Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

anlattıklarına göre hamileymişsin gibi geliyor bana da. reglin geçtiyse testte çıkar aslında.
kana baktırmaya korkuom gecikmenin ikinci günü(9ekim) sıfır çıktı 12ci gün (19ekim) 0.100 çıktı .ama pazartesi salı ince ip şeklinde peceteye gelen kan vardı sonra çarşamba kesildi perşembe cuma kahverngi olarak peçeteye geliordu. cumartesi kesildi . dün de kırmızı ama açık değişk bi kırmızı sulu sulu peceteye gelen bi kan vardı adet oldum sandım ama kesildi akşama kadr sadefe peceteye geliodu oda yok. sarı bi akıntı var okdr. iki gündür ara sıra olan baş dönmemde var hafif ama... bide mide yanmam başladı off bu ay okdr umutsuzum ki bilmiorum

son 3 ayki regl tarihlerin nasıl. kaç günde bir oluyosun. buradan yola çıkarak birşeyler belli olur gibi.

hoşbulduuukkkk
hayır her hamilede olmuyor canım. sen rahat ol. yerleşme kanaması kadınların yüzde 30unda görülen bişeymiş.
bu arada buket t ydi sanırım onun topiğinde konuşmalarınızı okumuştum :) hatta yarım saat önce bitti okumam

acaba geç döllenme mi oldu

bu arada buket t ydi sanırım onun topiğinde konuşmalarınızı okumuştum :) hatta yarım saat önce bitti okumam
bi ara çok fazla vakit geçiriyodum buralarda :) biryerlerde denk gelebilirsin geçmiş tarihlerde ama ismim hep aynı hiç değiştirmedim yani. . sonra bir kürtajım oldu 8 ay önce. ondan sonra uzaklaştım bu zamana kadar. ama şimdi yeniden başlamak istiyorum bebek heyecanına:)

üzüldüm cnm allah hayırlısını versin herşeyde vardır bir hayır

bence doktora gidip vajinal muayene olmalısın canım. kist falan da olabilir. tabi gönlümüzden geç döllenme olsun diye geçer ama. tedbiri elden bırakmamak lazım.
en son hormon testine gitmiştim 11 eylülde kist falan varmı diye bakmıştı yoktu ama kist olucanı pek sanmıorum ama inşllh yoktur

en son hormon testine gitmiştim 11 eylülde kist falan varmı diye bakmıştı yoktu ama kist olucanı pek sanmıorum ama inşllh yoktur
ya hamilelik ya kist aklıma geldi benim de. ama kist de yoksa nedendir bilemedim. geç döllenmedir belki. idrartesti yap bakalım sabah :) bi de bir ay içinde kist çıkabiliyo canım. bence sen yine de doktora git.

ya hamilelik ya kist aklıma geldi benim de. ama kist de yoksa nedendir bilemedim. geç döllenmedir belki. idrartesti yap bakalım sabah :) bi de bir ay içinde kist çıkabiliyo canım. bence sen yine de doktora git.
giderim cnm . eşime dedim yeter dedi kaçtane gebelik testi oldu dedi ama alıcak iki tane doktora gidene kdr yaparım bi gün acele etmiyeyim test in yeni yerleşiosa çıkmaz ztn

Kizlar ben hala regl olmadim olacak gibide degil hicbi belirti yok regle dair ama test yaptim yine negatif cikti 2 gun gecti noluyo anlamadim

Ilk cizgi cikinca testi birakip salona gecmistim aradan 10 dkka bile gecmedi bidaha bakiyim dedim ikinci cizgi soluk bisekilde var cok heycanliyim suan hamilemiyim bi bakin kizlar nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…