tüplere bakılıyor rahmde bırsey varmı dıye bakılıyor cnm
Allah ım dualarimizi kabul eder inşallah canım. Mevlam bir bekleyiş için de olan tüm kulların duaların i kabul eder inşallah. Beklemek zor gerçekten sabır gerektiriyor

Allah ım dualarimizi kabul eder inşallah canım. Mevlam bir bekleyiş için de olan tüm kulların duaların i kabul eder inşallah. Beklemek zor gerçekten sabır gerektiriyor
Amin cnm benm bi komşumn iki seneden sonra oldu cnm oda çok hastaneye qitti qeldi ne eşinde ne kendinde hiçbişe çıkmadı iki seneden sonra çocuqu oldu şimdi 2 yaşını qeçiyo halada qörüşüyorz hatta annemqile qittiqimde yüzümü yoldu pis cadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…